logo
امروز : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۴:۰۴
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/2 ] [ 2 ذو الحجة 1443 ]

کنگره شهدای روحانی در راستای عمل به جهاد تبیین است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به برگزاری کنگره 4 هزار شهید روحانی کشور در خرداد سال جاری گفت: این کنگره را می‌توان در راستای عمل به جهاد تبیین دید که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است چرا که بخش عمده‌ای از شکل گیری انقلاب اسلامی به واسطه روحانیت بود.

استان زنجان نقش برجسته‌ای در انقلاب و دوران دفاع مقدس ایفا کرده است/ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ...

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه رزمندگان زنجانی اعم از بسیج، پاسدار و ارتش در 46 عملیات آفندی و پدافندی دوران دفاع مقدس، حماسه آفریدند، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این رابطه فرمودند که خط‌شکنان و غواصان دریادل زنجانی در طول دوران دفاع مقدس، نقش برجسته‌ای ایفا کردند.

فرمایشات رهبر انقلاب، برجسته‌ترین فراز کنگره شهدای استان زنجان بود

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه یکی از توصیه‌های رهبر انقلاب، تحلیل و استنتاج‌های جامعه‌شناختی و روان‌شناختی از خاطرات شهدا بود، گفت: فرمایشات رهبر انقلاب، برجسته‌ترین فراز کنگره شهدای استان زنجان بود.

عزم و اراده مردم عاشورایی و ولایی زنجان در دفاع از انقلاب اسلامی همیشگی است

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: مردم پایتخت شور و شعور حسینی زنجان همچنان پای کار بوده و هر تهرید و تحریمی را پاسخ گفته و  در عزم و اراده مردم عاشورایی و ولایی در دفاع از انقلاب اسلامی خللی وارد نمی‌شود.

دشمن شیوه‌های جدیدی از طریق نفوذی‌ها را آغاز کرده است/ شهید حاج سلیمانی با فرهنگ انقلابی، سوریه و ...

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال‌غرب کشور با بیان اینکه دشمن امروز شیوه‌های جدیدی از دشمنی را از طریق نفوذی‌ها آغاز کرده است، گفت: باید خیلی هوشیار باشیم و دشمنی که دیروز، سلاح بر دست داشت، امروز با وجهه دوست، پای کار می‌آید و علیه انقلاب، کشور و مسئولین کار می‌کند.

عظمت ایثار و فداکاری شهدا را نمی‌توان در قالب چند مقاله گنجاند

رئیس کمیته علمی- پژوهشی کنگره 3535 شهید استان زنجان با بیان اینکه نمی‌توان عظمت ایثار و فداکاری شهیدان را در چند مقاله گنجاند، گفت: ابعاد قضیه خیلی گسترده است که ایثار هرکدام از شهدا یک تحقیق بزرگ می‌خواهد تا بلکه گوشه‌ای از آن را بسان چشیدن یک قطره از دریا بتوان واکاوی کرد.

رزمندگان زنجانی در دوران دفاع مقدس، ولایتمداری خود را نشان دادند

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه در زمان عملیات‌های دفاع مقدس همه جا آتش بود، گفت: هیچکدام از بچه‌های زنجانی در حین پیشروی، ناله و ناامیدی نمی‌کردند و همه یاحسین می‌گفتند و پیشروی می‌کردند و امیدوار بودند که رضایت امام خمینی(ره) را جلب کنند که این ولایتمداری رزمندگان را نشان می‌داد.