logo
امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/26 ] [ 12 جمادی الثانیه 1442 ]

مجوز فعالیت سالن‌های ورزشی فقط برای تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات لیگ صادر شده است

رئیس فدراسیون والیبال گفت: ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا فقط مجوز فعالیت سالن‌های ورزشی برای رشته‌هایی که در مسابقات لیگ حاضر هستند، صادر کرده و فعلاً مجوزی برای فعالیت عمومی باشگاه‌ها صادر نشده است.

حسنی، رئیس هیات والیبال استان زنجان شد

مجمع انتخاباتی هیات والیبال استان زنجان روز سه‌شنبه (30 دی‌ماه) با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد و روح‌اله حسنی با کسب 10 رای از 17 رای ماخوذه به مدت 4 سال به عنوان رئیس هیات والیبال استان زنجان انتخاب شد.

ستاد کرونای استان زنجان علی‌رغم زرد شدن وضعیت، مجوز بازگشایی باشگاه‌ها را نمی‌دهد

رئیس هیات تکواندو استان زنجان با اشاره به وضعیت زرد استان زنجان به لحاظ ویروس کرونا گفت: متاسفانه علی‌رغم زرد شدن وضعیت، ستاد کرونای استان زنجان مجوز بازگشایی باشگاه‌های ورزشی را صادر نمی‌کند.

پیست اسکی پاپایی فقط برای تمرین تیم منتخب زنجان دایر است

رئيس هيات اسكي استان زنجان با بیان اینکه پیست اسکی پاپایی نیز مانند سایر اماکن ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل است، گفت: هم‌اکنون این پیست فقط برای تمرین تیم منتخب استان و آن هم یک روز در هفته دایر است.

ورزش همگانی در دوران کرونا تعطیل نشده است/ انعقاد تفاهم‌نامه با اداره کل زندان‌ها

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان نیز همگام با کشور و دنیا با ویروس کرونا مبارزه می‌کند، گفت: ورزش همگانی در دوران کرونا تعطیل نشده و فعالیت‌هایی که امکان برگزاری در هوای آزاد و محیط روباز دارند را ادامه می‌دهیم.

ثبت‌نام 115 باشگاه ورزشی زنجانی برای تسهیلات 80 میلیون تومانی

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به تخصیص تسهیلات حمایتی کرونا تا سقف 80 میلیون تومان به باشگاه‌های ورزشی گفت: تاکنون 115 باشگاه برای دریافت این تسهیلات در سامانه وزارت متبوع ثبت‌نام کرده‌اند.

هیچ حمایت مالی از تیم کاراته زنجان نمی‌شود

دبیر هیات کاراته استان زنجان با اشاره به حضور تیم منتخب این استان در مسابقات لیگ برتر کشور گفت: متاسفانه حمایت مالی از تیم‌های ورزشی به‌ویژه کاراته در زنجان بسیار ضعیف بوده و هیچگونه حمایت مالی نمی‌شود.