گروه : ورزشي
موج رسا,
ورزش
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر 14 تا 20 بهمن ماه در زنجان برگزار می‌شود/ حضور وزیر ورزش در زنجان و پخش زنده مسابقات از شبکه 3

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از برگزاری مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در زنجان خبر داد و گفت: این مسابقات 14 تا 20 بهمن ماه برگزار می‌شود.

عزیزی در گفت‌وگو با موج رسا:

فدراسیون فوتبال به فکر بازیهای دوستانه با تیم‌های بزرگ باشد/ مردم در جام جهانی انتظار بازی شرافتمندانه را از تیم ملی دارند

عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به قرعه سخت ایران در جام جهانی روسیه گفت: فدراسیون فوتبال به فکر بازیهای دوستانه با تیم‌های بزرگ باشد.

معاون ورزش و جوانان استان زنجان اعلام کرد

پیش‌بینی حضور 50 ورزشکار و 10 مربی از استان زنجان در بازیهای آسیایی جاکارتا

معاون ورزش و جوانان استان زنجان گفت: یش‌بینی می‌شود که 50 ورزشکار و 10 مربی از استان در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی حضور داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر 14 تا 20 بهمن ماه در زنجان برگزار می‌شود/ حضور وزیر ورزش در زنجان و پخش زنده مسابقات از شبکه 3

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از برگزاری مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در زنجان خبر داد و گفت: این مسابقات 14 تا 20 بهمن ماه برگزار می‌شود.

معاون استاندار زنجان:

میزبانی مسابقات بین‌المللی به توسعه زیرساخت‌های ورزشی زنجان کمک می‌کند/ مدیران عامل برخی صنایع به جای تبلیغات بی‌اثر به ورزش کمک کنند

معاون استاندار زنجان با اشاره به میزبانی زنجان در مسابقات بین‌المللی جام فجر در رشته بدمینتون گفت: میزبانی مسابقات بین‌المللی به توسعه زیرساخت‌های استان زنجان کمک می‌کند.

سرپرست تیم ووشو مقاومت زنجان:

صعود تیم مقاومت زنجان به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر جوانان/ به دنبال مقام قهرمانی مسابقات هستیم

سرپرست تیم ووشو مقاومت زنجان از صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی خبر داد و گفت: مرحله نیمه نهایی نیمه دوم دی ماه برگزار می شود.

موج رسا گزارش می‌دهد

چه کسی آغاز کننده حاشیه‌های تکواندوی زنجان است؟

حاشیه‌های این روزهای تکواندوی استان زنجان در شرایطی رسانه‌ای شد که گویا این اختلافات از ماه‌ها پیش این رشته ورزشی را درگیر خود کرده بود.

"قضاوت در جام جهانی موفقیت بزرگی برای داوری کشور است"

اصفهانیان: به قضاوت فغانی در بازی‌های بزرگ جام جهانی امید زیادی داریم

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با اشاره به حضور تیم داوری ایران در جام جهانی گفت: به قضاوت فغانی در بازی‌های بزرگ جام جهانی امید زیادی داریم.

رئیس فدراسیون اسکی:

اجرای طرح استعداد‌یابی اسکی در 13 استان/ مسابقات منطقه‌ای اسکی آلپاین در کشور برگزار می‌شود

رئیس فدراسیون اسکی با اشاره به برگزاری مسابقات منطقه‌ای اسکی آلپاین گفت: به هر استان یک مربی در رشته آلپاین معرفی شده و استان‌ها با تقسیم بندی به مناطق مسابقات منطقه‌ای را برگزار خواهند کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

رشته اسکی در استان زنجان جای توسعه دارد/ راه‌اندازی پیست اسکی روی چمن در زنجان نیازمند حمایت فدراسیون است

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه توسعه رشته ورزشی اسکی در استان زنجان نیاز به توسعه دارد گفت: راه‌اندازی پیست اسکی روی چمن در زنجان نیازمند حمایت فدراسیون است.

اصفهانیان در گفت‌وگو با موج رسا:

"گروه مرگ" وظیفه فدراسیون فوتبال ایران و هیئت رئیسه را سنگین‌تر کرد/ بازیهای تدارکاتی با تیم‌های بزرگ در دستور کار قرار می‌گیرد

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به گروه سخت ایران در جام جهانی روسیه گفت: بازیهای تدارکاتی با تیم‌های بزرگ با توجه به داشته‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد.

معاون تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان زنجان:

اجرای طرح مدارس قهرمان در استان زنجان/ به دنبال افزایش سهم درس تربیت بدنی در آموزش و پرورش هستیم

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: طرح مدارس قهرمان در 25 مدرسه استان زنجان اجرا شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان:

ورزش دانش‌آموزان یکی از اولویت‌های مدیران مدارس استان زنجان باشد

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اهمیت ورزش گفت: ورزش دانش‌آموزان یکی از اولویت‌های مدیران مدارساستان زنجان باشد.

اختلافات اداره کل ورزش و جوانان و هیئت تکواندو در صدر حواشی ورزش زنجان

معاون ورزش و جوانان زنجان: برخی هیئت‌ها خود را جدا از اداره کل ورزش و جوانان می‌دانند/ هیئت‌ها نمی‌توانند بدون هماهنگی اقدامی انجام دهند

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به حواشی ایجاد شده برای تکواندو گفت: برخی هیئت‌ها خود را جدا از اداره کل ورزش و جوانان می‌دانند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

رایزنی‌ها با شرکت‌های بزرگ استان برای حمایت از ورزش ادامه دارد/ برای حضور موفق در لیگ‌ نیازمند تامین زیرساختهای لازم هستیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به برنامه این اداره کل برای حضور موفق تیمها در لیگها گفت: برای حضور در لیگ‌های کشوری نیازمند تامین زیرساختهای لازم هستیم.

دبیر هیئت کشتی استان زنجان:

برخی مربیان آگاهی کافی از قوانین جدید داوری ندارند/ روسها با نفوذ خود شانس کسب مدال را در مسابقات جهانی از نصیری گرفتند

دبیر هیئت کشتی استان زنجان با اشاره به تغییرات قوانین داوری گفت: برخی مربیان آگاهی کافی از قوانین جدید داوری ندارند.