logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]

15 موکب اربعین زنجان برای مقابله با کرونا پای کار آمدند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان گفت: در بخش کمک معیشتی تا کنون 2 هزار و 677 بسته مواد غذایی در بین نیازمندان از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان توزیع شده است که میانگین ارزش ریالی این بسته‌ها 200 هزار تومان بوده است.

ضدعفونی محل‌های تجمعی از سوی گروه‌های جهادی زنجان/ فعالیت کارگاه‌های ماسک دوزی ادامه دارد

معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: ضدعفونی محل‌های تجمعی از سوی گروه‌های جهادی در مناطق مختلف استان زنجان انجام می‌شود.

سازمان بهداشت جهانی درخواست مستندسازی از طرح بسیج غربالگری استان زنجان را دارد

کریستوف هملمن نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران با اشاره به اقدامات بسیار خوب دانشگاه علوم پزشکی زنجان در کنترل کرونا ویروس، درخواست مستند سازی از طرح بسیج غربالگری استان زنجان را مطرح کرد.

کمک 1.7 میلیارد تومانی زنجانی‌ها به نیازمندان/ بیش از 44 هزار بسته معیشتی در استان زنجان توزیع شد

معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: تا کنون یک میلیارد و 761 میلیون و 500 هزار تومان در استان زنجان برای کمک به نیازمندان جمع ‌آوری شده است.

استرس چگونه سیستم ایمنی بدن را در برابر کرونا تضعیف می‌کند؟/ خبرسازی شبکه‌های معاند برای فشار بر ...

عضو هیئت‌علمی دانشگاه زنجان با اشاره به فعالیت توپخانه رسانه‌ای غرب علیه نظام اسلامی گفت: شبکه‌های معاند برای فشار بر مسئولان خبرسازی می‌کنند.

بیماری کرونا عوارض شدیدی بر بدن افراد مبتلا می گذارد

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در امور مشارکت های مردمی و اجتماعی با اشاره به باور غلط مردم که فکر می کنند این ویروس عوارضی ندارد گفت: بیماری کرونا عوارض شدیدی بر بدن افراد مبتلا می گذارد.

ارائه ۱۴ هزار خدمت توسط دانشجویان علوم پزشکی زنجان در راستای مقابله با کرونا

مدیرکل فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به فعالیت های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: 14 هزار خدمت توسط دانشجویان علوم پزشکی زنجان در راستای مقابله با کرونا ویروس ارائه شده است.

شیطنت رسانه‌های بیگانه و معاند در خصوص استفتای آیت‌الله سیستانی

مدیر حوزه های علمیه استان زنجان با اشاره به حرف های برخی از رسانه های معاند که ابتلا به کرونا در زمان روزه داری بالا است گفت: رسانه‌های بیگانه و معاند در خصوص استفتای آیت‌الله سیستانی شیطنت کردند.

50 پرستار در استان به کرونا ویروس مبتلا شدند/ نگران پیک دیگر بیماری در هفته های آینده هستیم

رئیس نظام پرستاری استان زنجان با بیان اینکه حدود 50 پرستار در استان به کرونا ویروس مبتلا شده اند گفت: اکنون فقط 2 پرستار در بیمارستان های استان به دلیل ابتلا به کرونا ویروس بستری هستند.