logo
امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/26 ] [ 12 جمادی الثانیه 1442 ]

15 موکب اربعین زنجان برای مقابله با کرونا پای کار آمدند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان گفت: در بخش کمک معیشتی تا کنون 2 هزار و 677 بسته مواد غذایی در بین نیازمندان از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان توزیع شده است که میانگین ارزش ریالی این بسته‌ها 200 هزار تومان بوده است.

ضدعفونی محل‌های تجمعی از سوی گروه‌های جهادی زنجان/ فعالیت کارگاه‌های ماسک دوزی ادامه دارد

معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: ضدعفونی محل‌های تجمعی از سوی گروه‌های جهادی در مناطق مختلف استان زنجان انجام می‌شود.

سازمان بهداشت جهانی درخواست مستندسازی از طرح بسیج غربالگری استان زنجان را دارد

کریستوف هملمن نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران با اشاره به اقدامات بسیار خوب دانشگاه علوم پزشکی زنجان در کنترل کرونا ویروس، درخواست مستند سازی از طرح بسیج غربالگری استان زنجان را مطرح کرد.

کمک 1.7 میلیارد تومانی زنجانی‌ها به نیازمندان/ بیش از 44 هزار بسته معیشتی در استان زنجان توزیع شد

معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: تا کنون یک میلیارد و 761 میلیون و 500 هزار تومان در استان زنجان برای کمک به نیازمندان جمع ‌آوری شده است.

استرس چگونه سیستم ایمنی بدن را در برابر کرونا تضعیف می‌کند؟/ خبرسازی شبکه‌های معاند برای فشار بر ...

عضو هیئت‌علمی دانشگاه زنجان با اشاره به فعالیت توپخانه رسانه‌ای غرب علیه نظام اسلامی گفت: شبکه‌های معاند برای فشار بر مسئولان خبرسازی می‌کنند.

بیماری کرونا عوارض شدیدی بر بدن افراد مبتلا می گذارد

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در امور مشارکت های مردمی و اجتماعی با اشاره به باور غلط مردم که فکر می کنند این ویروس عوارضی ندارد گفت: بیماری کرونا عوارض شدیدی بر بدن افراد مبتلا می گذارد.