logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]

سنجش سلامت حرفه‌ای شاغلان بنگاه‌های اقتصادی در استان زنجان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به مراکز جوار کارگاهی فنی و حرفه‌ای گفت: سنجش سلامت حرفه‌ای شاغلان بنگاه‌های اقتصادی در تمام شهرستان‌ها در سال جاری در برنامه این اداره کل قرار دارد.

عدم تامین مالی از سوی بانک‌ها مهمترین مانع بر سر راه تولید

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: مهمترین مانع بر سر راه توسعه کسب‌و‌کارهای خرد، کوچک و خانگی را عدم تامین مالی عنوان کرد و افزود: منابع بانک‌ها به راحتی در اختیار این نوع کسب‌و‌کارها قرار نمی‌گیرد.

استمهال بدهی و معوقات صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان زنجان

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان گفت: بر اساس مصوبه جدید دولت بدهی و معوقات مشاغل آسیب دیده از کرونا استمهال می‌شود این مصوبه همزمان با سراسر کشور در استان زنجان هم اجرایی می‌شود.

وضعیت مزارع گندم در استان زنجان خوب نیست

مدیر حفط نباتات جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به افزایش جمعیت سن گندم در گندم زارهای استان زنجان گفت: کاهش بارندگی‌ها گندم کاران را در مبارزه با سن گندم دل سرد کرده است.

نظام مالیاتی کشور ناکارآمد و ضعیف است/ توجه ویژه مجلس برای بهبود نظام مالیاتی در بودجه 1400

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: اخذ مالیات باید از خود اظهاری به سمت هوشمند و سامانه محور شدن سوق یابد چرا که در حال حاضر نظام مالیاتی کشور ناکارآمد و ضعیف است.

رشد 46 درصدی معاملات بورس منطقه زنجان طی هفته گذشته

مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان با اشاره به معاملات این منطقه در هفته گذشته (21 تا 25 فروردین‌ماه) گفت: مجموع ارزش معاملات این منطقه در مدت مذکور بیش از 819 میلیارد و 96 میلیون و 51 هزار ریال بود که 46 درصد نسبت به هفته ماقبل، رشد یافته است.

نیاز قنادان زنجانی به روغن مایع تامین نشده است

رئیس اتحادیه قنادان استان زنجان از کم کاری مسئولان استانی در تامین روغن مایع قنادان انتقاد کرد و گفت: هیچ اقدام موثری در خصوص تامین مواد اولیه قنادان نشده است.

محدودیت های کرونایی واحدهای صنفی را با مشکلات بانکی مواجه کرده است

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به مشکلات بانکی واحدهای صنفی در اثر اعمال محدودیت های کرونایی گفت: این موضوع در جلسه ستاد مقابله با کرونای استان مطرح شد اما هنوز تصمیمی برای رفع این مشکلات اتخاذ نشده است.

عبور از تحریم‌ها با جهش تولید میسر می‌شود/ مدیران اجرایی کشور روحیه پشتیبانی و مانع زدایی از تولید ...

با توجه به عدم برنامه‌ریزی مناسب و نداشتن برنامه، موانع بزرگی بر سر راه تحقق شعار با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها وجود دارد.