logo
امروز : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۰
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/12 ] [ 22 ذو الحجة 1441 ]

کشف محموله قاچاق ماسک به ارزش 950 میلیون تومان در زنجان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف محموله قاچاق ماسک به ارزش 950 میلیون تومان در زنجان خبرداد و گفت: رسیدگی به پرونده‌های قاچاق محموله‌های بهداشتی در اولویت تعزیرات حکومتی است.

برخورد با افزایش خودسرانه قیمت لبنیات در استان زنجان

رئیس اتاق اصناف استان زنجان افزایش خودسرانه قیمت فرآورده های لبنی پرمصرف را غیرقانونی عنوان کرد و گفت: با افزایش قیمت خودسرانه محصولات فرآورده‌های لبنی در استان زنجان برخورد می شود.

جزئیات طرح اخذ مالیات از خانه های خالی بعد از تایید نهایی اعلام می شود/ 2.5 میلیون خانه خالی در کشور ...

نماینده مردم خدابند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جزئیات طرح اخذ مالیات از خانه های خالی بعد از تایید نهایی اعلام می شود گفت: 2.5 میلیون خانه خالی در کشور وجود دارد.

اوقافی بودن زمین در خدابنده طرح‌های مسکن را با چالش مواجه کرده است/ ضرورت بازنگری بر طرح‌های هادی ...

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: اوقافی بودن زمین در خدابنده طرح‌های مسکن به ویژه طرح اقدام ملی مسکن را با چالش مواجه کرده است.

حمایت دولت از بخش صنعت و تولید در شرایط بحران اقتصادی لازم و ضروری است

دبیر اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به مشکلات صنعت استان در شرایط فعلی گفت: حمایت دولت از بخش صنعت و تولید در شرایط بحران اقتصادی لازم و ضروری است.

350 حلقه چاه غیرمجاز امسال در زنجان مسدود می‌شود/ بدهی 300 میلیارد تومانی به پیمانکاران سد‌ها

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان زنجان با اشاره به برنامه شرکت آب منطقه‌ای زنجان در انسداد چاه‌های غیرمجاز گفت: 350 حلقه چاه غیرمجاز امسال در استان زنجان مسدود می‌شود.

رونق ساخت و ساز تنها راه کنترل قیمت‌ مسکن است

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان زنجان با اشاره به افزایش قیمت مصالح و تاثیر آن بر بالا رفتن قیمت مسکن در زنجان گفت: قیمت مصالح ۳۰۰ درصد افزایش یافته و این موضوع منجر به بالا رفتن قیمت مسکن شده است.