logo
امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۲۷
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/30 ] [ 6 شوال 1441 ]

جهش تولید اولویت جدی مجلس یازدهم است/ ترمیم بودجه در دستور کار مجلس قرار گیرد

منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت‌ها در بخش‌های مختلف جامعه مشخص است و نیاز به شناسایی اولویت‌های جدید از سوی مجلس شورای اسلامی نیست.

پیشرفت 71 درصدی پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان- تهران/ پیگیر اعتبارات مورد نیاز پروژه هستیم

مدیرکل راه آهن استان زنجان با اشاره به اینکه تا به امروز پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان- تهران 71 درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: استانداری پیگیر اخذ اعتبار مورد نیاز پروژه بوده و در صورت تامین اعتبار روند اجرای پروژه ادامه می‌یابد.

تمامی خسارت‌های بخش کشاورزی در زنجان پرداخت شد

مسئول بیمه جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به میزان خسارت وارده شده به محصولات کشاورزی استان زنجان گفت: براساس برآوردهای انجام شده خسارت وارد شده به محصولات زراعی و باغی در استان زنجان 85 میلیارد ریال بوده است.

سوداگران تلاش می‌کنند مردم در بورس سرمایه‌گذاری نکنند/ ناتوانی دولت در هدایت مردم به سمت بازار ...

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: سوداگری و دلالی موجب هدایت نقدینگی به سمت بورس شده است و این افراد تلاش می‌کنند با جریان سازی هراس در دل سهامداران ایجاد کرده و بورس را دچار مشکل کنند.

کاهش چشمگیر قدرت خرید مسکن در زنجان

رئیس اتحادیه مشاور املاک استان زنجان در مورد وضعیت بازار مسکن گفت: در حال حاضر افزایش شدید قیمت مسکن در زنجان باعث شده قدرت خرید مردم کاهش یابد.

امروز، آخرین مهلت پلاک‌گذاری خودرو‌های صفر کیلومتر در استان زنجان

رئیس بازرسی سازمان صمت استان زنجان با بیان اینکه امروز آخرین مهلت پلاک‌گذاری خودرو‌های صفر کیلومتر در استان زنجان است گفت: از روز سه‌شنبه نگهداری خودروهای صفر کیلومتر بدون پلاک احتکار محسوب می‌شود.

زمین‌های شهرک صنعتی طارم 5 هکتار افزایش می‌یابد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به اینکه زمین‌های شهرک صنعتی طارم 5 هکتار افزایش می‌یابد گفت: تا دو ماه آینده مشکل زمین شهرک صنعتی طارم برطرف می‌شود.

کنترل بازار مسکن دست دولت یا دلالان؟/ آرزوی خانه دارشدن با بی‌برنامگی‌های اقتصادی دولت در دل مردم ...

توجه به حوزه مسکن همواره یکی از مسائلی است که مردم در ارزیابی عملکرد دولت‌ها به آن نگاه ویژه دارند، شاید به جرات بتوان گفت که هر دولتی که به این دغدغه مردم پاسخ داده از اقبال بیشتری نیز بین مردم برخوردار بوده است

موانع سرمایه‌گذاران جدید برای استقرار در شهرک‌های صنعتی استان زنجان

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران جدید صنایع تبدیلی نمی‌توانند در شهرک‌های صنعتی مستقر شوند گفت: این مشکل در برخی از شهرستانها از جمله طارم و خدابنده وجود دارد.