گروه : اقتصادي
زنجان,
موج رسا,
خسارت سرما
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:

51 هزار هکتار از باغات استان زنجان در اثر سرمازدگی خسارت دیدند

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه براساس برآورده‌های اولیه انجام شده 51 هزار هکتار از باغات استان زنجان در اثر سرمازدگی خسارت دیدند گفت: این میزان 65 درصد از باغات استان زنجان را شامل می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان خبرداد

اجرای 82 درصد از برنامه‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی در استان زنجان/ صادرات کالا از استان زنجان به ارزش 430 میلیون دلار/ جذب 68 میلیون 800 هزار دلار سرمایه‌گذاری خارجی در استان زنجان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان با اشاره به جذب سرمایه گذار خارجی در استان زنجان گفت: میزان سرمایه گذاری خارجی جذب شده در استان به 68 میلیون 800 هزار دلار و سرمایه داخلی نیز 3 میلیون و 657 هزارو 549 میلیون ریال رسیده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان:

تلفات برق در برخی از روستاها به 98 درصد رسید/ تیم‌های نظارت برانشعابات غیر‌مجاز برق در زنجان تشکیل می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان با اشاره به اینکه در برخی از روستاها انشعابات غیرمجاز منجر به افزایش تلفات برق شده است گفت: تیم‌های نظارت برانشعابات غیر‌مجاز برق در زنجان تشکیل می‌شود.

یادداشت/

کارآفرینی حلقه مفقوده در تولید

برای رسیدن به اهداف مهم در تولید، باید تولیدکنندگان به کارآفرینی توجه کرده و با نوآوری به اهداف خود برسند.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان زنجان:

تشکیل کمپین حمایت از کالای ایرانی در بین صنایع کوچک زنجان/ حمایت از کالای ایرانی با ارتقای کیفیت محصولات داخلی محقق می‌شود

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان زنجان با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه کالای ایرانی در زنجان جزو برنامه‌های این شرکت است گفت: حمایت از کالای ایرانی با ارتقای کیفیت محصولات داخلی محقق می‌شود.

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:

سرمازدگی 690 میلیارد تومان به باغات استان زنجان خسارت وارد کرد/43500 هکتار از باغات استان زنجان در اثر افت دما خسارت دیدند

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به میزان خسارت سرمازدگی به باغات استان زنجان گفت: سرمازدگی 690 میلیارد تومان به باغات استان زنجان خسارت وارد کرد.

مدیر امور شیلات و آبزیان استان زنجان:

فعالیت 792 مزرعه پرورش ماهی در استان زنجان/ تولیدات آبزیان در استان زنجان 26 درصد افزایش یافت

مدیر امور شیلات و آبزیان استان زنجان با اشاره به میزان تولید آبزان در استان زنجان گفت: تولیدات آبزیان در استان زنجان 26 درصد افزایش یافت.

کارشناس حوزه اقتصاد و کارآفرینی:

دولت در تک نرخی کردن ارز خوب عمل نکرده است/ بازار منتظر بهانه برای افزایش نرخ ارز بود

کارشناس حوزه اقتصاد و کارآفرینی گفت: دولت در تک نرخی کردن ارز خوب عمل نکرده است و این امر مشکلاتی را به وجود آورده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان خبرداد

برداشت بالغ بر 11 هزار تن کرفس از اراضی زراعی شهرستان طارم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره برداشت کرفس در شهرستان طارم گفت: بالغ بر 11 هزار تن کرفس از اراضی زراعی شهرستان طارم برداشت شد.

مدیر‌عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان:

پروژه شبکه فاضلاب شهری در استان زنجان امسال با اعتبار 715 میلیارد ریال اجرایی می‌شود

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال 715 میلیارد ریال در بخش توسعه شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب و احداث یا تکمیل تصفیه خانه‌های فاضلاب استان هزینه می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان:

انجمن جوانان کارآفرین در زنجان تشکیل می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با به اهمیت بکارگیری نیروهای جوان و زبده در توسعه و پیشرفت کشور گفت: در این راستا انجمن جوانان کارآفرین در زنجان تشکیل می‌شود.

به منظور حفاظت از اراضی ملی:

طرح عملیات گیاه پزشکی در 410 هکتار در طارم اجرا می‌شود/ طرح کاداستر در 30 روستای طارم اجرا شد

رئیس منابع طبیعی طارم گفت: به منظور حفاظت منابع ملی طرح عملیات گیاه پزشکی در 410 هکتار از اراضی شهرستان طارم اجرا می‌شود.

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:

51 هزار هکتار از باغات استان زنجان در اثر سرمازدگی خسارت دیدند

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه براساس برآورده‌های اولیه انجام شده 51 هزار هکتار از باغات استان زنجان در اثر سرمازدگی خسارت دیدند گفت: این میزان 65 درصد از باغات استان زنجان را شامل می‌شود.

مدیرعامل توزیع برق استان زنجان:

70 درصد انرژي برق استان زنجان در بخش صنعت و كشاورزي مصرف می‌شود/ توسعه نیروگاههای خورشیدی در استان زنجان در دستور کار قرار دارد

مدیرعامل توزیع برق استان زنجان با اشاره به وضعیت مصرف برق در استان زنجان گفت: 70 درصد انرژي برق استان زنجان در بخش صنعت و كشاورزي مصرف می‌شود.

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:

افت شدید دما به باغات استان زنجان خسارت وارد کرد

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به افت شدید دما در استان زنجان گفت: باغات خدابنده ابهر، سلطانیه و خرمدره بیشترین خسارت را در اثر افت شدید دما خسارت دیدند.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:

خروج محصولات زراعی به صورت فله‌ای از استان زنجان/ توسعه واحد‌های فرآوری در استان زنجان از اولویت سازمان جهاد کشاورزی است

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به خروج محصولات تولیدی استان به صورت فله‌ای گفت: از محصولات زراعی گندم، جو و نباتات علوفه‌ای‌ اغلب به صورت فله‌‌ای و محصولات باغی نیز به صورت بسته بندی و جعبه‌ای از استان خارج می‌شود.