logo
امروز : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲:۴۸
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/2 ] [ 2 ذو الحجة 1443 ]

نظارت بر برداشت گندم توسط ۵۰ اکیپ از کارشناسان کشاورزی در استان زنجان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: ۵۰ اکیپ‌ نظارت بر برداشت گندم که از کارشناسان کشاورزی هستند بر روند برداشت محصول گندم در سطح استان که توسط ۸۰۷ کمباین بومی و قریب به ۲۰۰ کمباین مهاجر انجام می‌شود، نظارت دارند.

کشتار دام مولد با اتمام فصل رویش گیاهان تشدید می‌یابد/ استان زنجان ۲ درصد سهم در تولیدات دامی کشور ...

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه کشتار دام‌های آبستن همچنان ممنوع است گفت: از شهریور ماه به دلیل کمبود علوفه، دامداران اقدام به کشتار دام‌های مولد خواهند کرد که می‌تواند تاثیر منفی بر تولیدات دامی داشته باشد.

دولت سیزدهم چگونه چالش قطعی برق را حل کرد؟

صنعت برق کشور در مدت ۱۰ ماه‌ حضور دولت سیزدهم، برنامه‌ریزی دقیقی را اجرا کرد به‌نحوی‌که در زمستان با مدیریت سوخت نیروگاهی و در اواخر خرداد هم با مدیریت شبکه توانست بدون قطعی، برق کشور را تأمین کند.

نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی در زنجان برگزار می‌شود

برگزار کننده نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی با اشاره به اینکه ششم تا ۱۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان زنجان نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی برگزار خواهد شد گفت: بازدیدکنندگان می‌توانند از ساعت ۱۷ تا ۲۲:۳۰ از نمایشگاه بازدید کنند.

آورده ۵۰ میلیارد تومانی متقاضیان پروژه ۳۶۸ واحدی گلشهر

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه آورده متقاضیان پروژه ۳۶۸ واحدی گلشهر تاکنون ۵۰ میلیارد تومان بوده است، گفت: نمی‌شود دو پروژه کوی نصر و ۳۶۸ واحدی گلشهر را به لحاظ زمان تحویل واحد‌ها در کنار هم مقایسه کرد.