logo
امروز : سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۳
پیامبر اکرم (ص) فرمود:براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی‌شود.(جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
[ 2021/9/21 ] [ 14 صفر 1443 ]

پیش‌بینی تولید ۳۵ هزار تن زیتون در استان زنجان/ افزایش تولید نسبت به سال گذشته

مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان میزان تولید زیتون در استان زنجان را 35 هزار تن پیش بینی کرد و گفت: نسبت به سال گذشته شاهد افزایش تولید هستیم.

قیمت لبنیات در بازار زنجان واقعی نیست

رئیس اتحادیه خواربارفروشان استان زنجان با اشاره به اینکه قیمت لبتیات در بازار زنجان بالا بوده و واقعی نیست گفت: ارگان‌های نظارتی باید قیمت‌ها را از کارنجات کنترل کنند چون کارنجات عامل افزایش قیمت لبنیات هستند.

اخطار جدی محیط زیست به صنایع تبدیلی زیتون در طارم بدون ارائه راهکار

رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به اخطار جدی محیط زیست به صنایع تبدیلی زیتون در طارم گفت: هیچ راهکاری برای صنایع تبدیلی زیتون به منظور کنترل پساب ارائه نمی‌شود و این موضوع سرمایه‌گذاران این صنایع را سردرگم کرده است.

اصلاح الگوی کشت در استان زنجان با کشاورزی قراردادی و تجاری امکانپذیر است

رئیس جهادکشاورزی استان زنجان اجرای الگوی کشت را منوط به اجرای ساز و کار‌های عملی دانست و گفت: الگوی کشت در استان زنجان با راه اندازی کشاورزی قراردادی و تجاری امکانپذیر است.

183 میلیون سهم در بورس منطقه زنجان داد و ستد شد

مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان با اشاره به معاملات این منطقه در هفته گذشته (20 تا 24 شهریور) گفت: طی هفته گذشته 183 میلیون و 767 هزار و 543 سهم و حق تقدم سهام در بورس منطقه زنجان، داد و ستد شد.

کمبود منابع آبی کمترین خسارت را به محصولات کشاورزی طارم وارد کرد

فرماندار طارم با اشاره به اینکه کمبود منابع آبی امسال کمترین خسارت را به محصولات کشاورزی طارم وارد کرد گفت: برای سال آینده بدنبال تامین آب پایدار برای کشاورزان هستیم.

غفلت از ظرفیت های بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور/ امید کشاورزان برای اصلاح الگوی کشت در دولت ...

با اینکه بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی بیشتر کشورها از اهمیت ویژه ای برخوردار است اما چالشهای این حوزه در کشور ما باعث شده تا این بخش به جایگاه واقعی خود نرسد.

دوخطه کردن راه‌آهن زنجان – قزوین تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه ادامه مسیر دوخطه کردن راه‌آهن زنجان- قزوین به طول 38 کیلومتر در حال انجام است، گفت: این مسیر در محدوده استان زنجان طی ماه‌های آینده و قبل از پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

کسری بودجه در نیمه نخست امسال چقدر است؟

دیوان محاسبات کشور پیش‌بینی کرد با فرض استمرار روند چهار ماهه اول سال ۱۴۰۰ میزان کسری منابع عمومی دولت برای تأمین مصارف عمومی در شش ماهه اول سال جاری بالغ بر ۱۴۶.۷ هزار میلیارد تومان است.