logo
امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
هر كس عبادات و كارهاى خود را خالصانه براى خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت ها و بركات خود را براى او تقدیر مى نماید.حضرت زهرا(س)
[ 2020/2/18 ] [ 23 جمادی الثانیه 1441 ]

تخصیص 44 میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه سیستم‌های نوین در استان زنجان

مدیرآب و خاک سازمان جهادکشاورزی استان زنجان از تخصیص 44 میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه سیستم‌های نوین در استان زنجان گفت: تعدیل پروانه‌ها توسط امور آب روند طرح توسعه سیستم‌های نوین را در استان کند کرده است.

پرداخت 815 میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به واحدهای تولیدی استان زنجان

رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صمت استان زنجان از پرداخت 815 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان زنجان گفت: با این اقدام از 7 هزار اشتغال استان زنجان صیانت شد.

بهره‌برداری از 1130 پروژه برق‌رسانی در سطح استان زنجان

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان از اجرای یک هزار و 130 پروژه توزیع برق با اعتبار 470 میلیارد ریال در سطح استان زنجان خبرداد و گفت: برخی از این پروژه‌ها در چند روز آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

تکمیل پروژه دو خطه کردن راه‌آهن زنجان- تهران در انتطار تصمیم مسئولان بالا دستی است

مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور با اشاره به اینکه تکمیل پروژه راه آهن زنجان- تهران نیاز به 350 میلیارد تومان اعتبار دارد گفت: در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی این اعتبار تامین می‌شود و اجرای این پروژه با تصمیمات مسئولان بالا دستی اتفاق می‌افتد.

تشکیل 3014 پرونده تخلف واحدهای صنفی در استان زنجان

رئیس بازرسی سازمان صمت  استان زنجان با اشاره به بازرسی از 44 هزار و 660 واحد صنفی در سطح استان زنجان گفت: در این بازرسی‌ها 3 هزار و 14 پرونده تخلف واحدهای صنفی تشکیل شد.

تعطیلی 100 واحد تولیدی پوشاک به دلیل مشکلات مواد اولیه در استان زنجان

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک استان زنجان با اشاره به اینکه تولیدکنندگان با مشکل مواد اولیه مواجه هستند گفت: بسیاری از تولیدکنندگان پوشاک در استان زنجان در آستانه ورشکستگی قرار دارند.