logo
امروز : دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱:۴۱
امام سجاد(ع): بدا به حال كسى كه يك هايش ( گناهانش ) بر ده هايش (حسناتش ) چيره شود(تحف العقول،281)
[ 2022/1/17 ] [ 13 جمادی الثانیه 1443 ]

فتح سنگرهای کلیدی جهان با ادامه راه سردار سلیمانی امکانپذیر است/ دستاوردهای انقلاب مدیون شهدا در جبهه‌های آفندی و پدافندی است

جانشین فرمانده نیروی سپاه قدس گفت: با صبر و بردباری مردم و به کوری چشم دشمن مشکلات اقتصادی حل و به مصاف دشمنان و فتح سنگرهای کلیدی جهان می‌رویم و راه شهدا ادامه خواهیم داد.

مناطق انتقال کوی فلسطین زنجان مشخص شده است/ ساکنان کوی فلسطین موافق جابه‌جایی‌اند

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به مصوبه انتقال کوی فلسطین شهر زنجان گفت: 113 واحد از این منطقه باید جابه‌جا شود که 20 درصد (22 واحد) در پروژه M2 کوی زنگان و 80 درصد (91 واحد) نیز در کوی زیتون، پیش‌بینی شده و مشکلی از این بابت نداریم.

اقدام منفعلانه فدراسیون در واردات تجهیزات شمشیربازی/ تجهیزات شمشیربازی در بازار موجود نیست

رئیس هیئت شمشیربازی استان زنجان با اشاره به مشکلات هیئت شمشیربازی، گفت: یکی از مشکلاتی که در کل کشور وجود دارد این است که تجهیزات شمشیربازی در بازار موجود نیست.

نقد و بررسی کتاب «انتهای بن‌بست دوم» در زنجان برگزار شد

در ادامه سلسله نشست‌های هفتگی نقد و بررسی کتاب‌های روایت‌شده از زبان مادران شهدا با عنوان «روایت مادری» ، نقد و بررسی کتاب «انتهای بن‌بست دوم» (زندگی‌نامه فاطمه جزءپناهی، مادر غواص شهید عباس منتخبی) در زنجان برگزار شد.

آموزش بیش از 17 هزار نفر_دوره مهارت‌آموز در زنجان/ تطبیق برنامه‌های آموزشی با سیاست‌های اشتغال در دولت

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از آموزش بیش از 17 هزار نفر_دوره مهارت‌آموز در زنجان توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان خبر داد و گفت: برنامه‌های آموزشی براساس سیاست‌های اشتغال در دولت در نظر گرفته شده است.

بهره‌برداری از پروژه دوخطه کردن راه‌آهن زنجان- قزوین به شرط تامین اعتبار تا پایان سال آینده

دوخطه کردن راه‌آهن زنجان– قزوین به طول 144 کیلومتر، یکی از پروژه‌های نیمه‌تمام استان زنجان است که 106 کیلومتر آن افتتاح شده و تکمیل بقیه آن نیازمند تامین اعتبار است که در صورت تامین اعتبار تا پایان سال 1401 به‌صورت کامل به بهره‌برداری می‌رسد.

تمام کارت‌های هوشمند ملی تا پایان خرداد 1401 تحویل متقاضیان می‌شود/ ثبت‌نام 93.6 درصد واجدان شرایط استان زنجان برای دریافت کارت هوشمند ملی

معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی اداره کل ثبت احوال استان زنجان در خصوص زمان تحویل کارت‌های هوشمند ملی گفت: سازمان ثبت احوال قول داده که در 3 ماهه پایانی سال جاری و 3 ماهه اول سال 1401 ماهانه 1.5 میلیون کارت هوشمند ملی در سطح کشور به چاپ رسیده و تحویل متقاضیان شود.

حکم شهردار زنجان در هفته جاری صادر می‌شود/ عملیات اجرای دور برگردان گلشهر، یک ماه جلوتر از برنامه زمانبندی است

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: طبق اعلام مسئولان وزارت کشور، حکم علیرضا فیروزفر (شهردار منتخب زنجان) طی هفته جاری صادر می‌شود.

نیروی انتظامی با اراذل و اوباشی که مؤلفه‌های امنیت اجتماعی را دچار اخلال کند، به شدت برخورد می‌کند/ شناسایی اوباش مجازی در کمتر از 48 ساعت

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به برخورد پلس با اراذل و اوباش، گفت: نیروی انتظامی با اراذل و اوباشی که مؤلفه‌های امنیت اجتماعی را دچار اخلال کند به شدت برخورد می‌کند.

برگزاری بزرگداشت مقام هنری جمال شورجه در زنجان/ داوری جشنواره هنرهای تجسمی زنجان به پایان رسید

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: بزرگداشت مقام هنری جمال شورجه با حضور هنرمندان و کارگردانان مطرح کشور در زنجان برگزار می‌شود.

آمادگی راهداران برای بارش‌های احتمالی در جاده‌های زنجان

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: رانندگان برای عبور از محورهای کوهستانی حتما به زنجیرچرخ مجهز باشند چرا که در حال حاضر برخی از محورها با لغزندگی و مه آلودگی مواجه است.

رشد 15 درصدی معاملات بورس منطقه زنجان در هفته گذشته

مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان با اشاره به معاملات این منطقه در هفته گذشته (18 تا 22 دی) گفت: ارزش معاملات این منطقه در هفته گذشته نسبت به هفته ماقبل 15 درصد رشد دارد.

ضرورت کار کارشناسی بیشتر برای اجرای کوپنی شدن نان/ رضایتمندی مردم باید خروجی کوپنی شدن نان باشد

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی برضرورت کار کارشناسی بیشتر برای اجرای کوپنی شدن نان تاکید کرد و گفت: برای اجرای این طرح ها زوایای مختلف باید سنجیده شود.