logo
امروز : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۷

ولایتمداری در جامعه با الگوبرداری از زندگانی حضرت زهرا(س) تحقق می‌یابد

کارشناس حوزه علمیه نوالزهرا (س) از مهمترین اصول اسلام ولایت است. ولایت به معنای پذیرفتن رهبری پیشوای الهی و نیز اعتقاد به این که امامان معصوم بعد از پیامبر از سوی خداوند بر مردم ولایت دارند گفت: ولایتمداری در جامعه با الگوبرداری از زندگانی حضرت زهرا(س) تحقق می‌یابد.

حفاری غیرمجاز در روستای ایالو یک نفر را به کام مرگ کشاند

فرمانده یگان‌حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان گفت: انجام حفاری غیرمجاز در روستای ایالو شهرستان ماهنشان، یک نفر را به کام مرگ کشاند.

چتر حمایتی بیمه سلامت بر سر مردم

مدیر کل بیمه سلامت استان زنجان با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد جمعیت بیمه‌شدگان در بیمه سلامت هیچ‌گونه حق سرانه‌ای بابت بیمه شدن پرداخت نمی‌کنند، گفت: روزانه بیش از ۵ هزار مراجعه به صورت سرپایی توسط بیمه‌شدگان به مراکز انجام می‌شود.

مقاوم‌سازی 52 هزار واحد مسکونی روستایی در استان زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: در سال جاری ۴ هزار و ۵۰۰ خانوار روستایی از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی در سطح استان استفاده کردند.

افتتاح دومین گلخانه شیشه‌ای مدرن کشور در هیدج، همزمان با سفر رئیس جمهور

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: دومین گلخانه شیشه‌ای مدرن شمالغرب که به عنوان بزرگترین شهرک گلخانه‌ای استان محسوب می‌شود همزمان با سفر رئیس جمهور به زنجان افتتاح می‌شود.

گسترش جهاد تبیین بهترین راهکار مقابله با امپراطوری‌ دروغین است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با تاکید بر راهکارهای مقابله با امپراطوری دروغین گفت: پیاده کردن جهاد تبیین راهکارهای اساسی برای مقابله با افکار امپراطوری‌های دروغین است.

امپراتوری دروغ دچار شکست سنگین رسانه‌ای شده است

مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه ناحیه ایجرود با اشاره به حمایت جهانی از مردم مظلوم فلسطین و غزه در تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی گفت: امپراتوری دروغ دچار شکست سنگین رسانه‌ای شده است.

تولید ۹۰۰ هزار قطعه ماهی زینتی در استان زنجان

مدیرکل شیلات و آبزیان استان زنجان با اشاره به این‌که میزان تولید ماهیان زینتی در استان به طور تقریبی ۹۰۰ هزار قطعه است، گفت: در حال حاضر فقط ۱۰ واحد پرورش ماهیان زینتی در استان در حال فعالیت هستند.

ابهر نیاز به احداث ۵ داروخانه شبانه‌روزی دارد

رئیس اداره تعزیرات شهرستان ابهر گفت: با توجه به افزایش جمعیت شهرستان و انحصاری شدن فروش دارو توسط داروخانه‌ها نیاز به احداث ۵ داروخانه شبانه روزی در شهرستان وجود دارد.

اصلی‌ترین اقدام امپراطوری‌های دروغین وارونه جلوه دادن حقایق است

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان طارم بابیان اینکه امپراطوری‌های دروغین به دنبال نقشه پیچیده جنگ ترکیبی با ابزارهای مختلف بودند گفت: اصلی ترین اقدام امپراطوری‌های دروغین وارونه جلوه دادن حقایق است.

وصيتنامه شهيد قامت‌ بيات

من پاسدارم و وارث خون های پانزده قرن خط سرخ شهادت تشیع که در عصری استثنایی و پر خاطره قرار گرفته ام و مسئولیتها بر دوشم سنگینی می‌کند.

 قاتل متواری در زنجان دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی استان در پی قتل جوان 32 ساله در زنجان ، از دستگیری قاتل متواری توسط کارآگاهان خبر داد.