logo
امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/11/24 ] [ 8 ربيع الثانی 1442 ]

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.

ضرورت اختصاص فضاهای اداری برای استقرار پایگاه‌های سلامت در زنجان

معاون سیاسی-امنیتی استاندار زنجان گفت: بر اساس اعلام نیاز مرکز بهداشت استان همه ادارت امکانات و فضاهای خود را برای استقرار پایگاه‌ها سلامت و اجرای طرح شهید سلیمانی در اختیار این مرکز قراردهند.

افتخار علمی کشور و جهان اسلام خود را شاگرد مکتب بسیج می‌داند/ آغاز تحقیقات دانشمند زنجانی در رابطه با کرونا

دانشمندی که عمر خود را صَرف آموزش، تحقیق و پژوهش کرده و تحقیقاتی بر روی مواد اولیه داورها دارد با بیان اینکه یافتن دارو برای ویروس کرونا بسیار سخت و پیچیده است، مردم را برای رعایت توصیه‌های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع کرونا دعوت می‌کند

تداوم بارشها تا پایان هفته در استان زنجان

مدیرکل هواشناسی استان زنجان از تداوم بارش‌ها تا اواخر هفته جاری خبرداد و گفت: در روز‌ها دوشنبه و سه‌شنبه از میزان بارش‌ها کاسته می‌شود.

برکات حضور و تفکر بسیجی در عرصه‌های مختلف جامعه مشاهده می‌شود

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه برکات حضور و تفکر بسیجی در عرصه‌های مختلف جامعه مشاهده می‌شود، گفت: ولایت و امامت اگر چه در صدر اسلام مظلوم واقع شدند اما تفکر بسیجی اجازه نداد این مسئله در جامعه امروز تکرار شود.

تضییع حقوق عامه، دستگاه قضا را مجبور به پلمب محل دپوی پسماندهای روی کرد/ دادستان زنجان: همه جوره حمایت کردیم اما نخواستند منفعت‌طلبی‌هایشان را کنار بگذارند

محل فعلی دپوی پسماند روی در شهرک صنعتی تخصصی روی زنجان با دستور قضایی پلمب شده و محل جدید نیز آماده نشده و برخی واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک صنعتی به بهانه پلمب محل دپو، اقدام به تعطیلی واحد و تعدیل کارگران خود کرده‌اند.