logo
امروز : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۶
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/15 ] [ 23 ذو القعدة 1441 ]

پلمب 2 واحد پیشخوان دولتی در زنجان/ تاکسی‌ها و اتوبوس‌هایی که پروتکل بهداشتی را رعایت نکنند، توقیف می‌شوند

فرماندار زنجان با بیان اینکه رعایت پروتکل بهداشتی توسط حمل و نقل درون شهری اجباری شد گفت: تاکسی‌ها و اتوبوس‌هایی که پروتکل بهداشتی را رعایت نکنند، توقیف می‌شوند.

کره جنوبی به دلیل ترس از آمریکا مراودات خود با ایران را کاهش داده است

رئیس کمسیون تجارت و روابط خارجی اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه کره جنوبی به شدت در سیطره آمریکا قرار دارد گفت: این کشور با تبعیت از آمریکا محدودیت و مراودات خود با ایران کاهش داده است.

توافق نظامی ایران و سوریه قدرت رژیم صهیونیستی را محدود می‌کند/ دوستی ایران و سوریه خواب‌ آمریکا را آشفته کرده است

کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: قرارداد گسترده و راهبردی بین ایران و سوریه، معادلات منطقه را برهم زده موجب محدودیت قدرت رژیم صهیونیستی می‌شود.

مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه در زنجان اجرایی می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت:مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه با توجه به شیوع دوباره ویروس کرونا و مشکلات ایجاد شده، در استان زنجان اجرایی می‌شود.

جهش تولید در بزرگترین تولید کننده ترانسفورماتور خاورمیانه/ از کمک قوه قضاییه برای نجات از ورشکستگی تا تقدیر مقام معظم رهبری

شرکت ایران ترانسفور به عنوان بزرگترین تولید کننده ترانسفورماتور خاورمیانه بعد از کمک قوه قضاییه برای رهایی از یک واگذاری اشتباه اکنون با جهش تولید امیدها را زنده کرده است.

بجای توئیت‌های فریبکارانه و نامه‌های سرگشاده، به اعمال خود بیاندیشند

بسیج مجتمع غنی‌سازی شهید مهندس مصطفی احمدی روشن اعلام کرد: از برخی خواص انتظار می‌رود بجای توئیت‌های فریبکارانه و نامه‌های سرگشاده، به اعمال خود در رقم زدن وضعیت موجود بیاندیشند و با توبه به درگاه خدا، رحمت و غفران الهی را برای خود مسئلت نمایند.

کاهش 20 درصدی جوجه‌ریزی در استان زنجان

با تداوم مشکل کمبود نهاده‌های دامی میزان جوجه‌ریزی در استان زنجان 20 درصد کاهش یافته و در حال حاضر حاضر نیز تنها 30 درصد نیاز استان به نهاده‌های دامی تامین می‌شود.

مجلس ظرفیت و انگیزه لازم را برای اجرای منویات مقام معظم رهبری دارد/ حل مشکلات کلیدی کشور در دستور کار مجلس

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی ظرفیت خوبی و انگیزه لازم را برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در بخش‌های مختلف دارد و در قالب کمیسیون‌ها می‌تواند به این منویات جامه عمل بپوشاند.

مجادلات مردم را ناراحت می‌کند/ همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند و به شدت با مجادله و گریبان گیری و تشنج میان قوا مخالف هستند.

برگزاری مراسم‌‌های عروسی و عزا تهدیدی علیه سلامت عمومی/ وضعیت بیمارستان‌‌های زنجان شکننده و خطرناک است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: برگزاری مراسم‌های عزا و عروسی در شرایط قرمز بیماری کرونا، طبق قانون تهدیدی علیه سلامت عمومی جامعه محسوب می‌‌شود.

خرید تضمینی 41 هزار تن گندم در استان زنجان/ مجوزی از تنظیم بازار کشور در مورد توزیع برنج دریافت نکردیم

معاون بازرگانی اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به خرید تضمینی گندم در استان زنجان گفت: تا به امروز 41 هزار تن گندم خریداری شده و مطالبات گندمکاران نیز تا 11 تیرماه پرداخت شده است.

30 درصد چاه‌های استان زنجان غیرمجاز است

مدیر حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای زنجان نصب کنتورهای هوشمند برای چاه‌های مجاز استان زنجان الزامی است گفت: در حال حاضر 30 درصد چاه‌های استان غیرمجاز است.