logo
امروز : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۳:۴۸
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/2 ] [ 2 ذو الحجة 1443 ]

مسئولان به دنبال تحقق عدالت مالیاتی باشند/ حقوقی و قضایی کردن سبب تزلزل بنیان خانواده می‌شود

امام جمعه خرمدره با اشاره به روز مالیات و با تاکید بر ضروری بودن پرداخت مالیات گفت: اصل مهم در مالیات، عادلانه بودن آن است و مسئولان کشور باید به دنبال تحقق عدالت مالیاتی باشند.

هفته حقوق بشر آمریکایی، فرصتی برای نمایاندن چهره واقعی آمریکای جنایتکار

امام جمعه ماهنشان گفت: اختصاص هفته‌ای با عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی می‌تواند آیینه‌ای برای انعکاس نفاق، دورویی و دروغگویی قدرت‌های استکباری مدعی حقوق بشر و فرصتی برای افشاگری و نمایاندن چهره واقعی آمریکای جنایتکار باشد.

آمریکا جنایت‌های متعددی به اسم حقوق بشر بر ضد بشریت انجام داده است / اخلاق نیکو، قدردانی و رازداری از عوامل استحکام بنیان خانواده است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه تیرماه سال 1360 قطعه تاریک در زندگی آمریکا است، گفت: حضور پررنگ استعمارگر خائن و شیطان اکبر یعنی آمریکا از کودتای 28 مرداد 1332 تاکنون در ایران مایه ننگ و جنایت بوده است.

بیداری اسلامی با مدیریت ایران در اکثر کشورهای دنیا آغاز شده است/ تحقق عدالت و گسترش آن به تمام دنیا هدف انقلاب اسلامی است

مسئول دفتر سیاسی و اجتماعی حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به یکی از اهداف انقلاب که گسترش اسلام در دنیا است، گفت: انقلاب اسلامی نه تنها دست ظالم و غارتگران را از ایران بلکه از سایر کشورها نیز قطع کرد و امروز بیداری اسلامی، ظلم‌ستیزی و عدالت‌طلبی با مدیریت ایران در اکثر کشورها آغاز شده است.

۵۵ پروژه عمرانی نیمه تمام ورزشی در زنجان وجود دارد/ پرداخت تسهیلات ۲۳ درصدی متقاضیان وام ازدواج در زنجان

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه به غیر از پروژه‌های ملی ۵۵ ناتمام در استان زنجان وجود دارد، گفت: برای تکمیل این پروژه‌ها ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

پشتیبان ظالم، مدعی حقوق بشر/ آمریکا رکورددار جنایت ضد بشری در جهان است

جنایت‌های مختلف آمریکا در سطح دنیا و متعاقب آن در کشورمان و دشمنی دیرینه این رژیم جنایتکار علیه ملت مظلوم ایران اسلامی سبب شده که از 6 تا 12 تیر به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شود.

ناوگان حمل و نقل زائران پیاده‌روی اربعین خارج از سهمیه، سوخت می‌گیرند

مدیر‌کل پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان گفت: ناوگان حمل زائران پیاده‌روی اربعین به مقصد استان‌های غربی کشور، در جایگاه‌های سوخت تعیین شده؛ خارج از سهمیه و بدون محدودیت سوخت دریافت خواهند کرد.

سرانه آموزشی استان زنجان بالاتر از میانگین کشوری است

معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی با اشاره به سرانه آموزشی استان زنجان، گفت: سرانه آموزشی استان زنجان ۶.۲ بوده که نسبت به میانگین کشوری بالاتر است.

اعتبارات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان ۱۳.۵ برابر شد

در آیین تودیع و معارفه مدیرکل مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان موضوعات مختلفی مانند ۱۳.۵ برابر شدن اعتبارات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان و ساخت مدرسه سبز در زنجان مطرح شد.

لزوم حرکت به سمت پروژه‌های بزرگ مقیاس و مدارس حیاط طیبه/ وضعیت سرانه آموزشی استان زنجان مطلوب نیست

معاون سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه ایجاد مدارس سبز در استان ها یک مأموریت ابلاغی است، گفت: باید به سمت مدارس حیات طیبه و پروژه های بزرگ مقیاس حرکت کنیم.

افشای ماهیت آمریکا از مصادیق جهاد تبیین است/ آمریکا صفت شیطانی و ظالمانه دارد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: یکی از مصادیق جهاد تبیین، افشای ماهیت حقوق بشر آمریکایی برای نسل‌های امروزی است تا تبیین کنیم که آنچه واقعیت است را آمریکایی‌ها کاملا برعکس جلوه می‌دهند.

نظارت بر برداشت گندم توسط ۵۰ اکیپ از کارشناسان کشاورزی در استان زنجان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: ۵۰ اکیپ‌ نظارت بر برداشت گندم که از کارشناسان کشاورزی هستند بر روند برداشت محصول گندم در سطح استان که توسط ۸۰۷ کمباین بومی و قریب به ۲۰۰ کمباین مهاجر انجام می‌شود، نظارت دارند.

زنجان در رشته ملیله کاری سه مهر اصالت گرفت

معاون صنایع‌دستی و هنرهای دستی استان زنجان گفت: در هشتیمن داوری مهر اصالت جهانی، صنایع‌دستی زنجان در رشته ملیله کاری موفق به دریافت سه مهر اصالت شد.