logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]

عدم تامین مالی از سوی بانک‌ها مهمترین مانع بر سر راه تولید

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: مهمترین مانع بر سر راه توسعه کسب‌و‌کارهای خرد، کوچک و خانگی را عدم تامین مالی عنوان کرد و افزود: منابع بانک‌ها به راحتی در اختیار این نوع کسب‌و‌کارها قرار نمی‌گیرد.

بالاترین رکورد بستری بیماران کرونایی در زنجان ثبت شد/ گونه آفریقایی کرونا در استان گزارش نشده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: دیشب با بستری شدن 173 بیمار زنجان بالاترین رکورد بستری بیماران کرونایی را ثبت کرد.

انتخابات پرشور، مقدمه‌ساز فصل جدیدی از نظام اسلامی است/ معرفی کاندیدای مورد نظر جبهه پایداری در هفته‌های آینده

عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: انتخابات پرشور و مقدمه‌ساز فصل جدیدی از دفتر جمهوری اسلامی است که امیدواریم این دوران جدید سرشار از موفقیت‌ها در گام دوم انقلاب اسلامی باشد.

استمهال بدهی و معوقات صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان زنجان

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان گفت: بر اساس مصوبه جدید دولت بدهی و معوقات مشاغل آسیب دیده از کرونا استمهال می‌شود این مصوبه همزمان با سراسر کشور در استان زنجان هم اجرایی می‌شود.

وضعیت مزارع گندم در استان زنجان خوب نیست

مدیر حفط نباتات جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به افزایش جمعیت سن گندم در گندم زارهای استان زنجان گفت: کاهش بارندگی‌ها گندم کاران را در مبارزه با سن گندم دل سرد کرده است.

انتخابات، فرصت جدی برای قوام و بالندگی ایران اسلامی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: انتخابات را یک فرصت جدی برای قوام، بقا، توسعه، رشد و بالندگی ایران اسلامی دانسته و از همه مردم عزیز و شریف استان، دعوت می‌کنیم تا در انتخابات 28 خرداد شرکت کنند.

مسجد در قرآن و سیره پیامبر، اهمیت به‌سزایی دارد/ ضرورت اجتناب از برخورد سلیقه‌ای و ادبیات نامناسب در خصوص مساجد

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مسجد در قرآن و سیره پیامبر گرامی اسلام(ص)، مورد تاکید ویژه‌ای قرار داشته و اهمیت به‌سزایی دارد لذا از هرگونه برخورد سلیقه‌ای و ادبیات نامناسب در خصوص مساجد باید اجتناب شود.

پیشنهاد تعطیلی ناوگان‌ حمل و نقل عمومی به ستاد کرونای استان زنجان

فرماندار زنجان در مورد راه اندازی بیمارستان صحرایی در زنجان گفت: در حال حاضر در انتظار تجهیزات بیمارستان صحرایی هستیم که قرار است توسط وزارت دفاع تامین شود در صورت تامین نسبت به راه اندازی آن اقدام خواهیم کرد.

ارتش، بازوی پرتوان نظام در تامین امنیت کشور است

فرمانده تیپ 216 زرهی شهید مخبری زنجان گفت: فرمانده تیپ 216 زرهی زنجان گفت: تلاش‌های ارتش در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و وظایف اصلی آن که در قانون اساسی نیز آمده، حفظ تمامیت ارضی است و نیروهای ارتش، بازوان پرتوان نظام هستند که توانسته‌اند امنیت مورد رضایت مردم را برقرار کنند.

برگزاری شب شعر ویژه کنگره 3535 شهید در زنجان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: شب شعر رمضان در بخش ویژه ایثار و شهادت به مناسبت برگزاری کنگره 3535 شهید استان زنجان برگزار می‌شود.

نظام مالیاتی کشور ناکارآمد و ضعیف است/ توجه ویژه مجلس برای بهبود نظام مالیاتی در بودجه 1400

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: اخذ مالیات باید از خود اظهاری به سمت هوشمند و سامانه محور شدن سوق یابد چرا که در حال حاضر نظام مالیاتی کشور ناکارآمد و ضعیف است.

رشد 46 درصدی معاملات بورس منطقه زنجان طی هفته گذشته

مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان با اشاره به معاملات این منطقه در هفته گذشته (21 تا 25 فروردین‌ماه) گفت: مجموع ارزش معاملات این منطقه در مدت مذکور بیش از 819 میلیارد و 96 میلیون و 51 هزار ریال بود که 46 درصد نسبت به هفته ماقبل، رشد یافته است.

تغییر رنگ بندی استان زنجان به سیاه کذب محض است/ احتمال سرریز بیمارستان‌های استان در دو هفته آینده

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: تغییر رنگ بندی استان زنجان به سیاه کذب محض است و وزارت بهداشت هم در این زمینه اعلامیه‌ای نداشته است.

غذای گرم برای نیازمندان در 45 آشپزخانه مهدوی در سطح استان زنجان طبخ می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها در ماه مبارک رمضان امسال با ایجاد 45 آشپزخانه مهدوی در مناطق مختلف استان، غذای گرم با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی برای نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا طبخ می‌شود.

ماه رمضان بهترین فرصت برای مهدوی بودن است

کارشناس مسائل مذهبی گفت: ماه مبارک رمضان ارتباط تنگاتنگی با دولت کریمه حضرت مهدی (عج) دارد و باید در گام نخست معرفت، محبت، بصیرت، نصرت و ولایت مهدوی مورد توجه قرار گیرد

ساخت مستند خردسالترین شهید کشور در زنجان

معاون فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: فیلم مستند معرفی خردسالترین شهید کشور نیز ساخته می‌شود که برنامه‌ریزی اولیه انجام و با کارگردان این مجموعه رایزنی شده است.

نیاز قنادان زنجانی به روغن مایع تامین نشده است

رئیس اتحادیه قنادان استان زنجان از کم کاری مسئولان استانی در تامین روغن مایع قنادان انتقاد کرد و گفت: هیچ اقدام موثری در خصوص تامین مواد اولیه قنادان نشده است.

حضور در پای صندوق‌های رای، جایگاه کشور در نظام بین‌الملل را ارتقا می‌دهد

دبیر جامعه روحانیت مبارز استان زنجان گفت: اهمیت و نقش انتخابات در کشور بسیار روشن و واضح است و قطعاً حضور مردم در پای صندوق‌های رای و حساس بودن نسبت به انتخابات، جایگاه کشور در نظام بین‌الملل را ارتقا می‌دهد.