logo
امروز : پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۴۶
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/12/1 ] [ 7 جمادی الاول 1444 ]

رویداد ملی فناورانه تا ثریا در زنجان برگزار می‌شود

مسئول بسیج علمی استان زنجان با بیان اینکه رویداد ملی فناورانه تا ثریا در زنجان برگزار می‌شود، گفت: ابن رویداد با هدف حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و حل نیازهای و مسائل فناورانه دستگاه‌ها صنایع و بخش‌های مختلف استانی و ملی برگزار می‌شود.

بانوان زنجانی اقدامات خصمانه دشمنان در بر هم زدن نظم و امنیت جامعه اسلامی را محکوم کردند+فیلم

بانوان استان زنجانی همزمان با ایام هفته وحدت و در محکومیت اقدامات خصمانه دشمنان و معاندان انقلاب اسلامی در بر هم زدن نظم و امنیت جامعه اسلامی در یک حرکت مردمی، ارزشی و آرمانی سعی کردند تا حمایت همه‌جانبه خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی، خون شهدا و فرامین مقام معظم رهبری نشان دهند.

پرچم ایران بالاست+ فیلم

دشمنان انقلاب سالهاست به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند اما همیشه ناکام ماندند و همواره پرچم ایران بالاست.

حضور پرشور نیروی های مردمی در جبهه های حق علیه باطل/ اگر عاشقانه جنگیدیم عاقلانه هم کار کردیم

امیر رحمان اکبر آبادی فرمانده ارتشی دوران دفاع مقدس با اشاره به حضور پرشور نیروی های مردمی در جببهه های حق علیه باطل، گفت: در عملیات بیت المقدس یه قدری نیرو های مردمی وارد جبهه ها شدند که پوتین به اندازه کافی وجود نداشت.

مردم استان زنجان خواستار تعیین موضع دادستانی در برخورد با اغتشاشگران هستند/ چرا مسئولان در محکومیت اغتشاشگران و برخورد با آنان سکوت کرده‌اند؟

مردم از مسئولان امر استانی خصوصا دادستانی درخواست دارند تا هر چه سریع‌تر موضع خود را مشخص کرده و با فتنه‌گران و آشوبگران به شدت برخورد کنند.

نگران گسل در شهرک ثمین ۲ نیستیم+فیلم

مدیر‌کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه شهرک ثمین ۲ که در شهر زنجان در حال طراحی است از حریم گسل خارج شده و در انتهای گسل قرار دارد گفت: در محدوده این شهرک نگرانی از بابت گسل نداریم.
آرشیو