گروه : سیاسی
زنجان,
موج رسا
امام جمعه زنجان:

باید در برابر یاوه‌گویی‌های اروپایی‌ها محکم بایستیم

امام جمعه زنجان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص حل مشکلات کشور نباید به اروپایی‌ها نگاه امیدوارانه داشته باشیم گفت: باید در برابر یاوه‌گویی‌های اروپایی‌ها محکم بایستیم.

در بیانیه بسیج جامعه زنان سپاه زنجان مطرح شد؛

بصیرت فاطمی اسلام را زنده نگهداشته است/شعار "زن نه شرقی نه غربی" الگوی بانوان مسلمان

این بصیرت فاطمی بود که اسلام را زنده نگهداشت و امامت را بعد از پیامبر تثبیت بخشید.

امام جمعه زنجان:

باید در برابر یاوه‌گویی‌های اروپایی‌ها محکم بایستیم

امام جمعه زنجان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص حل مشکلات کشور نباید به اروپایی‌ها نگاه امیدوارانه داشته باشیم گفت: باید در برابر یاوه‌گویی‌های اروپایی‌ها محکم بایستیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

هیئت های مذهبی در بدترین شرایط پشت اسلام و انقلاب ایستاده اند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: هیئت های مذهبی خصوصا در استان زنجان نشان داده اند که در بدترین شرایط پشت اسلام و انقلاب و آرمان ها ایستاده اند.

با بهره برداری از ناحیه کارگاهی ظریفان؛

زمینه اشتغال برای 410 هنرمند صنایع دستی زنجان ایجاد می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: با بهره برداری از ناحیه کارگاهی ظریفان؛زمینه اشتغال برای 410 هنرمند صنایع دستی زنجان ایجاد می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان:

مشارکت مردم در طرح های روستایی راهکار توسعه است/ تسریع در روند توسعه روستاها در سطح استان زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: مشارکت مردم در طرح های روستایی راهکار توسعه است.

استاندار زنجان:

سفر قریب الوقوع جهانگیری به زنجان/از همه بضاعت برای حل مشکلات بخش خصوصی استفاده می شود

استاندار زنجان گفت: جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به زودی به استان زنجان سفر می کند.

کارشناس فرهنگی مطرح کرد؛

معنویت،اخلاق و فرهنگ دینی رکن اصلی نهضت اسلامی / بیانیه گام دوم انقلاب، جایگاه والایی برای فرهنگ دینی قائل است

کارشناس فرهنگی گفت: اهمیت،جایگاه و حساسیت موضوع معنویت،اخلاق،فرهنگ دینی و اخلاق مدارانه به عنوان یک رکن نهضت اسلام و انقلاب اسلامی در این بیانیه مورد توجه قرار گرفته است.

در جلسه شوراي برنامه‌ريزي مطرح شد؛

بي‌نيازي مديران دستگاه‌ها از دوره‌هاي آموزشي تعجب استاندار زنجان را برانگيخت/ سند امنيت غذايي استان زنجان در سال آينده تهيه مي‌شود

استاندار زنجان با تاكيد بر تهيه سند امنيت غذايي در استان زنجان گفت: سند امنيت غذايي استان زنجان سال آينده تهيه مي‌شود و از اولويت برنامه‌هاي استان خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان:

تک تک کلمات بیانیه گام دوم انقلاب محصول سالها پژوهش و تجربه است/ ‏ کشور برای دست یافتن به عزت و اقتدار به «دانش و پژوهش» نیاز دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: تک تک کلمات بیانیه گام دوم انقلاب محصول سالها پژوهش و تجربه است.

تحلیل آیت‌الله خاتمی از بیانیه گام دوم انقلاب؛

بیانیه گام دوم انقلاب کلان نگر و دشمن شناسانه است/ " ما می‌توانیم" رمز تمام پیروزی‌های انقلاب/ نگاه انقلابی و عمل جهادی حلال تمام مشکلات است

نماینده ولی فقیه در استان زنجان بیانیه گام دوم انقلاب را کلان نگر و دشمن شناسانه ‏خواند و گفت: بند بند این گام دوم باید سرلوحه فکر، اندیشه و توسعه جامعه قرار ‏گیرد.

رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:

تشکر من از مردم بابت «۲۲ بهمن» خیلی کم‌تر از حق آنان است/ عده‌ای ضعف خود را به انقلاب نسبت می‌دهند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: من در پایان بیانیه [اخیر] ، از مردم برای راه‌پیمایی ۲۲بهمن تشکر کردم لکن این تشکر خیلی کمتر از چیزی است که حق مردم ایران است.
یک کارشناس حوزوی مطرح کرد؛

توجه به سبک زندگی شاه بیت بیانیه مقام معظم رهبری

یک کارشناس حوزوی گفت: توجه به سبک زندگی و خطاب مقام معظم رهبری به جوانان شاه بیت اصلی بیانیه مقام معظم رهبری است که باید به عنوان منشور، راهنما، مسیر و ریل خط گذاری شده به آن توجه شود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

توطئه‌های دشمنان مانع از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشد/ بزودی شاهد انتقام خون شهدای جنایت تروریستی زاهدان خواهیم بود

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به حضور پرشور مردم در جشن انقلاب گفت: مسئولان پاسخ حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را با خدمت مضاعف بدهند.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس:

جنایت تروریستی سیستان به خاطر عصبانیت دشمن بود/ آمریکا و اسرائیل هرطور شده می‌خواستند کام ملت ایران را تلخ کنند/ ضربت متقابل و محکم ‏در انتظار عاملان حمله تروریستی

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس‏ با اشاره به حمله انتحاری به نیروهای جان برکف سپاه گفت: جنایت تروریستی سیستان و بلوچستان به خاطر عصبانیت دشمن بود‏.

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس:

بیانیه مقام معظم رهبری منشور انقلاب برای دهه‌های بعد است/ باید فضا را در اختیار جوانان انقلابی قرار دهیم/ شنبه، برگزاری نخستین جلسه غیرعلنی مجلس در خصوص دستور رهبر انقلاب

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری گفت: بیانیه مقام معظم رهبری منشور انقلاب برای دهه‌های بعد است.