موج رسا زنجان, زنجان, پایگاه اطلاع رسانی استان زنجان,موج رسا,دانشگاه زنجان, چاقوی زنجان, اشراق زنجان, زیتون زنجان, گنبد سلطانیه, ترانسفو زنجان, مردان نمکی زنجان, رختشویخانه زنجان, شهید شهریاری زنجان,گاوازنگ زنجان, دانشگاه زنجان, مس زنجان, کالسمین زنجان,آش زنجان, جغوربغور زنجان, صنایع روی زنجان, زیتون, جشنواره آش زنجان, پایگاه اطلاع رسانی استان زنجان,موج رسا, اخبار زنجان, اخبار استان زنجان,استانداری زنجان,زنجان,شهرستانهای زنجان,سایت خبری زنجان,خبرهای داغ زنجان,شهرزنجان,اخبار سیاسی زنجان
گروه : سیاسی
زنجان,
موج رسا,
امام جمعه
امام جمعه زنجان:

مقابله با قاچاق جدی گرفته شود/ خانواده‌ها ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنند

امام جمعه زنجان با تاکید بر مقابله با قاچاق کالا گفت: قاچاق کالا تولیدات داخلی را فلج می‌کند و باید مقابله با این معضل در جامعه جدی گرفته شود.

رهبر انقلاب:

بناست با مفسدان بدون هیچ ملاحظه‌ای برخورد قاطع صورت گیرد/عملکردها بهتر باشد تحریم‌ها اثر زیادی نمی‌گذارد

دستگاه‌های نظارتی با قدرت و چشم باز باید در میدان باشند؛ هم مجلس، هم قوه‌ قضائیه، هم آحاد مردم مؤمن باید احساس وظیفه کنند و نقش ایفا کنند. راه‌های فساد را باید بست. در همین قضیه‌ی ارز و سکه، اگر مقابله با فساد بود، راه فساد بسته می‌شد.

مشاور استاندار زنجان خبرداد

بیکاری 200 فرزند شهید و 2000 ایثارگر زنجانی/30 پست رسمی استانداری زنجان به ایثارگران اختصاص یافته است

مشاور استاندار زنجان و مسئول هماهنگی امور ایثارگران گفت: در حال حاضر ۲۰۰ فرزند شهید و دو هزار ایثارگر در استان زنجان بیکار هستند. 

امام جمعه زنجان:

مقابله با قاچاق جدی گرفته شود/ خانواده‌ها ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنند

امام جمعه زنجان با تاکید بر مقابله با قاچاق کالا گفت: قاچاق کالا تولیدات داخلی را فلج می‌کند و باید مقابله با این معضل در جامعه جدی گرفته شود.

وقف‌چی به موج رسا خبر داد

4 وزیر دولت در لیست استیضاح مجلس قرار دارند/ دولت باید رویکرد خود را در موضوع اقتصاد تغییر دهد‏

نماینده مردم زنجان در مجلس گفت: ‏4 وزیر دولت در لیست استیضاح مجلس قرار دارند‏.

در خط حزب الله منتشر شد؛

پاسخ رهبر انقلاب درباره برخی از نگرانی‌ها نسبت به آینده انقلاب

جدیدترین شماره نشریه خط حزب‌الله به پاسخ رهبر انقلاب درباره برخی از نگرانی‌ها نسبت به آینده انقلاب که اخیرا در دیدار جمعی از فعالان فرهنگی خارج از کشور با ایشان مطرح شد، پرداخته است.

در مراسم روز خبرنگار زنجان مطرح شد؛

خبرنگاران در قبال منافع ملی و عمومی مسئول هستند/ حمله به ارکان نظام در اوج رویارویی با دشمن از هیچ رسانه ای قابل قبول نیست

استاندار زنجان گفت: خبرنگاران در قبال منافع ملی و عمومی مسئول هستند که باید به این موضوع توجه کنند.

ضرغامی در مراسم روز خبرنگار استان زنجان:

وظیفه رسانه‌ها تحریک تصمیم گیران برای کار جهادی و انقلابی است/ تصمیمات اشتباه دولت در بازار سکه و ارز نیاز به عذرخواهی داشت

عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: وظیفه رسانه ها تحریک تصمیم گیران برای اجرای یک کار جهادی و انقلابی بدون اتلاف وقت است.

داماد حسن روحانی در دولت مسئولیت گرفت+سند

کامبیز مهدی‌زاده فرساد طی حکمی به عنوان "دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه انرژی" معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد.

فرمانده انتظامي شهرستان ابهر خبرداد

كشف بيش از 21 كيلوگرم مواد مخدر از نوع گراس در ابهر

فرمانده انتظامي شهرستان ابهر با اشاره به کشف انواع مواد مخدر در استان زنجان گفت: بيش از 21 كيلوگرم مواد مخدر از نوع گراس در ابهر شناسایی شد.

بیگدلی در گفت‌وگو با موج رسا:

روحانی باید تا یک ماه آینده برای پاسخگویی به نمایندگان در مجلس حاضر شود/ سیاست‌های جدید ارزی دولت نباید مقطعی و بر روی کاغذ باشد

نماینده مردم خدابنده در مجلس با اشاره به موضوع سوال از رئیس جمهور گفت: روحانی باید تا یک ماه آینده برای پاسخگویی به نمایندگان در مجلس حاضر شود‏.

آیت‌الله دولابی در گفت‌وگو با موج رسا:

مسئولان دولتی مسئولیت نابسامانی‌های اقتصادی را بپذیرند/ لزوم مقابله جدی با خط نفوذ دشمن در مسائل پولی و مالی

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از وضعیت اقتصادی گفت: مسئولان دولتی مسئولیت نابسامانی‌های اقتصادی را بپذیرند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

برخی مسئولان در شرایط سخت و دشوار کارایی ندارند/ خبرنگاران در انعکاس اخبار از حب و بغض خودداری کنند

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت:ربخی مسئولان نشان داده اند که در شرایط سخت و دشوار کارایی ندارند، نیاز امروز جامعه مدیران کارآمد است.

اسامی 108 نفر از مدیران بازنشسته‌ی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشسته ها منتشر شد+جزئیات

اولین لیست اسامی بازنشسته هایی که باید بر اساس طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در دولت استعفا دهند منتشر شد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس:

لایحه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی فعلا بلاتکلیف است/ دولت به جای تلاش برای پس گرفتن امضاهای سوال از روحانی پاسخگوی مردم باشد/ هیچ اقدام موثری در شهرک آی تی زنجان انجام نشده است

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با اشاره به موضوع سوال از روحانی گفت: ای کاش دولت به جای تلاش برای پس گرفتن امضاهای سوال از رئیس جمهور پاسخگو باشد.

بیگدلی در گفت‌وگو با موج رسا:

قانون منع به کارگیری بازنشستگان مدیران توانمند را وارد بدنه اجرایی کشور می‌کند/ نظر مشورتی‌مان را در خصوص استاندار آینده زنجان به وزارت کشور ارائه می‌کنیم

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان مدیران توانمند را وارد بدنه اجرایی کشور می‌کند‏.