logo
امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/26 ] [ 12 جمادی الثانیه 1442 ]

کمبود آب شرب در روستاهای استان زنجان

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه 33 درصد آب جاری این رودخانه از زنجان عبور می‌کند اما تنها 15 درصد آب به استان زنجان تخصیص می‌یابد.

چرا شاه، چاره‌ای جز فرار نداشت؟/ لیبرال‌های داخلی به دنبال تحریف تاریخ کشور هستند

26 دی‌ماه، یادآور سالروز فرار محمدرضا شاه پهلوی از کشور بر اثر اوج گرفتن قیام مردم بود که به مرز پیروزی رسیده بودند و در کمتر از یک ماه بعد از فرار شاه، پیروی انقلاب اسلامی در 22 بهمن‌ماه به تثبیت رسید.

اتفاقات اخیر نویدبخش جهان پساآمریکایی است

دبیر خواهران قرارگاه شهید طارمی بسیج دانشجویی استان زنجان با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور آمریکا گفت: اتفاقات اخیر، نویدبخش جهان پساآمریکایی است.

برنامه‌های دهه فجر زنجان مجازی برگزار می‌شود

معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان گفت:با توجه به شرایط امروز انتشار ویروس کرونا، برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی ترجیحا در فضای مجازی برگزار و از برگزاری تجمعات دوری شود.

علامه مصباح یزدی با برگزاری طرح ولایت، دفاع از مبانی اصیل اسلام را فراهم کرد

دانش‌آموخته طرح ولایت بسیج دانشجویی با اشاره به برگزاری طرح ولایت به ابتکار مرحوم علامه مصباح یزدی از سال 75 گفت: دانشجویان انقلابی پس از طی این دوره‌ها توانستند با شرکت در مناظرات و کرسی‌های آزاداندیشی از مبانی اصیل اسلام، دفاع کنند.

حمله موشکی ایران به عین‌الاسد برای شکست اقتدار دشمن بود

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی عین‌الاسد آمریکا صرفاً برای شکست اقتدار دشمن بود، گفت: اگر جمهوری اسلامی ایران بنا به حمله کردن داشت در عرض یک ساعت می‌توانست تمام منافع و امکانات نظامی آمریکا در منطقه و اذنابش از جمله اسرائیل را نابود کند.

حمله به عین‌الاسد سیلی بزرگی به استکبار بود

کارشناس مسائل سیاسی خاورمیانه گفت: حمله موشکی به عین الاسد موجب شد که آمریکا و هم پیاله هایش خودشان را جمع کنند و بدانند ایران پاسخ هر گونه تحرکات در منطقه را خواهد داد.

از ریختن آب جوش بر سر گارد سلطنتی تا انداختن مجسمه شاه

آنجا که نام انقلاب اسلامی می آید، همه بی تدبیری ها، بی مسئولیتی ها، اختلاس ها، منفعت طلبی ها، حزب بازی ها و .... رنگ می بازد و یاد رشادت ها و از جان گذشتگی های کسانی پر رنگ می شود که اگر اغراق نکنیم این روزها برخی از آنها گوشه عزلت گزیده و خاطرات جبهه و جنگ و آرمان های امام و رهبری را مرور می کنند.