logo
امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۲

سیاسی

استعلامی در کار نیست

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری زنجان گفت: هنوز استعلامی برای انتخاب شهرداران مناطق شهری زنجان از دفتر مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری زنجان، نشده است.

توافق مجدد هسته ای دور از انتظار نیست

نایب رئیس مجلس گفت: اگر آمریکایی‌ها بخواهند حقوق مردم ما را به رسمیت بشناسند، توافق مجدد برجام دور از انتظار نیست و امروز جمهوری اسلامی ایران هیچ مشکلی در این موضوع ندارد.

ولی نعمت در قول و عمل!

روز‌های گذشته تصویری نا شایست از مراسم آغاز سال تحصیلی که جلوه‌ای از تفریق میان مقام مسئول و قشر دانش‌آموز در یکی از مدارس شهرستانی استان در صفحه شخصی مسئول محترم منتشر شده بود به سرعت در فضای مجازی پیچید و واکنش‌هایی را به دنبال داشت.

8سال دفاع مقدس گنجینه عظیمی برای رشد و تعالی انقلاب است

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس زنجان با بیان اینکه بسیاری در راه انقلاب شهید، مفقود الاثر، گمنام، جانباز و ایثارگر شدند و این جوانان و نوجوانان بودند که توانستند در جنگ بر فتنه‌ها دشمن غلبه کنند گفت: 8سال دفاع مقدس گنجینه عظیمی برای رشد و تعالی انقلاب است.

دفاع مقدس با مدیریت جهادی و انقلابی به پیروزی رسید

امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه دفاع مقدس با مدیریت جهادی و انقلابی پیروز شد، گفت: در عرصه سازندگی خصوصا ساخت مسکن برای جوانان باید جهادی عمل شود، تا هم وعده مسئولان عملی شود و هم جوانان صاحب سرپناه شوند.

آخرین روز مهلت اعتراض به نتیجه صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان گفت: بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، داوطلبان دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا امروز دوشنبه ۳ مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت اعتراض خود از نتیجه صحت سنجی مدارک اقدام کنند.

جامعه نیازمند شناخت الگوها و فرهنگ دفاع مقدس است

امام جمعه ایجرود گفت: امروز بسیار نیازمند شناخت الگوها و فرهنگ دفاع مقدس برای پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف شامل عرصه علم و فناوری، رشد در عرصه اقتصاد و اصلاح معیشت مردم و ارتقای سطح فرهنگ مردم هستیم.