logo
امروز : سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱
پیامبر اکرم (ص) فرمود:براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی‌شود.(جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
[ 2021/9/21 ] [ 14 صفر 1443 ]

استاندار جدید زنجان باید قدم‌های بلندی برای اشتغال و توسعه استان بردارد/ از مدیر ارشد استان کار و ...

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اولویت‌هایی که استاندار آینده زنجان باید به آن توجه کند، گفت: استاندار بعدی زنجان باید قدم‌های بلندی برای توسعه استان و معیشت مردم بردارد.

امیرعبداللهیان: سازمان‌های بین‌المللی به وظایف خود در قبال وضعیت انسانی درافغانستان عمل کنند

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار کمیسر عالی ملل متحد در امور پناهندگان تصریح کرد: سازمان‌های بین‌المللی به طور فعالانه تری به وظایف خود در قبال وضعیت انسانی در افغانستان عمل کنند.

برخورد با گران‌فروشی پروازهای اربعین

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رفاه و آرامش زائران اربعین خط قرمز ما است، اعلام کرد: در راستای نظارت بر پروازهای اربعین بازرس ویژه در فرودگاه‌ها مستقر و بر عملکرد دفاتر فروش بلیت نیز نظارت می‌شود.

آمریکا راهی جز برجام ندارد

در چند دور مذاکرات در وین در ماه‌های پایانی دولت روحانی، تلاش‌های مذاکراتی امریکا و طرف‌های اروپایی بر این محور بود تا از نقطه ضعف دولت روحانی برای اضافه کردن مطالبات غیرمرتبط با برجام استفاده کنند.

خدمات متقابل ایران و اعضای شانگهای

امروز می‌شود گریبان هر مدیری را در حوزه مسئولیتش گرفت و از او توضیح خواست که انجام ماموریت موظفش در چه مرحله‌ای قرار دارد؛ او هم باید بدون بهانه جویی پاسخگو باشد.