logo
امروز : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۵
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/12 ] [ 22 ذو الحجة 1441 ]

اعمال جریمه ۱۴۲ اتوبوسران در زنجان به خاطر افزایش خودسرانه کرایه‌ها

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اعمال جریمه ۱۴۲ اتوبوس‌ران که خودسرانه کرایه را افزایش داده بود گقت: جریمه این اتوبوس‌ها بررسی شده و در مرحله اجرا و وصول است.

کمبود اعتبارات روند اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاها را کند کرده است

معاون بهره برداری شرکت آبفای استان زنجان با اشاره به کمبود اعتبارات برای اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاهای استان زنجان گفت: کمبود اعتبارات در استان زنجان منجر به کندی اجرای پروژه‌های آبرسانی می‌شود.

دستگیری مردم مومن و انقلابی از نیازمندان در رزمایش کمک مومنانه قابل تقدیر است

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مومن، انقلابی و ولایی این بار در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه به دستگیری از نیازمندان می‌‌پردازند.

کاهش آمار بستری بیماران کرونایی به 430 نفر در استان زنجان/ 6 نفر در اثر بیماری در زنجان جان خود را از ...

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به کاهش آمار جان باختگان در اثر بیماری کرونا در زنجان گفت: متاسفانه با این وجود در طول 24 ساعت گذشته 6 نفر در اثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

137 روستای استان زنجان با مشکل آب شرب مواجه هستند

معاون بهره برداری شرکت آبفای استان زنجان با اشاره به مشکلات آب شرب در روستاهای استان زنجان گفت: در حال حاضر 137 روستا در استان زنجان با مشکل آب شرب مواجه است.

کمک مومنانه لبیکی به تاکیدات مقام معظم رهبری برای دستگیری از نیازمندان است

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: کمک مومنانه لبیکی به تاکیدات مستمر مقام معظم رهبری که به دولتمردان گوشزد می‌کنند که به فکر معیشت و زندگی مردم پایین دست باشند، است.