logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]

حذف تدریجی دفترچه‌های بیمه سلامت از اردیبهشت‌ماه

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: در راستای اجرای بند «ج» و «ز» تبصره 17 قانون بودجه سال 1400 و همچنین الزامات قانونی، کاهش کاربرد و حذف تدریجی دفترچه‌های بیمه سلامت در سال جاری در دستور کار سازمان بیمه سلامت قرار دارد.

اجرای طرح بستری بیماران کرونایی در منزل

فرماندار زنجان با اشاره به استفاده از ظرفیت نیروهای مسلح برای کنترل بیماری کرونا در زنجان گفت: نیروهای مسلح تمام ظرفیت خود را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار داده‌اند.

واکسیناسیون با واکسن کوبایی در زنجان انجام می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: واکسن کوبا هنوز در ایران به کارگیری نشده است و قرار است در هفت استان کشور از جمله زنجان که عوارض قابل توجهی نداشته است، توزیع ‌شود.

بالاترین رکورد بستری بیماران کرونایی در زنجان ثبت شد/ گونه آفریقایی کرونا در استان گزارش نشده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: دیشب با بستری شدن 173 بیمار زنجان بالاترین رکورد بستری بیماران کرونایی را ثبت کرد.

پیشنهاد تعطیلی ناوگان‌ حمل و نقل عمومی به ستاد کرونای استان زنجان

فرماندار زنجان در مورد راه اندازی بیمارستان صحرایی در زنجان گفت: در حال حاضر در انتظار تجهیزات بیمارستان صحرایی هستیم که قرار است توسط وزارت دفاع تامین شود در صورت تامین نسبت به راه اندازی آن اقدام خواهیم کرد.

ارتش، بازوی پرتوان نظام در تامین امنیت کشور است

فرمانده تیپ 216 زرهی شهید مخبری زنجان گفت: فرمانده تیپ 216 زرهی زنجان گفت: تلاش‌های ارتش در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و وظایف اصلی آن که در قانون اساسی نیز آمده، حفظ تمامیت ارضی است و نیروهای ارتش، بازوان پرتوان نظام هستند که توانسته‌اند امنیت مورد رضایت مردم را برقرار کنند.

تغییر رنگ بندی استان زنجان به سیاه کذب محض است/ احتمال سرریز بیمارستان‌های استان در دو هفته آینده

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: تغییر رنگ بندی استان زنجان به سیاه کذب محض است و وزارت بهداشت هم در این زمینه اعلامیه‌ای نداشته است.