logo
امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/26 ] [ 12 جمادی الثانیه 1442 ]

رانندگانی که حق بیمه آن‌ها تا قبل از شهریور 97 بوده از کمک دولت بهره‌مند هستند

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: آن دسته از رانندگان تاکسی و وانت‌تلفنی که تا پایان شهریورماه 97 حق بیمه رانندگان واریز نموده و اسامی آن‌ها در سامانه رانندگان ثبت شده، می‌توانند با استفاده از کمک دولت و سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با نرخ 5/13% نسبت به واریز حق بیمه خود اقدام کنند.

153 روستای زنجان در معرض خطر قرار دارد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: 153 روستای این استان در معرض خطر و بر روی گسل قرار دارند که 18 هزار و 700 واحد در این روستاها قرار دارند.

کاهش 16 درصدی تصادفات در استان زنجان

مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان گفت: میزان تصادفات استان زنجان امسال نسبت به سال گذشته 16 درصد کاهش یافته است.

11 راه روستایی استان زنجان همچنان مسدود است

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در حال حاضر راه 11 روستا در استان زنجان همچنان مسدود است و راهداران مشغول بازگشایی این راه‌ها هستند.

فقر سواد رسانه‌ای، عامل استفاده از شبکه‌های اجتماعی خارجی است

دبیر نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه فقر سواد رسانه‌ای، عامل استفاده از شبکه‌های اجتماعی خارجی است، گفت: پیام رسان‌های داخلی توسط جریان تحریف، ترور شدند.

120 خبرنگار زنجانی فرم طرح اقدام ملی مسکن را تکمیل کردند

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: با توجه به زمان در نظر گرفته شده برای تکمیل فرم طرح اقدام ملی مسکن برای خبرنگاران، 120 خبرنگار زنجانی این فرم را تکمیل کردند.

آغاز بازگشایی راه‌های روستایی گرفتار در برف

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: با توجه به کاهش بارش و گرفتار شدن برخی روستاهای استان در برف، بازگشایی راه‌های روستایی از چند ساعت آینده آغاز می‌شود.