logo
امروز : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۱
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/10/31 ] [ 14 ربيع الاول 1442 ]

60 درصد تخت‌های مراکز تامین اجتماعی به بیماران کرونایی اختصاص یافت/ محدودیتی در پذیرش نداریم

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه هیچ محدودیتی در پذیرش بیماران کرونایی نداریم، گفت: هم‌اکنون 60 درصد تخت‌های مراکز درمانی تامین اجتماعی در سطح استان به بیماران کرونایی اختصاص یافته است.

زمان ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری به زودی اعلام می‌شود

معاون آموزشی دانشگاه زنجان گفت: به محض اینکه اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری در پورتال این دانشگاه قرار گیرد تاریخ و نحوه ثبت‌نام، مدارک و زمان آغاز و نحوه برگزاری کلاس‌ها در اسرع وقت از طریق سایت دانشگاه، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بیش از 2 میلیون تردد درمحورهای مواصلاتی استان ثبت شد

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: براساس آمار استخراجی از 18 دستگاه تردد شمار منصوبه در ورودی وخروجی محورهای مواصلاتی استان زنجان ،2 میلیون و 495هزار و 879 خودرو در مبادی ورودی و خروجی استان تردد داشته‌اند.

همه باید برای کنترل و قطع زنجیره کرونا هم‌قسم شویم/ تاثیر محدودیت‌ها 3 هفته بعد مشخص می‌شود

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه ویروس کرونا اگر رخنه‌ای پیدا کند از همان جا ضربه وارد می‌کند، گفت: برای کنترل و قطع زنجیره انتقال و همچنین برای اینکه شرایط بیماری از دستمان خارج نشود، همه باید هم‌قسم شده و پروتکل‌های بهداشتی را به صورت دقیق رعایت کنیم.

مسئولان، راهکاری برای توزیع مواد غذایی اتخاذ کنند/ پلمب 50 آرایشگاه زنانه طی 2 روز گذشته در زنجان

مسئول گروه بهداشت و سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه تجمع مردم برای خرید مواد غذایی مانند مرغ و روغن مایع، دردسر بزرگی برای همکاران ما شده است، گفت: مسئولان مربوطه باید راهکاری برای توزیع مواد غذایی اتخاذ کنند.

تشدید برخورد با هنجارشکنان در زنجان/ مردم شیوع بیماری کرونا را جدی بگیرند

فرماندار زنجان با اشاره به افزایش برخورد با کسانی که نسبت به مصوبات ستاد کرونا بی توجه هستند گفت: کسانی که در حوزه پروتکل‌های بهداشتی بی‌توجه هستند هنجار شکن محسوب شده و با این افراد به جد برخورد می‌شود.

عملیات اجرایی پروژه میدان 15 خرداد به زودی آغاز می‌شود

رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه به دلیل فرا رسیدن فصل سرما برخی از پروژه‌های شهری به سال آینده موکول خواهد شد گفت: عملیات اجرای طرح پروژه میدان 15 خرداد به زودی آغاز می‌شود و در تلاش هستیم تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد.