logo
امروز : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۳:۰۸
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/2 ] [ 2 ذو الحجة 1443 ]

۵۵ پروژه عمرانی نیمه تمام ورزشی در زنجان وجود دارد/ پرداخت تسهیلات ۲۳ درصدی متقاضیان وام ازدواج در ...

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه به غیر از پروژه‌های ملی ۵۵ ناتمام در استان زنجان وجود دارد، گفت: برای تکمیل این پروژه‌ها ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

ناوگان حمل و نقل زائران پیاده‌روی اربعین خارج از سهمیه، سوخت می‌گیرند

مدیر‌کل پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان گفت: ناوگان حمل زائران پیاده‌روی اربعین به مقصد استان‌های غربی کشور، در جایگاه‌های سوخت تعیین شده؛ خارج از سهمیه و بدون محدودیت سوخت دریافت خواهند کرد.

حقوق بشر آمریکایی در سردشت/از کوچه‌ای با۷۲ شهید چه می دانید؟

امروز مسئول انجمن دفاع از حقوق مصدومان شیمیایی سردشت حرف‌ها دارد با مدعیان حقوق بشر آمریکایی و می‌گوید:«صدای مرا از سردشت می شنوید؟شهری که صدای نفس‌های به شماره افتاده هزاران ریه شیمیایی شده تا الان بایدگوش تان را کر می‌کرد!چرا بیانیه نمی‌دهید؟ رسانه‌های مواجب بگیرتان چرا ساکتند؟ پیشنهاد می‌کنم امروز فقط یک عکس از کودک سردشتی درآغوش پدرش که هر دو با هم جان دادند را در صفحه های اینستاگرام تان منتشر کنید. همین یک عکس کافیست نه بیشتر.»

درباره بازنشستگی کودکان کار شنیده اید؟

هربار یک گوجه سبزِ نشسته را از کیسه بیرون می کشد و گاز می زند. فال هایی که هنوز نتوانسته بفروشد را می شمرد. حدوداً بیست تایی می شود. چهره رنگ و رو پریده ای دارد با چشمانی درشت و نگاهی که دست کم، ده سالی پخته تر از سن واقعی اش به نظر می رسد. همین که خانمی برای خرید فال سراغش می آید، ناگهان کیسه میوه را پنهان و حالت چهره اش تغییر می کند.

«مدارس غیرانتفاعی» یا «مدارس انتفاعی»؟!

در نظر بگیریم که این نهاد، دچار نابرابری آموزشی و پرورشی شود و از همان ابتدا به برخی دانش آموزان این گزاره را منتقل کند که شما با دیگران فرق دارید و شأن شما بالاتر از سایر دانش آموزان است