logo
امروز : سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۳
پیامبر اکرم (ص) فرمود:براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی‌شود.(جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
[ 2021/9/21 ] [ 14 صفر 1443 ]

تامین زیرساخت‌های جهش تولید مسکن به صورت تخصصی در کارگروه آمایش سرزمین بررسی می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: تامین زیرساخت‌های مورد نیاز جهت اجرای قانون جهش تولید مسکن با طرح شدن در کارگروه آمایش سرزمین به صورت تخصصی و کارشناسی بررسی می‌شود.

کمبود زمین طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای خرمدره و قیدار تامین شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه برای 570 نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن، کمبود زمین داشتیم، گفت: زمین مورد نیاز این متقاضیان در شهرهای خرمدره و قیدار تامین شده و در حال واگذاری است تا جهت ساخت در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار گیرد.

اجرای 8 پروژه بزرگ رفع نقاط حادثه خیز در استان زنجان

معاون اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: هشت پروژه بزرگ رفع نقاط حادثه خیز در استان زنجان در حال اجرا است که به زودی به اتمام می‌رسند.

تاکید رئیسی بر تحول محوری در مدارس

رئیس جمهور تاکید کرد: اولین گام در شورای عالی باید آسیب شناسی خود این شورا بوده و نقاط قوت و ضعف آن مشخص شود.

عباس راشاد به عنوان شهردار زنجان انتخاب شد

ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر زنجان، عصر دوشنبه (29 شهریور) با حضور اعضا و به صورت علنی برگزار شد و در نهایت، عباس راشاد با کسب 5 رای به عنوان شهردار زنجان انتخاب شد.

حوزه‌های علمیه سال تحصیلی جدید را مجازی آغاز کردند

معاون آموزشی حوزه‌های علمیه خواهران استان زنجان با بیان اینکه حوزه‌های علمیه سال تحصیلی جدید را مجازی آغاز کردند گفت: در حال حاضر 80 درصد اساتید حوزه‌های علمیه استان زنجان واکسینه شده‌اند.

بسیج متولی ۵۰ درصد واکسیناسیون در کشور

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بسیج متولی ۵۰ درصد واکسیناسیون در کشور است و علاوه بر مراکز مستقل، در مراکز مشترک با وزارت بهداشت نسبت به واکسیناسیون مردم اقدام می‌کند.