logo
امروز : چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/8 ] [ 16 ذو القعدة 1441 ]

بازنمایی عملیات بیت‌المقدس در شهر زنجان

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت:بازنمایی عملیات بیت‌المقدس در شهر زنجان برگزار می‌شود که در این عملیات رزمندگان زنجان حضور تاثیرگذاری داشته و شهدای بسیاری تقدیم نظام اسلامی شده است.

روزانه 630 هزار عدد ماسک در استان زنجان تولید می‌شود

رئیس سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اینکه روزانه 630 هزار عدد ماسک در استان زنجان تولید می‌شود گفت: ظرفیت تولید این واحدها بیش از این میزان بوده و در صورت تامین مواد اولیه می‌توان میزان تولید را افزایش داد.

کشف 96 درصدی جرایم فضای مجازی در زنجان

رئیس پلیس فتا استان زنجان با اشاره به رصد و كنترل سایت‌ها و شبكه‌های اجتماعی در فضای مجازی گفت: 96 درصد از جرایم فضای مجازی در استان کشف شده است.

تعطیلی آرامستان‌های زنجان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه/ ماسک استاندارد در اختیار مردم قرار گیرد

معاون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، آرامستان‌های زنجان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه از سوی فرمانداری تعطیل شده است.

80 پروژه نیمه تمام امسال در استان زنجان تکمیل می‌شود

رئیس سازمان برنامه‌ریزی استان زنجان با اشاره به اینکه پروژه‌های بزرگی در استان زنجان بدون توجه به منابع مالی برداشته شده است گفت: امسال 80 پروژه نیمه تمام در استان زنجان تکمیل خواهد شد.

فعالیت قطار مسافربری زنجان- تهران متوقف شد

مدیرکل راه آهن شمالغرب با اشاره به اینکه قطار زنجان- مشهد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی فعال است گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا قطار زنجان- تهران متوقف شد.

معوقات ایثارگران پرداخت می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: با تصمیم سازمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران، معوقات جامعه ایثارگری استان زنجان پرداخت می‌شود.

82 درصد سرقت‌های به وقوع پیوسته در سطح استان زنجان کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به کبه اینکه 82 درصد سرقت های به وقوع پیوسته در سطح استان کشف شده است گفت: همکاری و مشارکت اقشار مختلف جامعه، برنامه ریزی هوشمندانه و ارتقاء دانش حرفه ای پلیس از اصول اساسی و مهم نیروی انتظامی امنیت عمومی و پیشگیری از جرایم در جامعه است.