logo
امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۵۹
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/7 ] [ 15 ذو القعدة 1441 ]

فعالیت قطار مسافربری زنجان- تهران متوقف شد

مدیرکل راه آهن شمالغرب با اشاره به اینکه قطار زنجان- مشهد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی فعال است گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا قطار زنجان- تهران متوقف شد.

معوقات ایثارگران پرداخت می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: با تصمیم سازمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران، معوقات جامعه ایثارگری استان زنجان پرداخت می‌شود.

82 درصد سرقت‌های به وقوع پیوسته در سطح استان زنجان کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به کبه اینکه 82 درصد سرقت های به وقوع پیوسته در سطح استان کشف شده است گفت: همکاری و مشارکت اقشار مختلف جامعه، برنامه ریزی هوشمندانه و ارتقاء دانش حرفه ای پلیس از اصول اساسی و مهم نیروی انتظامی امنیت عمومی و پیشگیری از جرایم در جامعه است.

راه‌اندازی پایانه صادرات محصولات کشاورزی از اوایل پاییز در زنجان

رئیس کمیسیون تجارت و روابط خارجی اتاق بازرگانی استان زنجان از راه اندازی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی تحت عنوان بورس کالای کشاورزی در زنجان خبرداد و گفت: این پایانه تا برداشت محصولات پاییزه راه اندازی می‌شود.

افزایش قیمت ارز روند واردات ماشین آلات معدنی را مختل کرد

رئیس نظام مهندسی معادن استان زنجان با اشاره به افزایش قیمت ارز و تاثیر آن بر فعالیت‌های معدنی گفت: افزایش قیمت ارز واردات ماشین آلات معدنی را مشکل ساز کرده و ادامه این روند زنجیره تولید را در حوزه معدن مختل می‌کند.

اجرای الگوی کشت با دستور ویژه وزیر جهادکشاورزی از پاییز امسال

رئیس نظام صنفی جهادکشاوزی استان زنجان با اشاره به علت افزایش قیمت برنج در بازار گفت: مطرح شدن موضوع محدودیت در کشت و صادرات برنج ایرانی موجب افزایش قیمت‌ها شده و در واقع ثبات قیمت گذاری نیز در بازار وجود ندارد.

اجباری شدن استفاده از ماسک در معابر عمومی از فردا در زنجان/ اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، تعطیل می‌شوند

فرماندار زنجان گفت: با توجه به رسیدن زنجان به وضعیت هشدار در زمینه انتشار ویروس کرونا، استفاده از ماسک در معابر عمومی از فردا در زنجان اجباری می‌شود.