معاون منابع طبیعی استان زنجان:

اتمام عملیات کودپاشی مربوط به پروژه‌های صندوق توسعه ملی در حوزه‌های آبخیز/ اجرای عملیات بیولوژیکی در 19 روستای استان زنجان

معاون منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به اجرای عملیات بیولوژیکی در استان زنجان گفت: عملیات بیولوژیکی در 19 روستای استان زنجان اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه استان زنجان:

آغاز رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) 2 در زنجان/ دشمن نمی‌تواند روحیه شهید حججی‌ها را از ملت ایران بگیرد/بسیجیان قدمی که به سمت ایران کج شود را کوتاه می‌کنند

فرمانده سپاه استان زنجان از آغاز رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) 2 از امروز در زنجان خبر داد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان:

محموله بزرگ قاچاق سیگار در زنجان توقیف شد/ خودروی تریلی اسکانیا به نفع دولت ضبط شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به کشف محموله بزرگ سیگار در زنجان گفت: دو محموله شامل 680 هزار نخ سیگار قاچاق بود. 

رئیس اداره مکانیزاسیون جهاد کشاورزی استان زنجان خبرداد

تخصیص 355 میلیارد ریال اعتبارات به بخش مکانیزاسیون کشاورزی استان زنجان

رئیس اداره مکانیزاسیون جهاد کشاورزی استان زنجان از ابلاغ 355 میلیارد ریال اعتبارات خط اعتباری مکانیزاسیون به استان زنجان در سال جاری خبر‌داد.

مدیر‌عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان:

پیشرفت فیزیکی 70 درصدی پروژه تصفیه خانه آب شهر‌های ابهر و خرمدره/ آزمایشگاه مرکزی آب زنجان با 240 میلیارد ریال اعتبار احداث شد

مدیر‌عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به راه اندازی آزمایشگاه مرکزی آب زنجان گفت: آزمایشگاه مرکزی آب زنجان با 240 میلیارد ریال اعتبار احداث شده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان:

محورهای کوهستانی زنجان لغزنده است/ مه گرفتگی در برخی محورها

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: برخی از جاده‌های کوهستانی استان لغزنده است و در برخی از محورها نیز مه گرفتگی وجود دارد.

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه استان زنجان:

همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت با حضور سردار اوصانلو برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از برگزاری همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت با حضور سردار اوصانلو در زنجان خبر داد.

سردار کرمی در گفت‌وگو با موج رسا:

شهید حججی در میان تمامی توطئه‌های فرهنگی طوفان به پا کرد/ مردم و نیروهای مسلح ایران تا آخرین قطره خونشان برای دفاع از اسلام مجاهدت می‌کنند

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به ورود پیکر مطهر شهید حججی به کشور گفت: شهید حججی در میان تمامی توطئه‌های فرهنگی دشمن طوفان به پا کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان خبرداد

محکومیت بیش از 5 میلیارد ریالی قاچاقچی کالا در استان زنجان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به محکومیت قاچاقچی کالا در استان زنجان گفت: این قاچاقجی به پرداخت جریمه نقدی بمیزان 5 میلیارد و 959 میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.

فرمانده انتظامی استان زنجان خبرداد

کشف ۳۶ کیلوگرم تریاک از سه قاچاقچی مواد مخدر در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به کشف مواد مخدر از نوع تریاک گفت: ۳۶ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک از سه قاچاقچی مواد مخدر در زنجان کشف و ضبط شد.

مسئول سازمان بسيج سازندگي استان زنجان:

حضور 1518 نفر در اردوهای جهادی مناطق محروم/ 74 گروه در مناطق محروم استان خدمات رسانی می‌کنند

مسئول سازمان بسيج سازندگي استان زنجان با اشاره به حضور فعال بسیجان در مناطق محروم استان گفت: در حال حاضر 74 گروه اردوی جهادی در مناطق محروم استان زنجان خدمات رسانی می‌کنند.

روایت حاج محمد اسماعیلی از عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس

فرماندهی که حاضر نیست از شهادت برادرش بگوید/ دشمنان ایران در عملیات بیت‌المقدس تحقیر شدند/ اقتدار و عزت خود را مدیون شهدا هستیم

محمد اسماعیلی از فرماندهان زنجانی که در عملیات بیت‌المقدس نقش آفرینی کرده اخلاص رزمندگان را قابل ستایش خواند و گفت: اطاعت از دستور ولی امر ویژگی بارز رزمندگان ما بود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان:

ملت ایران با حضور در پای صندوق‌های رای پیام پشتیبانی از نظام را به جهانیان مخابره می‌کنند

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان با اشاره به حضور ملت ایران در پای صندوق‌های رای گفت: ملت ایران با حضور در پای صندوق‌های رای پیام پشتیبانی از نظام را به جهانیان مخابره می‌کنند.

رئیس بیمارستان امام حسین(ع)زنجان خبر داد:

اتمام طرح هتلینگ بیمارستان امام حسین(ع) تا دو ماه آینده / ظرفیت تخت های بیمارستان امام حسین(ع) 142 تخت است

رئیس بیمارستان امام حسین(ع) زنجان با اشاره به اجرای 70 درصدی طرح ارتقاء هتلینگ در بیمارستان امام حسین(ع) گفت: طرح ارتقاء هتلینگ تا دو ماه آینده به اتمام می رسد.

مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان:

بازدید گردشگران از حسینیه اعظم زنجان، حسینیه اعظم زنجان یکی از اماکن توریستی مذهبی استان زنجان است+ تصاویر

مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان با بیان اینکه به مناسبت عید نوروز و ایام تعطیلات برنامه‌های متعددی در حسینیه اعظم زنجان در حال اجرایی برگزاری است و این برنامه ها  تا 12 فروردین ادامه دارد، گفت: حسینیه اعظم، یکی از اماکن توریستی مذهبی استان است.

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان زنجان:

شهرستان زنجان بیشترین تعداد کارگران ساختمانی استان را دارد/همه کارگران ساختمانی در سامانه خدمات رفاهی ثبت‌نام کنند

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان زنجان با بیان اینکه بیشترین سهمیه کارگران ساختمانی به شهرستان زنجان اختصاص دارد، گفت: شهرستان زنجان بیشترین تعداد کارگران ساختمانی استان را دارد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان:

اردو های راهیان نور موثر ترین برنامه فرهنگی کشور است

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان با تاکید بر اهمیت تبیین فرهنگ دفاع مقدس برای نسل جوان، گفت: اردو های راهیان نور موثر ترین برنامه فرهنگی کشور است.

شهردار زنجان خبر داد

ویژه برنامه گذر نوروز در زنجان برگزار می‌شود

شهردار زنجان با اشاره به برگزاری ویژه برنامه گذر نوروز همانند سال گذشته، گفت: ویژه برنامه گذر نوروز به مدت سه روز در زنجان برگزار می‌شود.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای ستان زنجان خبر داد

تجهیز 28 راهدارخانه در جاده های استان زنجان در ایام نوروز 96

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای ستان زنجان با بیان اینکه 50 اکیپ راهداری در ایام نوروز در 28 راهدارخانه استان زنجان مستقر  شده‌اند، گفت: راهدارخانه‌ها برای خدمات‌رسانی به مسافران برای انجام فریضه نماز و یا کمک‌رسانی تجهیز شده‌اند و امکانات لازم در اختیار مسافران قرار گرفته‌اند.

مدیر عامل آب منطقه‌ای استان زنجان:

63 درصد از چاه‌های برقی استان به کنتور هوشمند تجهیز شده است

مدیر عامل آب منطقه‌ای استان زنجان تعداد کنتور های هوشمند استان را ۱۷۷ حلقه عنوان کرد و گفت: 63 درصد از چاه‌های برقی استان به کنتور هوشمند تجهیز شده است.