logo
امروز : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۳
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/3 ] [ 11 شوال 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : احتکار

کشف بیش از 23570 کیلوگرم برنج احتکار شده در استان زنجان/ عاملان احتکار به بیش از 100 میلیون تومان جریمه محکوم شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اینکه کشف محموله برنح احتکار شده در زنجان گفت: بیش از 23 هزارو 570 کیلوگرم برنج احتکار شده در استان زنجان کشف و ضبط شد.

متن کامل خبر

کشف احتکار دستکش توسط نیروی انتظامی در زنجان

فرمانده انتظامی استان با اشاره به افزایش ماموران پلیس امنیت عمومی به صورت جدی به منظور جلوگیری از احتکار مواد بهداشتی وارد کار شدند گفت: در شهرستان ابهر بیش از یک میلیون و 796 هزار دستکش احتکار شده کشف و ضبط شد.

متن کامل خبر

رسیدگی خارج از نوبت به پرونده 77 محموله‌ سیگار قاچاق در زنجان/ 603 تن شکر احتکار شده در زنجان کشف شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف احتکار 603 تن شکر در استان زنجان خبرداد و گفت: عاملان احتکار به پرداخت جریمه نقدی بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون ریال محکوم شدند.

متن کامل خبر

23 تن برنج احتکار شده با نرخ دولتی در زنجان توزیع شد/ بیشترین کالای احتکار شده در استان مربوط به شهرستان ابهر است

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به توزیع برنج احتکار شده در استان زنجان گفت: 23 تن برنج احتکار شده با نرخ دولتی در بین شهروندان زنجانی توزیع شد.

متن کامل خبر

کشف احتکار 20 تن خرما در زنجان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز با احتکار کالا در استان زنجان مقابله می شود گفت: احتکار 20 تن خرما در زنجان  کشف و ضبط شد.

متن کامل خبر

برخورد قاطع تعزیرات حکومتی با احتکار کالا در زنجان/9 انبار نگهداری احتکار کالا کشف شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان و احتکار کنندگان کالا در استان زنجان گفت: در راستای تشدید برخوردها و نظارتها 9 انبار نگهداری احتکار کالاهای اساسی کشف شد.

متن کامل خبر

کشف میزان 9 میلیارد تومان کالای احتکار شده در استان زنجان/ 16 هزار نفر در اثر تصادفات جاده‌ای در سطح کشور جان خود را از دست دادند

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به برخورد با احتکار کالا در سطح استان کفت: میزان کشف کالاهای احتکار شده در استان زنجان 9 میلیارد تومان بوده است.

متن کامل خبر

هشتگ "مردم_علیه_احتکار" ترند اول توئیتر فارسی شد/ واکنش فعالان توئیتری به کشف انبارهای احتکار توسط بسیج

بعد از انتشار این صحبت ها انبارهای زیادی از سراسر کشور که اجناس مورد نیاز مردم را احتکار کرده بودند، شناسایی شده و بسیاری از این اجناس در بازار توزیع شد. در همین راستا فعالان فضای مجازی طی چند روز گذشته هشتگ مردم علیه احتکار را در دستور کار خود قرار دادند.

متن کامل خبر

چندین انبار «احتکار خودرو، برنج و لوازم ساختمانی» توسط بسیج کشف شد/ بازداشت برخی سرشاخه‌های احتکار کالا

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برخورد قاطع نیروهای انقلابی با محتکران خبرداد و گفت: در چند روز گذشته اقلام احتکار شده زیادی توسط نیروهای بسیج کشف و تحویل مراجع قضائی شده است و به محتکران هشدار جدی می‌دهیم که با این عمل آنان به‌شدت برخورد می‌شود.

متن کامل خبر

کشف احتكار 27 ميلياردي برنج و روغن موتور در زنجان/ با احتکار کالا در استان زنجان به شدت برخورد می‌شود

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به افزایش برخورد با احتکار کالا در زنجان گفت: برنج و روغن موتور احتکار شده به میزان 27 ميليارد در زنجان کشف شد.

متن کامل خبر

کشف بیش از 23 هزار لیتر روغن موتور احتکار شده در زنجان/ با اخلالگران بازار قاطعانه برخورد می‌شود

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به کشف روغن احتکار شده در استان زنجان گفت: بیش از 23 هزار لیتر روغن موتور احتکار شده در استان زنجان گشف و ضبط شده است.

متن کامل خبر