logo
امروز : پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۹
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/9 ] [ 17 ذو القعدة 1441 ]

افزایش ظرفیت تولید ماسک و مواد ضد عفونی کننده در زنجان

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: با افزایش موارد بیماری کووید 19، ظرفیت‌های تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده در استان زنجان افزایش یافته است.

دلیل مخالفت ارتش برای اجرای پروژه محور پادگان زنجان را نمی‌دانیم

رئیس شورای شهر زنجان در مورد اجرای پروژه پادگان زنجان گفت: تفاهم نامه جهت اجرای این پروژه انجام شده بود که متاسفانه در حال حاضر به دلیل بهانه‌های مختلف اجازه آغاز فعالیت پروژه داده نمی‌شود.

طولانی بودن سیر مراحل قانونی انسداد چاه‌های غیرمجاز را مشکل کرده است

مدیرامور منابع آب شرکت آب منطقه‌ای زنجان در مورد تاخیر در تعیین تکلیف چاه‌های غیرمجاز در زنجان گفت: مهمترین عاملی که موجب تاخیر عملیات انسداد چاه‌های غیرمجاز می‌شود طولانی بودن سیر مراحل قانونی است.

هیچ نگرانی در تولید ماسک در استان زنجان وجود ندارد

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری زنجان در مورد موضوع عدم عرضه ماسک در داروخانه‌های زنجان گفت: هیچ مشکلی در تولید و توزیع ماسک وجود ندارد و کمبود ماسک در داروخانه‌ها به تعلل آنها برمی‌گردد.

بازنمایی عملیات بیت‌المقدس در شهر زنجان

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت:بازنمایی عملیات بیت‌المقدس در شهر زنجان برگزار می‌شود که در این عملیات رزمندگان زنجان حضور تاثیرگذاری داشته و شهدای بسیاری تقدیم نظام اسلامی شده است.

روزانه 630 هزار عدد ماسک در استان زنجان تولید می‌شود

رئیس سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اینکه روزانه 630 هزار عدد ماسک در استان زنجان تولید می‌شود گفت: ظرفیت تولید این واحدها بیش از این میزان بوده و در صورت تامین مواد اولیه می‌توان میزان تولید را افزایش داد.

کشف 96 درصدی جرایم فضای مجازی در زنجان

رئیس پلیس فتا استان زنجان با اشاره به رصد و كنترل سایت‌ها و شبكه‌های اجتماعی در فضای مجازی گفت: 96 درصد از جرایم فضای مجازی در استان کشف شده است.

تعطیلی آرامستان‌های زنجان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه/ ماسک استاندارد در اختیار مردم قرار گیرد

معاون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، آرامستان‌های زنجان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه از سوی فرمانداری تعطیل شده است.