logo
امروز : سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/10/4 ] [ 8 ربيع الاول 1444 ]

آقایان منافع شخصی‌تان دلچسب تر از منافع ملت و انقلاب است؟!

مردم شهید پرور استان زنجان همیشه و جلوتر از همه مسئولان در خط مقدم مبارزه با فتنه ایستاده اند و همیشه هوشیار هستند و اگر نیاز به از خودگذشتگی و جانبازی باشد آماده هر نوع ایثاری هستند اما ظاهرا منافع شخصی برخی بسیار دلچسب است برایشان تا منافع ملت و انفلاب.

انگشت اتهام آموزش‌وپرورش در کمبود مدرسه به سمت انبوه‌سازان است/ شهرداری و آموزش و پروش متهم ردیف ...

با توجه به اینکه انبوه‌سازان و شهرک‌سازیان در زنجان به تعهد خود عمل‌نکرده‌اند و مدارس موردنیاز را نساخته‌اند اما نباید از نقش شهرداری و آموزش و پروش به‌عنوان متهم ردیف اول کمبود مدرسه در زنجان غافل شد.

اندر احوالات عدم پاسخگویی مسئولان به خبرنگاران/ عدم پاسخگویی مسئول به رسانه‌ها به معنای نداشتن ...

برخی مسئولان علی‌رغم وظایف قانونی خود پاسخگوی رسانه‌ها نیستند و این در حالی است که رسانه به عنوان یکی از ارکان دموکراسی، پل ارتباطی بین مسئولان و مردم است.

مهم‌ترین پیام‌ها و دستاوردهای اجلاس آستانه

با توجه به رویکرد دولت سیزدهم و گسترش فعالیت‌های دیپلماتیک در حوزه همسایگان، نشست آستانه به نوعی تعامل برای گسترش و تعمیق روابط با همسایگان نیز قلمداد می‌شود که البته تاثیرات منطقه‌ای و بین‌المللی هم دارد.

دست دشمن خالی است!

انبارلویی نوشت: دست آمریکا خالی است.این را خوب می‌داند. اکنون آمریکا به لحاظ تهدید خارجی در معرض یک جنگ هسته‌ای است که با بازی خطرناک آنها در اوکراین و اروپا کلید خورده است.

میدان و بایدن؛ گزارش یک نامعادله

صحنه پیاده شدن جو بایدن در فرودگاه «بن گوریون» تل‌آویو، تمثیلی از وضعیت آمریکاست. او در حالی که مشکل ناتوانی ذهنی‌اش دوباره بروز کرده، می‌پرسد: «من الان چکار کنم؟!» و چند نفر با عجله پیش می‌دوند تا او را از حیرت درآورند.