logo
امروز : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/18 ] [ 4 جمادی الثانیه 1442 ]

مردِ میدان

ناهید رومی فعال رسانه‌ای در یادداشتی نوشت: برای معرفی شهید سلیمانی نباید در گذشته متوقف شد و از سوی دیگر، نباید حاج قاسم را فقط در جبهه مقاومت و در سپاه خلاصه کرد، بلکه این مکتب متعلق به نظام، مردم و جبهه انقلاب و شیعه و مسلمین و بشریت است.

ماهواره نورسپاه در اوج

پس از پرتاب موفق"نور" می‌توان گفت که در کنار سفیر و سیمرغ، ایران امروز یک پرتابگر مدرن و جدید در اختیار دارد که "قاصد" نام دارد که البته ماهواره بر ۳ مرحله‌ای است.

از رونق تولید تا جهش تولید

نامگذاری امسال به نام "جهش تولید " از سوی رهبر معظم انقلاب نشان از نیاز به جهاد تولید در کشورمان است که یکی از ابزارهای قدرت "جهش تولید" است که رفاه را بر مردم کشورمان رقم می زند و گره های معیشتی_ شغلی را باز می کند اما این نیازمند جهاد کبیر و جهاد تبیین و عمل و کار به هنگام است.

انقلاب اسلامی و دستاوردی از جنس استقلال

درحالی‌که غرب و استکبار به دنبال القای بی‌ثمر بودن انقلاب اسلامی بوده است ولی دستاوردهای انقلاب از چشم تمامی مردم و جهان به دور نمانده و دستاوردهای این انقلاب در تمامی عرصه‌ها نمایان است.

فراموش نمی‌کنیم

فتنه ۸۸ جنگ احزاب یا همان خندق بود که همه دشمنان اسلام، اختلافات  ظاهری خود را کنار گذاشته بودند.

فتنه‌ها در مسیر راه انقلاب

انقلاب اسلامی ایران به لحاظ ماهیت اسلامی و استكبارستیزی خود همواره پس از پیروزی در معرض تهدیدات و فتنه های گوناگونی قرار داشته است اما شاید بتوان فتنه ۸۸ و وقایع بعد از آن را نقطه عطفی در تاریخ سیاسی ایران دانست.

چرا قیمت مسکن واقعی نیست؟

مهدی رفیعی فعال اجتماعی در یادداشتی به دلایل عدم ثبات در بازار مسکن پرداخته و راهکاری های خروج از این وضعیت را نیز تشریح کرده است.

یک جهان وعده!!

تعطیلی کارخانه روغن نباتی جهان مدت‌هاست که در سکوت خبری به سرمی‌برد و این بار دیگر خبری از تجمع کارگران در مقابل استانداری زنجان نیست، گویا در این وضعیت خود کارگران نیز از وعده‌ها خسته شده و دیگر حوصله اعتراض ندارند.

بیانیه گام دوم در اوج اقتدار نظام/ چرا دشمن گام دوم انقلاب هراس دارد؟

حال که انقلاب اسلامی به بلوغ خود رسیده و دروازه‌های پیشرفت را در عرصه‌های مختلف ‏گشوده است و در منطقه جبهه مقاومت را به پیروزی‌های بزرگی رسانده دشمنان از این ‏هراس دارند تا این خط مقاومت الگوی تمام ملتهای جهان گیرد.