logo
امروز : جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۳
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/14 ] [ 24 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۵۱۶

تشدید نظارت بر بازار تا فروردین ماه سال آینده ادامه دارد

تشدید-نظارت-بر-بازار-تا-فروردین-ماه-سال-آینده-ادامه-دارد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه متاسفانه اقلام اساسی استان از سایر استانها تامین می‌شود گفت: برای جلوگیری از مواجه شدن با مشکل نوسانات در بازار کالاهای اساسی در استان ذخیره می‌شود.

ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به تشدید نظارت بر بازار زنجان از 24 آبان ماه امسال آغاز شده و تا 15 فروردین ادامه دارد اظهار کرد: گروه‌های نظارتی در سطح استان افزایش یافته و فرمانداری‌ها نیز به موضوع نظارت بر بازار مکلف شدند.

وی با تاکید براینکه حوزه نظارت و بازرسی در سازمان تفکیک شده است تصریح کرد: با این کار نیرو‌ها به حوزه بازرسی بیشتر متمرکز شده و بازرسی‌ها را به طور مستمر انجام می‌دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان ابراز کرد: متاسفانه اغلب کالاهای اساسی استان از سایر استانها تامین می‌شود که در برخی مواقع این امر باعث ایجاد مشکل در بازار استان زنجان می‌شود.

وی عنوان کرد: در برخی مواقع استانهایی که تامین کننده کالاهای اساسی زنجان هستند با مشکل کمبود کالا و یا حمل و نقل مواجه می‌شوند که این مشکلات بر بازار زنجان نیز تاثیر می‌گذارد.

فغفوری با اشاره به اینکه در حال حاضر برای حل این مشکل ذخیره کالاهای استراتژیک انجام می‌شود افزود: ذخیره سازی متناسب با جمعیت استان انجام می‌شود.

وی با تاکید براینکه کار ذخیره اقلام استراتژیک استان از طریق اداره غله و شرکت پشتیبانی انجام می‌شود افزود: حدود 400 تن مرغ توسط شرکت پشتیبانی ذخیره می‌شود و نیاز استان به گندم در یکسال آینده نیز ذخیره شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با تاکید بر اینکه در حال حاضر می‌توان گفت که ثبات به بازار برگشته است عنوان کرد: امیدواریم این روند تا پایان سال ادامه داشته باشد و در صورت مواجه شدن با مشکلات باید به صورت همگام حرکت کنیم که مردم نقش ویژه و موثری را در حل این مشکلات دارند.//ع  

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *