logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۵
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]

تمامی خسارت‌های بخش کشاورزی در زنجان پرداخت شد

مسئول بیمه جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به میزان خسارت وارده شده به محصولات کشاورزی استان زنجان گفت: براساس برآوردهای انجام شده خسارت وارد شده به محصولات زراعی و باغی در استان زنجان 85 میلیارد ریال بوده است.

سوداگران تلاش می‌کنند مردم در بورس سرمایه‌گذاری نکنند/ ناتوانی دولت در هدایت مردم به سمت بازار ...

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: سوداگری و دلالی موجب هدایت نقدینگی به سمت بورس شده است و این افراد تلاش می‌کنند با جریان سازی هراس در دل سهامداران ایجاد کرده و بورس را دچار مشکل کنند.

کاهش چشمگیر قدرت خرید مسکن در زنجان

رئیس اتحادیه مشاور املاک استان زنجان در مورد وضعیت بازار مسکن گفت: در حال حاضر افزایش شدید قیمت مسکن در زنجان باعث شده قدرت خرید مردم کاهش یابد.

امروز، آخرین مهلت پلاک‌گذاری خودرو‌های صفر کیلومتر در استان زنجان

رئیس بازرسی سازمان صمت استان زنجان با بیان اینکه امروز آخرین مهلت پلاک‌گذاری خودرو‌های صفر کیلومتر در استان زنجان است گفت: از روز سه‌شنبه نگهداری خودروهای صفر کیلومتر بدون پلاک احتکار محسوب می‌شود.

زمین‌های شهرک صنعتی طارم 5 هکتار افزایش می‌یابد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به اینکه زمین‌های شهرک صنعتی طارم 5 هکتار افزایش می‌یابد گفت: تا دو ماه آینده مشکل زمین شهرک صنعتی طارم برطرف می‌شود.

کنترل بازار مسکن دست دولت یا دلالان؟/ آرزوی خانه دارشدن با بی‌برنامگی‌های اقتصادی دولت در دل مردم ...

توجه به حوزه مسکن همواره یکی از مسائلی است که مردم در ارزیابی عملکرد دولت‌ها به آن نگاه ویژه دارند، شاید به جرات بتوان گفت که هر دولتی که به این دغدغه مردم پاسخ داده از اقبال بیشتری نیز بین مردم برخوردار بوده است

موانع سرمایه‌گذاران جدید برای استقرار در شهرک‌های صنعتی استان زنجان

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران جدید صنایع تبدیلی نمی‌توانند در شهرک‌های صنعتی مستقر شوند گفت: این مشکل در برخی از شهرستانها از جمله طارم و خدابنده وجود دارد.

بازار سرمایه به سمت مثبت حرکت می‌کند/ سهامداران هیجانی عمل نکنند

مدیر بورس منطقه‌ زنجان با اشاره به اینکه در دو روز گذشته وضعیت بازار سرمایه به سمت مثبت حرکت کرده است گفت: موضوعی در حال حاضر در بازار سرمایه وجود دارد سهامداران هیجانی عمل می‌کنند که نباید این اتفاق بیفتد.

بیش از 14 هزار تن گوشت قرمز در استان زنجان تولید می‌شود

معاون بهبود تولیدات دامی جهادکشاورزی استان زنجان از فعالیت 340 واحد صنعتی پرورش دام در استان زنجان خبرداد و گفت: سالانه بیش از 14 هزار تن گوشت قرمز در استان زنجان تولید می‌شود.

انجام عملیات مالچ پاشی برای مهار ریزگردهای پسماند روی در زنجان

رئیس سازمان صمت استان زنجان از اجرای عملیات مالچ پاشی برای مهار ریزگردهای پسماند روی خبرداد و گفت: دیوار کشی و احداث حوضچه‌ها از دیگر اقدامات ساماندهی وضعیت پسماندهای روی زنجان است.