logo
امروز : شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
پیامبر اکرم(ص):رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2020/2/29 ] [ 5 رجب 1441 ]

بازرسی نامحسوس از واحدهای صنفی استان زنجان

رئیس اصناف استان زنجان با اشاره به آغاز طرح اجرای طرح نظارت در استان زنجان گفت: بازرسی نامحسوس از واحدهای صنفی استان زنجان تا 13 فروردین انجام می‌شود.

کارگاه تولیدکننده ماسک غیربهداشتی در زنجان پلمب شد/ مشکلی در تولید مواد بهداشتی در زنجان وجود ندارد

رئیس سازمان صمت استان زنجان با تاکید بر برخورد جدی با متخلفان در حوزه تولید مواد بهداشتی در سطح استان گفت: در این راستا کارگاه تولیدکننده ماسک غیربهداشتی در زنجان کشف شد و قطعا با عوامل آن برخورد جدی و قانونی انجام خواهد شد.

تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بین‌راهی در زنجان

رئیس مرکز بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به شیوع بیماری‌های خاص در کشور گفت: تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بین‌راهی زنجان در دستور کار قرار دارد.

بازار مسکن طبق پیش‌بینی مسئولان پیش نرفت/ افزایش دلال‌بازی در بازار مسکن و سکوت مسئولان استانی

علی رغم اینکه قیمت مسکن در مدت یک و نیم سال گذشته چندین برابر افزایش یافته انتظاری برای افزایش دوباره قیمت مسکن نبود و در واقع افزایش قیمت مسکن در یک ماه اخیر امری غیر منتظره بود.

ارائه راهکارهای حل مشکلات کشاورزی در بسیج علمی و پژوهشی

مسئول بسیج علمی پژوهشی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به فعالیت خانه نخبگان بسیج علمی و پژوهشی گفت: راهکارهای حل مشکلات کشاورزی در بسیج علمی و پژوهشی ارائه می‌شود.

طرح ویژه نظارت بر بربازار زنجان از فردا آغاز می‌شود/ کشف بیش از 80 مورد احتکار کالا در استان زنجان

رئیس بازرسی سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اینکه طرح ویژه نظارت بر بازار در ایام عید از فردا در زنجان آغاز می‌شود گفت: در این طرح با متخلفان بدون اقماض برخورد خواهد شد.

بیمه هنرمندان صنایع دستی در گرو تفاهم‌نامه تامین اجتماعی و وزارت میراث فرهنگی

معاون صنایع دستی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: بیمه هنرمندان صنایع دستی در گرو تفاهم‌نامه تامین اجتماعی و وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.