logo
امروز : سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود :شهادت برترین مرگهاست.بحارالانوار، ج67
[ 2020/1/28 ] [ 2 جمادی الثانیه 1441 ]

حضرت زهرا(س) در دفاع از حق و حقیقت الگوی تمامی انسان‌ها است

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های استان زنجان با اشاره به الگو بودن حضرت زهرا برای عموم مردم گفت: حضرت زهرا(س) در حوزه دفاع از حق و حقیقت یک الگو برای تمامی انسان‌ها است.

تولید و پخش 33 هزار دقیقه در مورد انتخابات و دهه فجر در زنجان/ رسانه ها با تبیین معیارهای درست در کنار مردم باشند

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: برنامه های مختلفی در قالب 33 هزار دقیقه،از سوی صدا و سیمای مرکز زنجان برای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و انتخابات مجلس شورای اسلامی  تولید و پخش می شود.

اختصاص سهمیه بنزین به مسافربرهای روستایی در استان زنجان

مدیرشرکت فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان از اختصاص سهمیه بنزین به مسافربرهای روستایی در استان زنجان خبرداد و گفت: سهمیه سوخت مسافربران روستاهایی که حمل و نقل عمومی ندارند با ثبت نام در سامانه سپند افزایش می‌یابد.

چتر عدالت دستگاه قضا این بار بر سر مردم محروم شورجه+ فیلم و عکس

با اینکه این روزها شاهد مبارزه جدی دستگاه قضا با مفسدین اقتصادی هستیم و این مبارزه جدی با مفاسد امید را در دل آحاد مختلف مردم زنده کرده است اما دادستان زنجان در کنار مبارزه با مفاسد به عنوان مدعی العموم به کمک مردم محروم هم آمده است، مردمی که سالهاست در بیخ گوش شهر زنجان از کمترین امکانات بی بهره بودند.

اعزام 1400 دانش‌آموز به اردوی راهیان نور

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان زنجان با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در بهمن‌ماه، گفت: امسال 1400 دانش‌آموز پسر به اردو راهیان نور و مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.

حضور همسر شهید تهرانی مقدم در همایش از انقلاب تا ظهور در زنجان/ فعالیت 16 تشکل مردم نهاد در حوزه دفاع مقدس زنجان

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان گفت: همسر شهید تهرانی مقدم در همایش از انقلاب تا ظهور در زنجان شرکت می کند.

برگزاری پویش "زنجان بپوشیم" همزمان با دهه فجر در زنجان

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان پویش زنجان بپوشیم به منظور ترویج فرهنگ استان زنجان در زمینه مد و لباس همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در زنجان برگزار می شود.