logo
امروز : شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۵۸
[ شناسه خبر : ۳۱۴۹۱ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان خبر داد:

اتحادیه صادر کنندگان استان زنجان مصمم برای گسترش روابط اقتصادی با هند

اتحادیه-صادر-کنندگان-استان-زنجان-مصمم-برای-گسترش-روابط-اقتصادی-با-هند-
رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان گفت: اتحادیه صادر کنندگان استان زنجان مصمم برای گسترش روابط اقتصادی با هند است.

به گزارش موج رسا; مهدی رنگرونا امروز ۹ مرداد ماه در جمع خبرنگاران از اعزام یک هیأت تجاری به کشور هند خبر داد و گفت: این هیأت تجاری و اقتصادی با همکاری مشترک اتاق بازرگانی مشترک ایران و هند و اتحادیه صادرکنندگان استان به این کشور اعزام می‌شود.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه این هیأت تجاری با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران به کشور هند اعزام می شود، تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته این هیأت شهریور ۱۴۰۲ عازم شهر دهلی نو می‌شود.

رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان با اشاره به اینکه اعزام این هیأت تجاری با توجه به رویکرد دو کشور ایران و هند در گسترش روابط تجاری و معرفی هر چه بیشتر محصولات صادراتی استان زنجان و افزایش مراودات تجاری با این کشور است، ابراز کرد: فعالان اقتصادی می‌توانند در راستای استفاده از فرصت بازار بزرگ هند در گسترش صادرات خود در این هیات حضور پیدا کنند.

رنگرونا با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی برای اعزام این هیأت تجاری در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات B2B, دیدارهای دوجانبه با تشکل های اقتصادی هند، بازدید از مراکز تجاری مرتبط، جلسه مشترک با سفیر و رایزن محترم ایران و هند و ... از جمله برنامه‌های این سفر تجاری است.

وی ادامه داد: فعالان اقتصادی و صادرکنندگان و علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد تجاری و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۲۴- ۳۳۴۷۴۸۴۱ و یا از طریق پیام‌رسان ایتا به شماره ۰۹۰۳۲۶۸۹۰۱۶ با اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر