logo
امروز : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/14 ] [ 4 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۶۳۳
مدیرکل بنیاد شهید استان زنجان:

معوقات ایثارگران پرداخت می‌شود

معوقات-ایثارگران-پرداخت-می‌شود
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: با تصمیم سازمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران، معوقات جامعه ایثارگری استان زنجان پرداخت می‌شود.

علی کاظمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; ، اظهار داشت: اسناد معوقات ایثارگران استان زنجان از سال‌های گذشته به مرکز برای پرداخت ارسال شده است و با دستورالعمل‌های ارائه شده این معوقات پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه معوقات پاداش خانواده شهدا از سال 95 باقی مانده و هنوز پرداخت نشده است، افزود: معوقات مرخصی شهدا نیز از سال 92 هنوز پرداخت نشده است.

این مسئول بیان داشت: درخواست پرداخت معوقات جامعه ایثارگری و خانواده‌های شهدا جزو  مطالبات قانونی بوده و بر اساس تصمیم مرکز این معوقات هر چند سال یکبار با اختصاص اعتبار لازم پرداخت می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه معوقات هزینه‌های بهداشت و درمان جامعه ایثارگری استان باید از سال 97  پرداخت شود، افزود: برخی معوقات نیز از سال گذشته باقی مانده است که از سوی مرکز به جامعه ایثارگری پرداخت می‌شود.

کاظمی تصریح کرد: معوقات شهریه دانشگاه‌های غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی باقی مانده است که جمع بندی و به مرکز برای پرداخت ارائه شده است که در صورت تایید نهایی پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به دستور صریح رئیس جمهور برای پرداخت مطالبات ایثارگران، گفت: پرداخت معوقات از اولویت‌های مهم سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران است که پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *