logo
امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/23 ] [ 9 جمادی الثانیه 1442 ]

11 راه روستایی استان زنجان همچنان مسدود است

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در حال حاضر راه 11 روستا در استان زنجان همچنان مسدود است و راهداران مشغول بازگشایی این راه‌ها هستند.

فقر سواد رسانه‌ای، عامل استفاده از شبکه‌های اجتماعی خارجی است

دبیر نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه فقر سواد رسانه‌ای، عامل استفاده از شبکه‌های اجتماعی خارجی است، گفت: پیام رسان‌های داخلی توسط جریان تحریف، ترور شدند.

120 خبرنگار زنجانی فرم طرح اقدام ملی مسکن را تکمیل کردند

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: با توجه به زمان در نظر گرفته شده برای تکمیل فرم طرح اقدام ملی مسکن برای خبرنگاران، 120 خبرنگار زنجانی این فرم را تکمیل کردند.

آغاز بازگشایی راه‌های روستایی گرفتار در برف

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: با توجه به کاهش بارش و گرفتار شدن برخی روستاهای استان در برف، بازگشایی راه‌های روستایی از چند ساعت آینده آغاز می‌شود.

افزایش ۱۲ درصدی میزان کشفیات مواد مخدر در استان زنجان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان با اشاره به افزایش ۱۲ درصدی میزان کشفیات مواد مخدر در استان زنجان گفت: افزایش کشفیات مواد مخدر با اقدامات موثر پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تحقق یافته است.

کارشناسان بهداشت علی‌رغم صدور مجوز، اجازه فعالیت به تالارها نمی‌دهند

رئیس اتحادیه تالار، رستوران و هتل‌داران زنجان با اشاره به صدور مجوز بازگشایی تالارهای پذیرایی حداکثر با 30 درصد ظرفیت گفت: متاسفانه کارشناسان بهداشت علی‌رغم صدور این مجوز، اجازه فعالیت به تالارهای پذیرایی را نمی‌دهند.