logo
امروز : شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۸:۳۷

اجتماعی

تحصیل بیش از ۵ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور زنجان

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور استان زنجان با اشاره به تعداد دانشجویان دانشگاه پیام نور زنجان، گفت: حدود ۵۴۰۰ دانشجو در دانشگاه پیام نور استان زنجان در حال تحصیل هستند.

ثبت‌نام گروهی در دانشگاه پیام نور استان زنجان برای اولین بار امکانپذیر شد/ رشد ۸ درصدی جذب دانشجو ...

رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان از رشد ۸ درصدی و استقبال دانشجویان از دانشگاه پیام نور زنجان خبر داد و گفت: ثبت‌نام گروهی در دانشگاه پیام نور استان زنجان برای اولین بار امکان‌پذیر شد.

ایران تهدیدی برای جایگاه سیاسی آمریکا است/ دولت رئیسی ماهانه ۲۰ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت قبل ...

عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه دولت فعلی ماهانه حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان از تعهدات دولت قبل را پرداخت می‌کند، گفت: هزینه سازش با آمریکا از مقاومت بسیار بیشتر است.

اعلام جزئیات ثبت نام مشمولان حج ۱۴۰۲/ ۱۰ هزار دارنده فیش حج تمتع در زنجان قبل از سال ۱۳۸۶ ثبت نام ...

مدیر کل سازمان حج و زیارت استان زنجان با اشاره با جزئیات ثبت نام مشمولان حج ۱۴۰۲ گفت: بیش از ۱۰ هزار نفر در استان زنجان دارای فیش حج تمتع هستند که تا ۱۳۸۶ ثبت نام کرده‌‌اند.

آزمون حرفه مهندسی در دی ماه برگزار می‌شود/ صدور ۱۱۰۰ پروانه اشتغال به کار مهندسی و کاردانی ساختمان ...

رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان، از صدور ۱۱۰۰ پروانه اشتغال به کار مهندسی و کاردانی ساختمان در استان زنجان طی ۹ ماه سالجاری خبر داد.

فروش اماکن بلااستفاده آموزش‌وپرورش برای تکمیل و احداث مدارس جدید در زنجان+فیلم

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از فروش اماکن بلااستفاده آموزش‌وپرورش برای تکمیل و احداث مدارس جدید در محل‌های موردنیاز آموزش‌وپرورش خبرداد.

توقیف 6 دستگاه خودرو حامل سوخت قاچاق در زنجان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از اجرای طرح مبارزه با سوخت قاچاق با اولویت و پایش جایگاه های عرضه سوخت و توقیف 6 دستگاه خودرو در ان خصوص خبر داد.

برخورد خودرو تیگو و تریلر 2 کشته و مجروح بر جای گذاشت/ افزایش میزان تصادفات در یک ماه گذشته در زنجان

رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده‌ای پلیس‌راه استان زنجان با اشاره به وقوع یک فقره تصادف در زنجان، گفت: برخورد خودرو تیگو و تریلر 2 گشته و مجروح بر جای گذاشت.