logo
امروز : دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/4 ] [ 4 ذو الحجة 1443 ]

5400 فرصت شغلی در سال گذشته برای مددجویان کمیته امداد زنجان ایجاد شد/ تکریم نیازمندان اولویت اصلی ...

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: دستاورد مهم برنامه‌های توانمندسازی کمیته امداد، شکوفا شدن استعداد جامعه هدف و احیای روحیه خودباوری و عزت نفس و کرامت انسانی آنان بوده و با همین نگاه در سال گذشته بیش از 5 هزار و 400 فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند ایجاد شد.

جای خالی یک درس مهم برای دانش آموزان/ آموزش و پرورش دست به کار خواهد شد؟

یک دانش آموز، ماشین محفوظات و یا حل مسائل ریاضی، فیزیک و شیمی نیست؛ در کنار همه مسائلی که یک دانش آموز فرا می گیرد، قدرت شناخت و تحلیل واقعی مسائل پیرامون او و تمییز حق و باطل، از جمله شناخت دوست و دشمن جزو اولیت هاست.

استان زنجان عاری از بیماری وبا است/ چیزی که آلوده به فاضلاب انسانی باشد می‌تواند بیماری وبا را ...

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: با اینکه آمار مبتلا به وبا در برخی استان‌ها در سطح کشور بالا رفته است، اما خوشبختانه تاکنون موردی از بیماری وبا در سطح استان زنجان شناسایی نشده است.

خطر شیوع بیماری تب دانگ بیخ گوش ایران/ بروز بیماری تب دانگ در جده و مدینه مشکل جدی عربستان صعودی است

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: هم‌اکنون بروز بیماری تب دانگ در جده و مدینه مشکل جدی و مهم بهداشتی عربستان صعودی شده است و متاسفانه بیماری تا مرز‌های ایران نیز رسیده است.

۲۴۵ قانون حوزه صنعت و معدن منسوخ می‌شود/ در طول سال گذشته حتی یک مجوز معدن صادر نشده است

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه انباشت زیادی از قوانین در حوزه صنعت و معدن وجود دارد گفت: ۲۴۵ قانون در حوزه صنعت و معدن در حال منسوخ و حذف شدن است.

زباله گردی در زنجان رواج چندانی ندارد/ باید با متکدیان قانونی برخورد شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه خوشبختانه موضوع زبالگردی در استان چندان رواج ندارد و کمتر از تعداد انگشتان دست است، گفت: تعداد زنانی که به زباله‌گردی سطح استان روی آورده‌اند نیز کم است.