logo
امروز : دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱:۲۵
امام سجاد(ع): بدا به حال كسى كه يك هايش ( گناهانش ) بر ده هايش (حسناتش ) چيره شود(تحف العقول،281)
[ 2022/1/17 ] [ 13 جمادی الثانیه 1443 ]

مناطق انتقال کوی فلسطین زنجان مشخص شده است/ ساکنان کوی فلسطین موافق جابه‌جایی‌اند

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به مصوبه انتقال کوی فلسطین شهر زنجان گفت: 113 واحد از این منطقه باید جابه‌جا شود که 20 درصد (22 واحد) در پروژه M2 کوی زنگان و 80 درصد (91 واحد) نیز در کوی زیتون، پیش‌بینی شده و مشکلی از این بابت نداریم.

نقد و بررسی کتاب «انتهای بن‌بست دوم» در زنجان برگزار شد

در ادامه سلسله نشست‌های هفتگی نقد و بررسی کتاب‌های روایت‌شده از زبان مادران شهدا با عنوان «روایت مادری» ، نقد و بررسی کتاب «انتهای بن‌بست دوم» (زندگی‌نامه فاطمه جزءپناهی، مادر غواص شهید عباس منتخبی) در زنجان برگزار شد.

آموزش بیش از 17 هزار نفر_دوره مهارت‌آموز در زنجان/ تطبیق برنامه‌های آموزشی با سیاست‌های اشتغال در ...

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از آموزش بیش از 17 هزار نفر_دوره مهارت‌آموز در زنجان توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان خبر داد و گفت: برنامه‌های آموزشی براساس سیاست‌های اشتغال در دولت در نظر گرفته شده است.

بهره‌برداری از پروژه دوخطه کردن راه‌آهن زنجان- قزوین به شرط تامین اعتبار تا پایان سال آینده

دوخطه کردن راه‌آهن زنجان– قزوین به طول 144 کیلومتر، یکی از پروژه‌های نیمه‌تمام استان زنجان است که 106 کیلومتر آن افتتاح شده و تکمیل بقیه آن نیازمند تامین اعتبار است که در صورت تامین اعتبار تا پایان سال 1401 به‌صورت کامل به بهره‌برداری می‌رسد.

تمام کارت‌های هوشمند ملی تا پایان خرداد 1401 تحویل متقاضیان می‌شود/ ثبت‌نام 93.6 درصد واجدان شرایط ...

معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی اداره کل ثبت احوال استان زنجان در خصوص زمان تحویل کارت‌های هوشمند ملی گفت: سازمان ثبت احوال قول داده که در 3 ماهه پایانی سال جاری و 3 ماهه اول سال 1401 ماهانه 1.5 میلیون کارت هوشمند ملی در سطح کشور به چاپ رسیده و تحویل متقاضیان شود.