logo
امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/17 ] [ 3 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۲۵۸
فرماندار زنجان خبر داد

ضرورت تسریع الحاق منطقه گاوازنگ به محدوده شهر

ضرورت-تسریع-الحاق-منطقه-گاوازنگ-به-محدوده-شهر
فرماندار زنجان گفت: تغییر وضعیت و الحاق منطقه گاوازنگ زنجان در انتظار اقدامات استان و تصمیم شورای عالی معماری است.

 رضا عسگری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: برای تبدیل گاوازنگ به عنوان منطقه 5 شهرداری زنجان باید اقداماتی در داخل و خارج از استان انجام شود.

وی با بیان اینکه این منطقه باید در ابتدای امر در داخل حریم شهر و محدوده قانونی قرار گیرد،ادامه داد: برخی از اقدامات در داخل استان و با برگزاری کارگروه‌های تخصصی انجام شده است.

این مسئول بیان داشت: پس از بررسی موضوع در کارگروه‌های تخصصی در شورای برنامه ریزی و توسعه تصویب و در شورای عالی معماری کشور مطرح می‌شود.

فرماندار زنجان گفت: اراده مجموعه استان بر حل مشکل این منطقه بوده و برای تحویل آن به شهرداری و ایجاد منطقه جدید باید مسیر قانونی طی شود.

عسگری ادامه داد: تصمیم گیری نهایی بر عهده شورای عالی معماری کشور بوده و پس از آن اقدامات لازم در استان برای الحاق این منطقه به منطقه شهری اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه در داخل استان مجموعه‌هایی همچون حوزه عمرانی استانداری زنجان، اداره کل راه و شهرسازی و مدیریت شهری در این زمینه دخیل هستند، ادامه داد: باید فعالیت‌های الحاق این مجموعه به شهر تسریع یابد.

این مسئول خاطرنشان کرد: پس از الحاق این مجموعه به شهر، شهرداری برای خدمات رسانی اقدام کرده و شرایط جدیدی برای بهبود وضعیت این منطقه حاکم می‌شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *