logo
امروز : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/14 ] [ 4 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۰۰۰
رئیس شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان:

پروژه اتصال شهرک شماره یک زنجان به شبکه ریلی کشور امسال محقق می‌شود

پروژه-اتصال-شهرک-شماره-یک-زنجان-به-شبکه-ریلی-کشور-امسال-محقق-می‌شود

رئیس شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان پروژه اتصال شهرک صنعتی شماره یک زنجان به خطوط راه آهن 10 سال است که در مرحله اجرا قرار دارد گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این پروژه امسال به پایان می‌رسد.

ایرج احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به پروژه اتصال شهرک صنعتی شماره یک زنجان به خط راه آهن اظهار کرد: این پروژه جزو پروژه‌های اقتصاد مقاومتی و جهش تولید در سالجاری بوده که براساس برنامه‌ریز‌ی‌‌های انجام شده امسال به اتمام می‌رسد.

وی تصریح کرد: زیرسازی این پروژه به اتمام رسیده و 90 درصد کارهای محول شده به شهرهای صنعتی به اتمام رسیده و زیرساخت محل دور زدن قطار در شهرک صنعتی که برعهده راه آهن بوده توسط شرکت شهرهای صنعتی زنجان انجام می‌شود و برای تکمیل آن نیز  3.5 میلیارد اعتبار در نظر گرفتیم.

رئیس شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان با تاکید براینکه پروژه اتصال شهرک صنعتی شماره یک زنجان به شبکه ریلی 10 سال است در دست اجرا قرار دارد بیان کرد: تا به امروز حدود 10 میلیارد تومان اعتبار توسط شرکت شهرک‌های صنعتی برای این پروژه هزینه شده است.

وی با تاکید براینکه در سال 97 و 98 ، 3میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شد و امسال هم 3.5 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است ابراز کرد: بخشی از این اعتبارات توسط سازمان برنامه و بودجه از محل تملک دارایی‌های استان به این پروژه اختصاص می‌یابد.

احمدی با تاکید براینکه زیرساخت‌های این پروژه به اتمام رسیده و در حال حاضر راه آهن مرحله ریل گذاری را اجرا می‌کند افزود: پیشرفت فیزیکی این پروژه بالای 70 درصد است.

وی با اشاره به اینکه شهرک‌های صنعتی حساس‌ زیادی برای تکمیل این پروژه دارد افزود: اگر این پروژه به اتمام برسد حجم تردد کامیون‌ها و ماشین‌های سنگین در زنجان کاهش می‌یابد و بیشتر حمل و نقل واحدهای صنعتی از طریق راه آهن انجام می‌شود.

رئیس شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان در مورد راه اندازی چند پل در مسیر اجرای این پروژه افزود: احداث این پل‌ها برعهده شرکت شهرک‌های صنعتی بود که اقدامات لازم جهت اجرا و تکمیل آن انجام شده است.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *