logo
امروز : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/31 ] [ 8 شوال 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : بهزیستی

خدمت رسانی بهزیستی زنجان به بیش از2300 زن سرسرپرست خانوار

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه اشتغال زایی و توانمند سازی زنان سرپرست خانوار ازاهداف عالی بهزیستی است، گفت: هم اکنون دو هزار و 334 زن سرپرست خانوار از خدمات بهزیستی بهره مند هستند.

متن کامل خبر

بهزیستی زنجان از کارفرمایان حمایت می‌کند/ ارائه تسهیلات به کارفرمایان در صورت استفاده از مددجویان بهزیستی

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به شعار سال با عنوان " حمایت از کالای ایرانی گفت: بهزیستی زنجان از کارفرمایانی که زمینه اشتغال معلولین و مددجویان و جامعه هدف را فراهم می نمایند حمایت می کند.

متن کامل خبر

توسعه فعالیت مددکاران مورد تاکید بهزیستی استان زنجان است/ فعالیت مستقیم 76 مددکار با بهزیستی استان

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه بهره گیری از توانایی ها و استفاده از منابع موجود برای رفع مشکلات جامعه هدف از مهمترین اهداف مددکاری است گفت: مددکاری نخستین و مهمترین شاخص کار در بهزیستی بشمار می آید.

متن کامل خبر

حمایت بهزیستی استان زنجان از 323 خانواده دارای چند قلو/ 12 هزار قوطی شیرخشک یارانه‌ای به جامعه هدف بهزیستی توزیع شد

مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه درراستای حمایت از سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص جمعیت و همچنین انجام وظایف قانونی بهزیستی در حمایت از خانواده‌های نیازمند دارای فرزند چندقلو گفت: 323 خانوار دارای فرزند چندقلو از خدمات بهزیستی استفاده می‌کنند.

متن کامل خبر

اعطای 110 کمک هزینه ازدواج به مددجویان بهزیستی در استان زنجان

معاون مشارکتهای مردمی، اشتغال و موسسات خیریه بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه یکی از فعالیت های بهزیستی در حوزه مشارکتهای مردمی مساعدت در پرداخت تسهیلات ازدواج و کمک هزینه جهیزیه به مددجویان است، گفت: بهزیستی به 110 فرزند مددجو کمک هزینه ازدواج داد.

متن کامل خبر

2 هزار و 678 پرونده بیماران روانی مزمن در بهزیستی استان زنجان تشکیل شده است/ بهره مندی 80 بیمار اسکیزوفرن از خدمات مرکز شبانه روزی بهزیستی زنجان

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه از سال 1381 امور مراقبتی و توانبخشی و نگهداری بیماران روانی مزمن به بهزیستی کشور واگذار شده است  گفت: در حال حاضر تعداد 80 بیمار اسکیزوفرن از خدمات مرکز شبانه روزی بهزیستی زنجان بهره مند می شوند.

متن کامل خبر

خانه امن بهزیستی مامنی برای زنان آسیب دیده

معاون امور اجتماعی بهزیستی  استان زنجان گفت: مرکز دولتی خانه امن بهزیستی زیر مجموعه دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی و بوده ولی در حال حاضر زیر نظر مسئول اورژانس اجتماعی فعالیت می کند.

متن کامل خبر

مناسب‌سازی معابرشهری با سامانه معبر/ بیش از 24 هزار نفر در سامانه خدمات الکترونیکی بهزیستی استان زنجان ثبت شد

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه مناسب سازی اماکن و معابر عمومی به عنوان یکی از حقوق مسلم افراد دارای معلولیت محسوب می‌شود، گفت: سامانه معبر در دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی سازمان بهزیستی کشور آماده ارائه خدمات به عموم مردم و جامعه هدف بهزیستی است.

متن کامل خبر

اختصاص وسایل کمک توانبخشی به بیش از 6 هزار معلول زنجانی

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه تهیه و تامین وسائل کمک توانبخشی یکی از مهم ترین خدمات حوزه توانبخشی بهزیستی است گفت: 6 هزار و 152 معلول از وسائل کمک توانبخشی بهزیستی بهره مند شدند.

متن کامل خبر