logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۱
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]

نتایج نمایش برای کلمه کلیدی : انگلیس

برائت اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی از شرکت در جشن تولد ملکه انگلیس/ هنوز تجار و بازرگانان ایران خیانتهای انگلیس را فراموش نکرده اند

بعد از انتشار خبر دعوتنامه سفارت انگلیس برای جشن تولد ملکه انگلیس به هزینه مهمانان ایرانی این جشن، جمع کثیری از اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی ایران نسبت به این مسأله واکنش نشان داده و بیانیه ای صادر کردند.

متن کامل خبر

جشن تولد ملکه انگلیس از جیب مهمانان ایرانی/ مفتخرید دانگ خود را بدهید!

سفارت انگلستان در ایران قصد دارد امشب جشن تولد ملکه انگلیس را در باغ قلهک برگزار کند. با اینکه اسامی مدعوین ایرانی اعم از مقامات دولتی یا خصوصی محرمانه مانده است اما متن دعوت نامه سفارت انگلیس حواشی را به دنبال داشته است.

متن کامل خبر

انگلیس پرونده سیاه و ننگینی در مواجهه با ایران دارد/ برخی اسلام ستیزان به دنبال افزایش فساد و بی بند و باری در ایران هستند

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلیس گفت: انگلیس پرونده سیاه و ننگینی در مواجهه با ایران دارد.

متن کامل خبر

قدرشناسی عجوزه!

روز پس از برگزاری جشن تولد ملکه الیزابت در سفارت انگلیس در تهران اطرافیان یک جاسوس دوتابعیتی با هماهنگی پلیس انگلیس امنیت و فعالیت‌ سفارت ایران در لندن را مختل کردند.

متن کامل خبر

آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌های آلوده

در رسانه‌ها خبری منتشر شد که طبق آن فرانسه، انگلیس، و آلمان می‌خواهند به ایران محموله های کرونایی شامل کیت تشخیص و... ارسال کنند اما پشت پرده این حرکات چه می تواند باشد.

متن کامل خبر

تناقض انگلیسی؛ از دادخواست برای رفع تحریم ایران تا عدم تحویل میلیونها ماسک خریداری شده

درحالی‌که روز گذشته سفیر ایران در لندن از دادخواست پارلمان انگلیس برای رفع تحریم‌های آمریکا علیه ایران خبر داده بود امروز معاون وزیر بهداشت اعلام کرد که با وجود آنکه ایران هزینه خرید ماسک از انگلیس را پرداخت کرده اما این کشور از تحویل آن خودداری کرده است.

متن کامل خبر

نرخ ۲۵ارز بانکی رشد کرد

بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 25 ارز همچون دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت، 15 ارز کاهش داشتند و 3 ارز دیگر ثابت ماندند.

متن کامل خبر