logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۹۸۹۲
رئيس جهادكشاورزي استان زنجان خبرداد

جذب 242 درصدی اعتبارات خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی استان زنجان/ تحقق 2.5 برابری برنامه ارتقای ضریب مکانیزاسیون کشاورزی استان

جذب-242-درصدی-اعتبارات-خط-اعتباری-مکانیزاسیون-کشاورزی-استان-زنجان-تحقق-2.5-برابری-برنامه-ارتقای-ضریب-مکانیزاسیون-کشاورزی-استان-

رئيس جهادكشاورزي استان زنجان از جذب 242 درصدی اعتبارات خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی استان زنجان خبرداد.

حسین جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; از جذب 242 درصدی اعتبارات خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی استان در سال 97 خبر داد و اظهار کرد: طی سال جاری سهمیه ابلاغی استان زنجان از اعتبارات خط اعتباری مکانیزاسیون 35 میلیارد و 500 میلیون تومان بوده است که سازمان جهاد کشاورزی استان موفق به جذب 85 میلیارد تومان از این محل شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان تصريح کرد: در حال حاضر میانگین جذب اعتبارات خط اعتباری مکانیزاسیون در کشور 65 درصد است که سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان تاکنون با جذب 242 درصدی اعتبارات، رتبه نخست را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

وی عنوان کرد: با مجموع اعتبارات جذب شده طی سال جاری یک هزار و 92 دستگاه تراکتور، 8 دستگاه کمباین، 439 دستگاه انواع ادوات دنباله بند زیربخش زراعت و 26 دستگاه ماشین‌آلات و تجهیزات زیر بخش دام و طیور و آبزیان خریداری و به متقاضیان در مناطق مختلف استان زنجان تحویل داده شده است.

جعفری بیان كرد: با جذب اعتبارات سال جاری، شاخص ضریب مکانیزاسیون کشاورزی استان زنجان به بیش از 1.9 اسب بخار در هکتار ارتقا یافته و سبب شده این استان رتبه دوم کشوری در ارتقای ضریب مکانیزاسیون را به خود اختصاص دهد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه هدفگذاری صورت گرفته برای ارتقای ضریب مکانیزاسیون کشاورزی استان در سال جاری 0.06 اسب بخار در هکتار بوده است، ادامه داد: عملکرد خوب استان در جذب اعتبارات و تامین ماشین‌های نیرومحرکه سبب شد این عدد به 0.16 درصد افزایش یافته و به عبارتی امسال برنامه هدفگذاری ارتقای شاخص ضریب مکانیزاسیون استان زنجان تحقق 2.5 برابری داشته است.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *