logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۹۸۲۴
استاندار زنجان در گفت‌وگو با موج رسا:

قدردان حضور حماسی مردم در جشن چهل سالگی انقلاب هستیم/ مردم اجازه سوء استفاده از مطالبات‌شان را به بیگانگان نمی‌دهند

قدردان-حضور-حماسی-مردم-در-جشن-چهل-سالگی-انقلاب-هستیم-مردم-اجازه-سوء-استفاده-از-مطالبات‌شان-را-به-بیگانگان-نمی‌دهند

استاندار زنجان با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: قدردان حضور حماسی مردم در جشن چهل سالگی انقلاب هستیم.

فتح‌اله حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال در قدردانی از این حضور حماسی اطهار کرد: می‌بینیم که دشمنی آمریکا در چهل سالگی انقلاب به اوج خود رسیده و این سیاست را ادامه می‌دهد اما با توجه به تجربه‌ای که در کشور ما وجود دارد، هر موقع مردم پرصلابت و باشکوه به صحنه آمدند تمام شیطنت‌های شوم آنها نقش برآب شده است.

وی افزود: امروز علی رغم اینکه فشارهای اقتصادی و مطالباتی که مردم دارند اما مردم ما می‌دانند که با حضورشان در درجه نخست اجازه نخواهند داد که مطالباتشان مورد سوء استفاده بیگانگان قرار گیرد و ثانیا ریشه این مشکلات را در دشمنانی همچون آمریکا می‌بینند که چهل سال این دشمنی را ادامه داده‌اند.

استاندار زنجان تصریح کرد: حضور پرصلابت مردم همیشه نقشه دشمنان را نقش برآب کرده است و امروز هم می‌بینیم که نسبت به سنوات گذشته مردم پرصلابت‌تر و با شکوه‌تر حضور پیدا کردند.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *