logo
امروز : دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/4 ] [ 4 ذو الحجة 1443 ]

بهترین روز آقای مدیر کجا سپری شد؟

فرق می‌کند که وقتی از یک مدیر بپرسید بهترین ایام عمرش، کجا سپری‌شده، آدرس سفرهای اشرافی و اقامت در بهترین هتل‌ها و ... را به یاد بیاورد، یا سخت‌ترین ساعات خدمتگزاری در برابر تهاجم بی‌وقفه دشمن را.

بهشتی آخوند، بهشتی کراواتی!

مصاحبه اخیر خسرو تهرانی (از رجال امنیتی دهه 60) درباره شهید بهشتی به گونه‌ایست که انگار تهرانی خاستگاه بهشتی را روحانیت نمی‌داند!

یک حزب اصلاح‌طلب با دو دبیرکل!

کنگره حزب جمهوریت که اکنون سالهاست با دو دبیرکل اداره می‌شود قرار است آبان‌ماه سال جاری برگزار و اعضای شورای مرکزی جدید این حزب از سوی اعضا انتخاب شوند.

گریه گرگ برای گله!

باید به حال انسان معاصر ‌گریست. و همین‌طور باید خندید به حال آنهایی که این حیوان درنده(امریکا) را بزک کرده و گمان می‌کنند با کرنش کردن در برابر آن و بوسه زدن به پنجه‌اش، می‌توان از گزند آن مصون شد.

زنجان؛ همراه نظام از انقلاب تا دفاع از حرم/ از شهادت دانش‌آموزان بی‌گناه مدرسه بینش تا همرزم شهید ...

مردم استان زنجان همواره پای ثابت جانفشانی و ایستادگی در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب بوده و در این مسیر از جنایت‌های مستقیم و غیرمستقیم آمریکا نیز بی‌نصیب نمانده‌اند که تقدیم شهدای ترور و مدافع حرم نمونه‌ای از آن است.

حادثه ایرباس کتاب زندگی بسیاری از دوستانم را بست/ جای خالی اقدامات هنرمندانه در معرفی جنایت حمله به ...

انصاریان گفت: از محله ما افراد زیادی در حادثه حمله به ایریاس شهید شدند و آن چیزی که برای من سخت بود، به یاد آوردن مادری بود که به همراه سه فرزندش به شهادت رسید در حالی که روز قبل یکی از فرزندانش را برای دوچرخه‌سواری آورده بود.