گروه:ورزشي
ساعت :  ۱۲:۳۲ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ شناسه خبر : ۹۸۱۶
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال:
هنوز تصمیمی در خصوص سرمربی تیم ملی اتخاذ نشده است/ با توجه به جایگاه فوتبال ایران نیازمند یک مربی بزرگ خارجی هستیم

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به روند انتخاب سرمربی تیم  ملی گفت: هنوز تصمیمی در خصوص سرمربی تیم ملی اتخاذ نشده است.

فریدون اصفهانیان در گفت وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به روند انتخاب سرمربی تیم ملی اظهار کرد: هنوز هیئت رئیسه فدراسیون جلسه ای در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی برگزار نکرده است.

وی با بیان اینکه نظر فدراسیون روی مربی بزرگ خارجی است، ابراز کرد: با توجه به جایگاه فوتبال ایران در آسیا و همچنین جهان نیاز است که یک مربی با دانش هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در صورت استفاده از مربی خارجی از وجود مربیان ایرانی در کنار این مربی استفاده خواهیم کرد: به طور یقین این بار تجربه دوران کیروش در تیم ملی تکرار نخواهد شد و از مربیان ایرانی در کنار مربی خارجی برای رشد فوتبال ایران استفاده خواهیم کرد.

وی بیان کرد: مطرح شدن اسامی همچون لوران بلان فرانسوری و وربیک هلندی در حد گمانه زنی بوده و فدراسیون هنوز هیچ تصمیمی در خصوص مربی تیم ملی اتخاذ نکرده است.

اصفهانیان عنوان کرد: هنوز هیچ گزینه ای به هیئت رئیسه معرفی نشده تا تصمیمی در این خصوص اخذ شود.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
6 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات