logo
امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۶
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/12 ] [ 20 ذو القعدة 1441 ]

20 باشگاه‌ ورزشی در زنجان پلمب شد/ استخرها در زنجان همچنان اجازه فعالیت ندارند

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از پلمپ شدن 20 باشگاه‌ ورزشی در زنجان خبرداد و گفت: به دلیل قرمز بودن شرایط استان مسابقات ورزشی برگزار نمی‌شود و استخرهای نیز اجازه فعالیت ندارند.

ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان بازهم لنگ تامین اعتبار/ زیتون، سوغاتی برای دولت سیزدهم؟

در حالی که تکمیل ورزشگاه 15 هزار نفری زیتون زنجان جزو مصوبات سفر حسن روحانی به استان زنجان بود و در زمان سفر دولت یازدهم به زنجان در سال 93 حدود 82 درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما هنوز هم به اتمام نرسیده است.

دستگاه‌های اداری برای فعالیت پیست سوارکاری سلطانیه همکاری نمی‌کنند

دبیر هیئت سوارکاری استان زنجان با اشاره به دلایل بلاتکلیفی پیست سوارکاری شهرستان سلطانیه، گفت: یکی از دلایل عدم فعالیت پیست سوارکاری شهرستان سلطانیه عدم همکاری دستگاه‌های اداری است.

انجام تمامی فعالیت‌های ورزشی رشته‌های مجاز در باشگاه‌ها و دانشگاه‌ها در زنجان

معاون ورزشی ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در زنجان از انجام تمامی فعالیت‌های ورزشی رشته‌های مجاز در باشگاه‌ها و دانشگاه‌ها خبر داد.

کوهنوردی استان زنجان در کشور پیشتاز است

رئیس فدراسیون کوهنوردی و سنگ‌نوردی با اشاره به پویایی ورزش کوهنوردی و صخره نوردی در زنجان گفت: در بدترین حالت 50 درصد تیم ملی زنجانی است.

آغاز فعالیت‌های هیئت دوچرخه‌سواری زنجان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان زنجان با اشاره به آغاز فعالیت‌های هیئت دوچرخه‌سواری زنجان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از فعالیت بیش از 50 دوچرخه‌سوار در استان زنجان خبر داد.

اختصاص اعتبار 30 میلیارد ریالی برای تکمیل استخر سلطانیه/ منتظر اعتبارات برای کمک به باشگاه‌داران و ...

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به پروژه‌های اولویت‌دار استان زنجان از اختصاص اعتبار 3 میلیاردی به استخر سلطانیه خبر داد.

ارائه تسهیلات 16 میلیون تومانی به باشگاه‌های ورزشی/ پلمپ 3 باشگاه متخلف در استان زنجان

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به حمایت‌های دولت در راستای کاهش ضرر باشگاه‌داران، گفت: برای هر باشگاه حدود 16 میلیون تسهیلات در نظر گرفته‌شده است.