logo
امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۰
امام حسين (ع) : «گريه از ترس خدا، باعث نجات از آتش جهنّم است». (مستدرك الوسائل، ج ۱۱ ص ۲۴۵ )
[ 2020/9/28 ] [ 10 صفر 1442 ]

کُشتی زنجان در خاک اسپانسر نشست/ آزادکاران بدون حمایت مالی راهی لیگ برتر می‌شوند

تیم کشتی استان زنجان طی روزهای چهارنشبه تا جمعه (9 تا 11 مهرماه) در حالی در مسابقات لیگ برتر کشور، شرکت می‌کند که متاسفانه هیچ حامی مالی نداشته و به‌رغم حضور قهرمانان شاخص در این تیم، حمایتی از آن نمی‌شود و کشتی‌گیران فقط از روی علاقه و با نام تیم شهدای زنجان در مسابقات شرکت می‌کنند.

فعالیت رشته‌های ورزشی کم‌خطر در شهرستان‌های دارای وضعیت زرد، مجاز شد

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: طبق مصوبه ستاد کرونا رشته‌های ورزشی کم‌خطر در شهرستان‌های دارای وضعیت زرد از نظر بیماری کرونا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، امکان فعالیت دارند.

معیشت باشگاه‌داران در آتش مصلحت‌اندیشی مسئولان می‌سوزد

همزمان با شیوع ویروس کرونا و متعاقب آن طبق تصمیمات ستاد کرونای استان، فعالیت بسیاری از مشاغل، تعطیل شد که مشاغل مختلف پس از مدتی، فعالیت خود را از سر گرفتند اما فعالیت باشگاه‌های ورزشی کماکان تعطیل بوده و فقط مقطعی بسیار کوتاه دایر و سپس دوباره تعطیل شد و افرادی که از این راه، امرار معاش می‌کردند در آتش مصلحت‌اندیشی مسئولان استان سوختند.

باشگاه داران زنجانی برای دریافت تسهیلات کرونایی باید هفت خوان رستم را طی کنند

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان با اشاره به اینکه برای دریافت تسهیلات کرونا این باید هفت خوان رستم را طی کرد گفت: پروسه ای که برای دریافت تسهیلات کرونا در نظر گرفتند منجر به نامیدی باشگاه داران شده است.

مشارکت اقشار مختلف مردم در رزمایش کمک مومنانه لبیک به فرمان مقام معظم رهبری است

فریدون اصفهانیان پیشکسوت عرصه داوری کشور با تاکید براینکه برگزار رزمایش کمک مومنانه در شرایط کنونی لازم و ضروری بود گفت: ملت ایران با مشارکت در این رزمایش به دعوت رهبر انقلاب لبیک گفتند و حضور مردم در این رزمایش قابل تقدیر است.

کاراته زنجان به روزهای اوج خود برمی‌گردد/ برنامه‌ریزی‌ رده‌های پایه نتیجه داده است

رئیس هیئت کاراته استان زنجان با اشاره به وضعیت کاراته در استان گفت: بعد از عبور از شرایط ویروس کرونا و از سرگیری اردوهای تیم ملی خبرهای خوبی از کاراته زنجان خواهیم شنید.

3 باشگاه ورزشی در زنجان پلمب شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه 3 باشگاه ورزشی در زنجان پلمب شد گفت: هشت مورد نیز اخطاریه به باشگاه‌هایی که غیرمجاز فعالیت می‌کردند، صادر شد.

20 باشگاه‌ ورزشی در زنجان پلمب شد/ استخرها در زنجان همچنان اجازه فعالیت ندارند

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از پلمپ شدن 20 باشگاه‌ ورزشی در زنجان خبرداد و گفت: به دلیل قرمز بودن شرایط استان مسابقات ورزشی برگزار نمی‌شود و استخرهای نیز اجازه فعالیت ندارند.

ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان بازهم لنگ تامین اعتبار/ زیتون، سوغاتی برای دولت سیزدهم؟

در حالی که تکمیل ورزشگاه 15 هزار نفری زیتون زنجان جزو مصوبات سفر حسن روحانی به استان زنجان بود و در زمان سفر دولت یازدهم به زنجان در سال 93 حدود 82 درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما هنوز هم به اتمام نرسیده است.