logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]

2 مقام پنجمی در مسابقات انتخابی کشتی آزاد جوانان نصیب زنجان شد

رئیس هیات کُشتی استان زنجان با بیان اینکه 2 مقام پنجمی در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان نصیب این استان شد، گفت: هرچند هیچ کشتی‌گیری از زنجان به تیم ملی راه نیافت اما کسب این مقام‌ها بدون حتی یک روز تمرین، بسیار فوق‌العاده است.

استاندار، اجازه برگزاری مجمع انتخابات هیات فوتبال زنجان را نداد/ آیا رئیس فعلی هیات در تلاش برای ...

مجمع انتخابات هیات فوتبال استان زنجان در حالی که پس از کش و قوس‌های فراوان قرار بود ساعت 10 صبح امروز (22 فروردین) با حضور رئیس فدراسیون برگزار شود در ساعات پایانی شب گذشته به صورت ناگهانی و به دلیل آنچه که تاکید و دستور ستاد مبارزه با بیماری کرونا بیان شده، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

فعالیت باشگاه‌های ورزشی در شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع است

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به تغییر وضعیت رنگ‌بندی کرونایی شهرهای این استان گفت: طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان، فعالیت باشگاه‌های ورزشی در شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع است.

کشتی‌گیران زنجانی در فروردین‌ماه به 4 مسابقه انتخابی تیم ملی اعزام می‌شوند

رئیس هیات کشتی استان زنجان با بیان اینکه ورزش کشتی این استان، فروردین‌ماه پُرکاری را در برنامه دارد، گفت: در فروردین‌ماه سال جاری 4 مورد اعزام کُشتی‌گیران به مسابقات انتخابی تیم ملی خواهیم داشت.

رشته جودو مجوز فعالیت دریافت نکرده است

رئیس هیات جودو استان زنجان با اشاره به عدم صدور مجوز فعالیت باشگاه‌ها برای رشته‌های ورزشی تَن‌به‌تَن از جمله جودو گفت: جودوی زنجان در صورت دایر بودن باشگاه‌ها حرف‌های زیادی در سطح ملی و بین‌المللی برای گفتن دارد.

استاندار زنجان به هیچ یک از قول‌هایش به کُشتی استان عمل نکرده است

رئیس هیات کُشتی استان زنجان با اشاره به سفر رئیس این فدراسیون در آبان‌ماه سال جاری به زنجان گفت: با گذشت حدود 4 ماه از این سفر متاسفانه غیر از مصطفی طاهری (نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی)، هیچکدام از مسئولان استان به وعده‌های خود در این زمینه عمل نکردند.

200 بسته معیشتی به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا توزیع شده است

رئیس هیات کاراته استان زنجان گفت: پس از شیوع ویروس کرونا و از ابتدای سال 99 تاکنون 200 بسته معیشتی به ارزش هر بسته 600 هزار تومان توسط این هیات، تهیه و برای خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا با اولویت خانواده‌های کاراته توزیع شده است.