گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۰:۵۰ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ شناسه خبر : ۹۴۵۸
مدیر درمان استان زنجان خبرداد
ویزیت 800 هزار بیمار توسط مراكز درماني تامین اجتماعی در استان زنجان

مدیر درمان استان زنجان از افزایش تعداد ویزیت پزشکان نسبت به مدت مشابه سال گذشته در بیمارستانها و مراکز درمانی تامین اجتماعی استان زنجان خبر داد و گفت: در 9 ماه گذشه از سالجاری 800 هزار در مراکز درمانی استان پذیرش و مورد مداوا قرار گرفتند.

علي محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه در 9 ماه گذشته 15 هزار و 650 بیمار در دو بیمارستان امام حسین (ع) و امید ابهر بستری شده و مورد مداوا قرار گرفته اند اظهار کرد: ویزیت پزشکان تامین اجتماعی استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش 4.27 درصدی مواجه شده است.

وی تصريح كرد: در 9 ماه گذشه سالجاری 7 هزار و 550 مورد عمل جراحی  بزرگ و کوچک در دو بیمارستان فوق انجام شده و این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد 8.5 درصدی داشته است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان به تعداد موالید در دو مرکز بستری طی 9 ماهه گذشه  از سال جاری اشاره کرد و عنوان داشت: طی این مدت4 هزار و 50 مورد زایمان در این مراکز درمانی بوقوع پیوسته است.

محمدی تعداد مراجعین سالمند تا پایان آذر ماه را  120 هزار نفر اعلام کرد و افزود: در شاخص آمار سالمندان نیز بیش از 12درصد رشد داشتیم و  افراد سالمند به محض مراجعه به مراکز تامین اجتماعی برابر دستورالعمل طرح تکریم سالمندان و پیشکسوتان، خارج از نوبت و به صورت ویژه پذیرش و مورد مداوا قرار می گیرند.

وی تعداد مراجعين خدمات تشخيصي درماني سرپايي در کل مراکز درمانی تامین اجتماعی استان را بیش از 716 هزار و 200 نفر ظرف مدت مذکور عنوان کرد و خاطرنشان كرد: سازمان تامین اجتماعی بعنوان بزرگترین و اولین خریدار خدمات درمانی و دومین تولید کننده درمان در سطح کشور است و در زنجان  با دو بیمارستان (امام حسین (ع) و امید ابهر ، یک پلی‌کلینیک تخصصی حکیم هیدجی و چهار درمانگاه سرپایی در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره و خدابنده فعالیت می کند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان در پایان یادآوری کرد: این تعداد خدمات در بیمارستان های تامین اجتماعی و پلی کیلنیک ها و درمانگاههای سرپایی بصورت کاملا رایگان به بیمه شدگان سازمان ارائه می شود و چرخه ارائه خدمات از بدو پذیرش تا خروج بیمار از سیستم بصورت نسخه الکترونیک است.
//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
9 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات