logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۸۶۹
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار زنجان:

قیمت آجیل نسبت به سال گذشته افزایش زیادی ندارد

قیمت-آجیل-نسبت-به-سال-گذشته-افزایش-زیادی-ندارد

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار زنجان با بیان اینکه امسال نیز مطابق سنوات گذشته آجیل و خشکبار به میزان مورد نیاز مردم زنجان وجود دارد، گفت: امسال همچون سال گذشته قیمت انواع آجیل با ارقام گوناگون تغییری زیادی نکرده است.

مرتضی انتصار در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه امسال با کمبود آجیل در بازار شب عید زنجان نخواهیم داشت، اظهار کرد: با برنامه ریزی انجام گرفته و هماهنگی های به عمل آمده با دستگاه های ذیربط هیچ گونه کمبودی در بازار احساس نمی شود.

وی با بیان اینکه امسال همچون سال گذشته قیمت انواع آجیل با ارقام گوناگون تغییری نکرده است، افزود: در مجموع این تغییر قیمت محسوس است.

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار زنجان با بیان اینکه قیمت انواع آجیل بین 35 تا 60 هزار تومان قیمت گذاری شده است، تصریح کرد: این قیمت ها به دلیل نوع ارقام به کار رفته متفاوت است.

انتصار با بیان اینکه پایین بودن درآمد خانوارها باعث شده تا بازار فروش آجیل در زنجان از تب و تاب بیفتد، اظهار داشت: تا زمانی که اقتصاد زنجان رونق نگیرد، نمی تواند در بازارها اقلام، کالا و محصولات همچون آجیل اثرگذار باشد.

وی با بیان اینکه 200 واحد زیرنظر اتحادیه بنکداران، آجیل‌ و خشکبارفروشان در زنجان فعالیت دارد، گفت: از این تعداد 70 واحد در زمینه آجیل فعالیت دارند.

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار زنجان با بیان اینکه با بیان اینکه اتحادیه آجیل و بنکداران شامل واحدهای مختلفی است، افزود: صنعت بسته‌بندی خشکبار، آجیل و خشکبار‌فروشان نیز جزء اتحادیه بنکداران، آجیل‌ و خشکبار فروش، برنج و حبوبات‌فروشی، تخمه‌پزی، فروش آرد و غلاتی همچون گندم، عرضه مواد غذایی و بهداشتی، خدمات بازرگانی و سردخانه‌ها نیز از واحدهای فعال زیرپوشش اتحادیه آجیل و خشکبارفروشان است.

انتصار با اشاره به اینکه به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی در این صنف نظارت و بازرسی روزانه از سوی تعزیرات و سازمان‌‎های مربوط انجام می‌شود، اظهار کرد: در صورت مشاهده تخلفات احتمالی با خاطیان برخورد می‌شود.

///پ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *