گروه:سیاسی
ساعت :  ۱۱:۲۴ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ شناسه خبر : ۸۱۶۹
بیگدلی در واکنش به رانت 7000 میلیاردی حزب کارگزاران

عضو فراکسیون امید مجلس در واکنش به رانت 7000 میلیاردی حزب کارگزاران گفت: عدم شفاف‌سازی و عدم برخورد قاطع سبب بروز این گونه فسادها شده است.

احمد بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در واکنش به خبری که در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #عمران کرمان  منتشر شده است، اظهار کرد: عامل اصلی این فسادها استفاده از رانت و موقعیت‌ها است و اگر این مسئله ریشه کن نشود آسیب جدی به کشور خواهد زد.

وی در واکنش به رانت 7000 میلیارد تومانی حزب کارگزاران ابراز کرد: از نظر بنده تمام 80 میلیون ایرانی باید تحت لوای قانون اساسی بوده و همگی باید مطیع قانون اساسی باشند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هرکسی در هرجایگاهی که قصد دور زدن قانون و استفاده از موقعیت و رانت داشته باشد باید در محضر مردم پاسخگو بوده و برخورد لازم انجام شود.

وی با بیان اینکه فرقی نمی‌کند که این رانت توسط کدام حزب و اشخاص انجام شده است، خاطرنشان کرد: به نظر بنده تمام مسئولان و اشخاص باید در برابر قانون پاسخگو باشند.

بیگدلی با تاکید بر اینکه معتقدم که باید به صورت قاطع با چنین فسادهایی برخورد شود، گفت: هرجایی که حقوق مردم و بیت المال مطرح است، نباید اغماضی صورت گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد برخورد جدی با رانت 7000 میلیاردی حزب کارگزاران چیست عنوان کرد: باید به صورت جدی با این موضوع برخورد شود، البته معتقدم که با توجه به بررسی‌های دقیق باید این برخورد جدی انجام شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ‏اظهار کرد: از نظر بنده در برخورد با فساد نباید به این موضوع نگاه کرد که طرف کیست و از چه جایگاهی برخوردار بوده و به چه کسانی متصل است.

وی با بیان اینکه عدم شفاف‌سازی و عدم برخورد قاطع سبب بروز این گونه فسادها شده است، گفت: نباید فرقی در برخورد با فساد صورت گیرد.

بیگدلی در مورد ارتباط شهرام جزایری با حسین مرعشی ابراز کرد: اعتقاد بنده این است که بدون توجه به گرایشات سیاسی افراد و همچنین جایگاه آنها با فساد برخورد جدی داشت.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
6 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات