logo
امروز : پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/4 ] [ 20 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۷۳۳۳
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

امروز ایران با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت، قدرت تاثیر گذار منطقه است/ با اتحاد می‌توان در مقابل دشمنان ایستاد

امروز-ایران-با-رهبری-حکیمانه-مقام-معظم-رهبری-و-هوشیاری-ملت،-قدرت-تاثیر-گذار-منطقه-است-با-اتحاد-می‌توان-در-مقابل-دشمنان-ایستاد

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به جایگاه ایران گفت: امروز ایران با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت قدرت تاثیر گذار منطقه است.

به گزارش موج رسا; آیت‌الله علی خاتمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه عید سعید فطر با بیان اینکه امروز روز شرافت پیغمبر(ص) و مسلمین است، اظهار کرد: هیچ کس در این ماه دست خالی نبوده بنابراین سعی کنیم این تقوا و صفای باطنی را که به همه دست داده را نگه داریم.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در نماز عید فطر ابراز کرد: امسال طبق فرموده مقام معظم رهبری در راهپیمایی روز قدس نیز شاهد حضور باشکوه مردم بودیم، توطئه‌ای که استکبار و در پشت صحنه آمریکا و برخی از کشورهای عربی مدعی مسلمانی طرح ریزی کرده و تصمیم گرفته بودند معامله بزرگ قرن را انجام دهند سبب شد تا مردم امسال حضور باشکوهی را رقم بزنند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس عنوان کرد: این اقدام آمریکا به خاطر این بود که صورت مسئله را پاک کنند.

وی با اشاره به توجه مسلمانان به مسئله قدس تصریح کرد: جهان اسلام بیدار شده و به این نتیجه رسیدند که با اتحاد می‌توان در مقابل دشمنان ایستاد.

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه امروز ایران با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت ام القرای جهان اسلام و قدرت تاثیر گذار منطقه است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر چهار دهه از انقلاب اسلامی سپری می‌شود، یک دهه توسط امام راحل با قدرت و صلابت رهبری و مدیریت شده و مقام معظم رهبری نیز سه دهه کشتی انقلاب را با قدرت و صلابت تمام به پیش برده است.

وی بیان کرد: دنیا می‌داند و کسانی که نمی‌دانند نیز بدانند که خط قرمز برای ما اصول تبیین شده امام(ره) و راهنمایی‌های امام مسلمین مقام معظم رهبری است، این خط قرمز این بار حساس‌تر بوده و باید به آن توجه ویژه داشت.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به تجربه برجام اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها تاکید داشتند که به آمریکا ندارند اما با خروج آمریکا از برجام به همه ثابت شد که آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص سه کشور اروپایی امضا کننده برجام خاطرنشان کرد: این کشورها نیز قابل اعتماد نیستند و باید خطوط قرمز در مذاکره با این کشورها رعایت شود.

آیت‌الله خاتمی بیان کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری ما نمی‌پذیریم که هم تحریم‌ها را تحمل کنیم و هم محدودیت‌های هسته‌ای ادامه داشته باشد.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *