logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۷۲۹
معاون بنیاد ملی نخبگان:

هم افزایی ملی زمینه ساز کشف استعداد های جدید است

هم-افزایی-ملی-زمینه-ساز-کشف-استعداد-های-جدید-است-

معاون پژوهش و برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه در نظر داریم تا با ایجاد هم ‌افزایی از ظرفیت و امکانات و مزایای حرکت دسته جمی همه دستگاه‌ ها برای توسعه هرچه بیشتر کشور استفاده کنیم، گفت: هم افزایی ملی زمینه ساز کشف استعداد های جدید است.

 

به گزارش موج رسا; غلامعلی منتظر ظهر امروز در چهاردهمین گردهمایی سراسری تجاری سازی فناوری و اشتغال در زنجان با بیان اینکه خرد ورزی و تلاش برای باز شدن درهای اقتصادی از اهداف بنیاد نخبگان است، اظهار کرد: گردهمایی چهار جانبه امروز نیز با هدف هم‌ افزایی درون استانی و برون استانی در زنجان صورت گرفته است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم بهره‌گیری از نخبگان در مدیریت تحولات کشور، افزود: بر همین اساس این جشنواره به صورت منطقه ‌ای و با حضور چند استان در پهنه‌ های مختلف برگزار می ‌شود.
معاون پژوهش و برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان با اشاره به لزوم برنامه ‌ریزی صحیح در حوزه نخبگان، بیان کرد: شناسایی استعداد ها، تقویت داشته ‌ها و هدایت آنها نیازمند برنامه ‌ریزی صحیح است.
منتظر با بیان اینکه جامعه دانش‌آموزی، یکی از اجتماعات نخبگانی مورد هدف بنیاد ملی نخبگان است و شناسایی، هدایت و حمایت از مستعدان ‌برتر این اجتماع از اولویت ‌های مهم به شمار می‌رود، تصریح کرد: این طرح با مسؤولیت وزارت آموزش‌وپرورش در مدارس کشور در حال اجرا است.
وی هم افزایی ملی را زمینه ساز کشف استعداد های جدید دانست و گفت: بنیاد نخبگان سعی کرده تا مسیر حرکت را برای نخبگان هموار و مساعد نماید.

معاون پژوهش و برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه در نظر داریم تا با ایجاد هم ‌افزایی از ظرفیت و امکانات و مزایای حرکت دسته جمی همه دستگاه‌ ها برای توسعه هرچه بیشتر کشور استفاده کنیم، گفت: بنیاد در نظر دارد در یک نگاهی مستمر و ادامه ‌دار در یک برنامه سه تا پنج ساله، یک فرآیندی را برای افراد خلاقبه اجرا بگذارد.
منتظر با بیان اینکه از افراد منتخب بنیاد ملی نخبگان حمایت مالی و مشاوره‌ای طی فرآیند مشخص شده‌ای انجام و این حمایت ‌ها ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: 20 تا 300 میلیون تومان برای هر اختراع هزینه می‌کنیم تا اختراع، تجاری ‌سازی شد.
انتهای پیام/پ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *