گروه:ورزشي
ساعت :  ۲۰:۱۲ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ شناسه خبر : ۵۴۳۹
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:
استعدادیابی و قهرمان‌پروری مورد توجه قرار می‌گیرد/ توسعه ورزش همگانی و توجه ویژه به ورزش بانوان

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به برنامه‌های خود گفت: استعدادیابی و توسعه قهرمان‌پروری مورد توجه قرار می‌گیرد.

به گزارش موج رسا; علی خلیلی امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه امیدواریم با همکاری مسئولان و رسانه‌ها بتوانیم شایستگی‌های خود را ثابت کنیم، اظهار کرد: بنده از روحیات سازمانهای مردم نهاد، ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی شناخت کامل دارم.

وی تصریح کرد: باید با همکاری و تعامل بتوانیم در جهت رشد و اعتلای ورزش استان زنجان در تمام ابعاد قدم برداریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با تاکید بر توسعه ورزش همگانی بیان  کرد: ورزش همگانی به جهت اینکه در سلامت و شادابی جامعه تاثیرگذار است، مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های خود از جمله استعدادیابی و توسعه قهرمان‌پروری گفت: این موضوع توسعه یافتگی استان و کشور را نشان می‌دهد.

خلیلی با بیان اینکه توجه ویژه به ورزش بانوان خواهم داشت، عنوان کرد: مسائل عمرانی، زیرساختها و توسعه اماکن با جدیت پیگیری و نیازسنجی خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه‌ خود در حوزه جوانان بیان کرد: نیازهای سازمانهای مردم نهاد استان زنجان سرلوحه امور قرار خواهد گرفت.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
3 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات