logo
امروز : سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/5/18 ] [ 5 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۴۵۴
رئیس اداره مسافر اداره کل حمل و نقل جاده ای استان زنجان خبرداد

آغاز پیش فروش حضوری بلیت نوروزی اتوبوس از 15 اسفند/ امسال هیچ گونه افزایش نرخی نخواهیم داشت

-آغاز-پیش-فروش-حضوری-بلیت-نوروزی-اتوبوس-از-15-اسفند-امسال-هیچ-گونه-افزایش-نرخی-نخواهیم-داشت

رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت:پيش‌فروش اينترنتی بليت اتوبوس‌های مسافربری جاده‌ای برای  ايام نوروز ۹6 از اول  اسفندماه و پیش فروش بلیط به صورت حضوری واینترنتی توام ، از 15 اسفند ماه  آغاز می‌شود. 

به گزارش موج رسا; حسین اسکندری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیش‌فروش حضوری بلیت با ایجاد گیشه اختصاصی در محل فعالیت شركت‌ها مستقر در پایانه‌ها و با دایر کردن تعداد مناسبی از دفاتر متمركز در سطح شهر و تعیین ساعات كار مناسب و كافی برای آنها، توأم با پیش فروش اینترنتی مشتركا از 15 اسفند  انجام می شود.

وی افزود: نظارت كافی بر نحوه عملكرد آنها توسط اداره كل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان  صورت خواهد پذیرفت .

این مسئول با توصیه  به اینکه همشهریان برای بلیط رفت و برگشت سفر خود برنامه ریزی داشته باشند، افزود:همشهریان می تواند برای تهیه اینترنتی بلیط به سایت شرکت های حمل و نقل و یا www.payaneh.ir مراجعه نمایند.

رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان خاطرنشان کرد: طبق مکاتبات صورت گرفته با انجمن های صنفی شرکتها وموسسات حمل و نقل مسافرکشور و در راستای توجه ویژه به بحث اقتصاد مقاومتی،امسال هیچ گونه افزایش نرخی نخواهیم داشت.

اسکندری تصریح کرد: در استان زنجان ۳۵ شرکت و موسسه مسافربری فعال به صورت تک منظوره، دو منظوره و سه منظوره وجود دارد۱۴ که  شرکت تنها در شهر زنجان فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: ۱۰۴ اتوبوس ویژه، ۷۸ اتوبوسVIP ، ۳۳۵ مینی بوس و ۶۱۷ دستگاه سواری در خدمت مسافران نوروزی استان زنجان هستند.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *