logo
امروز : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۹:۲۳
[ شناسه خبر : ۳۲۷۴۲ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان خبر داد:

اختصاص بیش از 88 هزار تن آرد در استان زنجان

اختصاص-بیش-از-88-هزار-تن-آرد-در-استان-زنجان
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 88 هزارتن آرد به واحدهای خبازی، صنف و صنعت و آرد خام روستایی در سطح استان زنجان در شش ماهه اول سالجاری توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا»به نقل از واحد روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی اله زمانی با اشاره به اینکه آردهای توزیعی در قالب کیسه‌های 40 کیلویی می‌باشد، اظهار کرد: آرد نوع یک، نوع دو، نوع شش، صنف و صنعت و آرد خام روستایی از طریق کارخانجات آردسازی سطح استان تامین و بدست نانوایان و مردم زنجانی رسیده است.

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به اینکه 2 هزار و 100 تن آرد خام روستایی در شش ماهه اول سالجاری توزیع شده است، گفت: برای بیش از 324 روستای فاقد نانوایی با جمعیت حدود 51 هزار نفر در سطح استان زنجان، آرد خام روستایی تامین و توزیع انجام شده است. 

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 57 هزارتن آرد نوع یک و نوع دو برای تولید نان لواش، بربری، سنگک و تافتان به واحدهای نانوایی سطح استان زنجان اختصاص یافته است.

 زمانی با بیان اینکه بیش از 10 هزارتن آرد برای مصرف صنف و صنعت تخصیص داده شده است، عنوان کرد: گندم برای مصرف صنف و صنعت با قیمت 12 هزار تومان و گندم واحدهای خبازی با قیمت‌های 665 و 900 تومان و برای تولید آرد مورد نیاز به کارخانجات آردسازی تحویل داده می‌شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه توزیع آرد نانوایی‌ها از طریق سامانه یکپارچه مدیریت آرد انجام می‌شود، ادامه داد: این سامانه با هدف نظارت بر توزیع و جلوگیری از خروج آرد از شبکه در دو بخش انجام می‌شود، یک بخش نظارت حمل آرد از کارخانه تا نانوایی و بخش دوم سامانه فروش بدون نظارت بر حمل آرد صورت می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر