logo
امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۶
[ شناسه خبر : ۳۱۲۲۷ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیر‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در گفتگو با موج‌رسا:

۸۰ روستای استان زنجان تا پایان سال به اینترنت متصل می‌شوند

-۸۰-روستای-استان-زنجان-تا-پایان-سال-به-اینترنت-متصل-می‌شوند
مدیر‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: تا پایان سال ۸۰ روستای بالای ۲۰ خانوار استان زنجان به اینترنت متصل می‌شوند.

حامد سرایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه بحث دسترسی به اینترنت مطلوب در استان در دو گام پیش می‌رود، اظهار داشت: حدود ۸۰ روستای بالای ۲۰ خانوار در استان فاقد اینترنت است اما پروژه‌هایی برای دسترسی این روستاها در کمترین زمان ممکن تعریف شده تا سریعا امکان دسترسی به اینترنت برای این روستائیان نیز فراهم شود.

بیشتر بخوانید

وی افزود: در کنار این امر بحث بهبود کیفیت پوشش اینترنت در روستاهایی که در حال حاضر دارای اینترنت هستند اما کیفیت مطلوب ندارند مطرح است تا دسترسی بهتر انجام شود.

مدیر‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با اشاره به اینکه اولویت اول ایجاد دسترسی اینترنت به روستاهای فاقد اینترنت است گفت: در کنار این امر ارتقا کیفیت پوشش مطرح است و در برنامه‌های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گنجانده شده و پیگیری می‌شود.

وی اذعان کرد: تلاش می‌کنیم تا در پایان سال هیچ روستای بالای ۲۰ خانوار از دسترسی به اینترنت در استان محروم نماند. سرائی با اشاره به اینکه روستاهای باقی‌مانده فاقد دسترسی به اینترنت در سخت‌ترین موقعیت‌های مکانی به لحاظ جعرافیایی قرار گرفته‌اند که کار را سخت‌تر می‌کند یادآور شد: اما علی‌رغم سختی‌ها تلاش می‌کنیم تامین دسترسی‌ها را فراهم نماییم.

 

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر