logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]

تالیفات کنگره 3 هزار شهید زنجان به کانون پرورش فکری محول شود

مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان برای برگزاری مطلوب کنگره 3 هزار شهید استان با این کنگره در دو حوزه همکاری می‌کند.

چرا بازار تاریخی زنجان ثبت جهانی نشد؟

با وجود آثار ارزشمند و تاریخی در داخل بازار زنجان و عنوان طولانی ترین بازار سرپوشیده ایران، بازار زنجان نتوانست در لیست ثبت آثار جهانی قرار گیرد.

آماده سازی پرونده ثبت غار کتله خور به عنوان میراث طبیعی جهانی/ پرداخت تسهیلات به مشاغل متاثر از کرونا

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: پرونده ثبت غار کتله خور به عنوان میراث طبیعی آماده سازی و به شورای داوری ملی ارسال و دفاع می‌شود.

مشارکت 6 کتابفروشی زنجان در طرح بهارانه کتاب

معاون فرهنگی – هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: تا کنون 6 کتابفروشی برای مشارکت در طرح بهارانه کتاب ثبت‌نام خود را انجام داده‌‌اند.

رونمایی از 9 کتاب همزمان با سوم خرداد در زنجان/ مراسم مجازی «یاد یار» در زنجان برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان گفت: به مناسبت سوم خرداد، سالروز عملیات بیت‌المقدس، از 9 عنوان کتاب در زنجان رونمایی می‌شود.

برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره یاشماق به صورت مجازی در زنجان/ برنامه‌های ماه رمضان در قالب سوگواره ...

معاون فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان: مراسم اختتامیه جشنواره یاشماق به صورت مجازی پیش‌بینی شده است و همزمان با ماه رمضان برگزار می‌شود.

خسارت ناشی از بیماری کرونا به هنرمندان و رسانه‌ها جبران می‌شود/ بخشودگی سهم کارفرما در بیمه هنرمندان

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: خسارت‌های ناشی از بیماری کرونا به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه از سوی وزارتخانه جبران می‌شود.

برگزاری جشنواره غذای اکو- جاده ابریشم به تعویق افتاد/ تغییر زمان برگزاری 12 رویداد فرهنگی زنجان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: ششمین جشنواره غذای اکو- جاده ابریشم امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا در زمان دیگری برگزار می‌شود.

آغاز فعالیت آموزشگاه‌های آزاد و نگارخانه های خصوصی در زنجان / تعطیلی سینماها ادامه دارد

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: با توجه به دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا، فعالیت آموزشگاه‌های آزاد و نگارخانه های خصوصی در زنجان، آغاز شده است.