logo
امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲:۴۳
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/3/28 ] [ 6 رمضان 1444 ]
شناسه خبر : ۲۸۸۳۲
فرمانده دوران دفاع مقدس:

لزوم آنالیز عناصر مکتب شهید سلیمانی / مکتب حاج قاسم با گلوله از بین نمی‌رود

لزوم-آنالیز-عناصر-مکتب-شهید-سلیمانی-مکتب-حاج-قاسم-با-گلوله-از-بین-نمی‌رود
فرمانده دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه اگر باور داریم شهید سلیمانی یک مکتب است که باید عناصر آن آنالیز شده و به مردم ارائه شود، گفت: متاسفانه چنین اتفاقی در جامعه نمی افتد.

به گزارش موج رسا; سردار رسول وزیری در ویژه برنامه سرباز وطن با اشاره به اقدامات شهید سلیمانی در دفاع مقدس، اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی یکی از افتخارات دفاع مقدس بود.

وی با بیان اينکه  شهید سلیمانی یکی از برگه های زرین دفاع مقدس بود، ابراز کرد: رهبری تاکید دارند این گنجینه دفاع مقدس همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بيان اينکه مدل فرماندهی شهید سلیمانی در ۲۵ عملیات آفندی که اجرا کرد به خصوص در والفجر ۸ خودش را نشان داد، تصریح کرد: منطقه عملیاتی لشکر ۳۱ ثارالله که شهید سلیمانی فرمانده آن بود یکی از عملیات‌های بسیار سخت دوران دفاع مقدس بود.

وی با اشاره به سختی های عملیات والفجر ۸، تصریح کرد: در آن شرایط سخت فرماندهی حاج قاسم بود منجر به تحقق عملیات شد.

وزیری با بیان اینکه امروز صحبت هایی در خصوص قدرت نرم شهید سلیمانی در جامعه وجود دارد، عنوان کرد: مکتب شهید سلیمانی یک مکتب الگو ساز جهادی است.

وی با تاکید بر اینکه اگر باور داریم شهید سلیمانی یک مکتب است باید عناصر این مکتب آنالیز شده و به مردم ارائه شود، خاطر نشان کرد: متاسفانه چنین اتفاقی در جامعه نمی افتد.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه شهید سلیمانی یک فرهنگ و یک مکتب است، افزود: دشمن فکر می کرد این مکتب را با گلوله می‌تواند از بین ببرد.

وی با بیان اینکه دشمن فکر می کرد اگر شهید سلیمانی را از بین ما ببرد، محور  مقاومت از بین می‌رود اما این گونه نبود، ابراز کرد: مکتب شهید سلیمانی جوانان را آماده میدان و کار در جبهه نرم و سخت می‌کند.

وزیری با بیان اینکه شهید سلیمانی اهل دلدادگی و صدق و صفا بود، خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی گفتند که این جنگ را شما شروع می کنید اما پایانش دست ما است.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی از قدر ت نظامی آمریکا باخبر بود و کسی که از توان و قدرت دشمن مطلع باشد در روحیه‌اش تاثیر می‌گذارد اما شهید سلیمانی این گونه نبود، ابراز کرد: شهید سلیمانی گفتند حتی در آنجایی که شما فکر نمی کنید ما نزدیک شما هستیم و این یعنی توان نظامی دشمن اراده ما را سست نمی کند.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه شهید سلیمانی اثبات کرد که ما می توانیم سرزمین های اشغال شده در دست داعش را بگیریم، خاطر نشان کرد: روزی یمن هم آزاد می‌شود. 

وی با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی برای حل مشکلات رزمندگان تلاش می‌کرد، ابراز کرد: شهید سلیمانی با تمامی کارکنان، پرسنل و رزمندگان در ارتباط بود و حل مشکلات آنان را پیگیری می‌کرد.

وزیری با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی عمل به آموزه های اسلام را جدی می‌گرفت، یادآور شد: شهید سلیمانی با کفار سخت برخود می‌کرد اما در برخود با مردم و رزمندگان بسیار خوب و مهربانه عمل می‌کرد،

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی از ظرفیت بالایی برخوردار بود، افزود: شهید سلیمانی در عراق و سوریه ارتش بین المللی تشکیل داد.

فرمانده دوران دفاع مقدس با تاکید بر فعالیت های نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عنوان کرد: کار نیروی قدس پوشیده و پنهانی است و بخش عمده کار های نیروی قدس را نمی‌توان رسانه ای کرد.

وی با تاکید بر اینکه ما باید همیشه در صحنه حاضر باشیم، ادامه داد: دشمن همواره دشمنی خواهد کرد و عاشقان جبهه مقاومت باید کار کنند.

وزیری با بیان اینکه زبان شهید سلیمانی بُرَّنده تر از سلاح بود، افزود: اگر شهید سلیمانی امروز زنده بود می گفت من آماده ام هزاران بار جانم را فدای شما ملت ایران کنم.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر