logo
امروز : سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۹
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/3/21 ] [ 28 شعبان 1444 ]
شناسه خبر : ۲۸۸۱۱
رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان:

آزمون ورود به حرفه مهندسان در زنجان با حضور ۱۹۲۲ نفر برگزار شد

آزمون-ورود-به-حرفه-مهندسان-در-زنجان-با-حضور-۱۹۲۲-نفر-برگزار-شد
رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان،از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان دراستان زنجان با حضور یک هزار و ۹۲۲ نفر خبر داد.

به گزارش موج رسا; به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان احسان ذبیحیان،تعداد شرکت کنندگان در آزمون ورود به حرفه مهندسان در استان را یک هزار و ۹۲۲ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۸۱ درصد آقایان و ۱۹ درصد خانم ها بودند. 

وی با بیان اینکه این آزمون با صلاحیت طراحی، نظارت و  اجرا در استان زنجان برگزار شد، ابراز کرد: این آزمون همزمان با سراسر کشور ۸ و ۹ دی ماه سالجاری در دانشگاه زنجان برگزار شد.

رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان گفت: این آزمون در هفت  رشته ساختمان از جمله  شهرسازی، ترافیک، معماری، عمران، نقشه برداری، مکانیک و برق برگزار شد. 

ذبیحیان تاکید کرد: خوشبختانه روند برگزاری آزمون با مدیریت دانشگاه زنجان و هماهنگی های انجام شده به نحو مطلوبی بوده است.

وی متذکر شد: نتایج آزمون از طریق سایت دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است معاون امور عمرانی استانداری زنجان سید محمد شعاعی ، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان اصغر اسماعیلی ، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان  و معاون مسکن و ساختمان اداره کل سعید شاهین فر از روند اجرایی آزمون بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر