گروه:ورزشي
ساعت :  ۱۲:۵۳ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ شناسه خبر : ۲۷۵۳
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان:
نخستین کلاس مربیگری درجه 2 پرورش اندام در زنجان برگزار می‌شود

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان از برگزاری نخستین کلاس مربیگری درجه 2 پرورش اندام آقایان در زنجان خبر داد.

مهران زرگری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی پاورلفتینگ با لوازم در استان زنجان اظهار کرد: این مسابقات 22 و 23 تیر ماه در چهار رده نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در زنجان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دو سمینار آموزشی نیز در 22 و 23 تیرماه برگزار می‌شود، ابراز کرد: آشنایی با تمرینات مقاومتی و طراحی سیکلهای سالانه تمرین با وزنه عناوین این سمینارها هستند.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان افزود: این دو سمینار قرار است از ساعت 9 صبح تا 16 با حضور مدرسانی از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در دانشگاه پیام نور زنجان برگزار شود.

وی با بیان اینکه 120 باشگاه بدنسازی در سطح استان زنجان فعالیت می‌کنند، عنوان کرد: 9 هزار ورزشکار سازمان یافته نیز در استان زنجان و رشته بدنسازی و پرورش اندام فعالیت دارند.

زرگری گفت: برگزاری کلاسهای مربیگیری درجه 3 و کلاسهای مربیگری درجه 2 جزو برنامه‌های هیئت پرورش اندام استان زنجان است.

وی با اشاره به اینکه برای نخستین در طول 10 سال گذشته در زنجان کلاس مربیگری پرورش درجه 2 آقایان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این کلاس اواخر مرداد ماه برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت رشته بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان در سطح کشور خوب بوده و ما نیز سعی می‌کنیم این جایگاه را ارتقا بخشیم.

وی تصریح کرد: هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان در بخش فرهنگی، آموزشی و قهرمان پروری قدمهای خوبی را برداشته است.

زرگری با اشاره به اینکه نظارتهای ما از باشگاه‌های استان به صورت هفتگی انجام می‌شود، افزود: مسئول امور باشگاه‌های هیئت پرورش اندام استان زنجان گزارشات خود را به صورت مرتب به هیئت اعلام می‌کند.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
5 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات