logo
امروز : پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۶:۲۴
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/5/19 ] [ 17 شوال 1443 ]
شناسه خبر : ۲۶۰۷۱
به مناسبت یازدهمین سال بزرگداشت روز ملی منابع انسانی؛

نخستین رویداد بزرگ منابع انسانی با حضور اساتید برجسته کشوری در زنجان برگزار می‌شود

نخستین-رویداد-بزرگ-منابع-انسانی-با-حضور-اساتید-برجسته-کشوری-در-زنجان-برگزار-می‌شود
به مناسبت یازدهمین سال بزرگداشت روز ملی منابع انسانی، اولین رویداد بزرگ منابع انسانی استان زنجان با حضور اساتید برجسته مدیریت دانشگاه‌های تهران و زنجان و با همکاری انجمن مدیریت دولتی ایران به‌صورت وبینار در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش موج رسا; 25 فروردین، مصادف با روز بزرگداشت عطار نیشابوری به نام «روز ملی منابع انسانی» نامگذاری شده و 11 سال است که این مهم، بزرگداشته می‌شود اما این رویداد معمولاً به‌صورت ملی برگزار شده و تاکنون سابقه برگزاری استانی نداشته که به همین مناسبت، اولین رویداد بزرگ منابع انسانی استان زنجان با حضور اساتید برجسته مدیریت دانشگاه‌های تهران و زنجان و با همکاری انجمن مدیریت دولتی ایران به‌صورت وبینار در زنجان برگزار می‌شود.

این رویداد از ساعت 13 تا 15 روز پنج‌شنبه (25 فروردین 1401) به‌صورت وبینار برگزار می‌شود و علاوه بر مدیران سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف، تمام علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک http://vip.ondemy.ir/zanjan در این وبینار مشارکت کنند.

*‌ پیگیر تاسیس شعبه‌ای از انجمن مدیریت دولتی ایران در زنجان هستیم

مظاهر یوسفی‌امیری، عضو هیات موسس انجمن مدیریت دولتی ایران در زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به برگزاری وبینار فوق گفت: 11 سال است که دانشگاه تهران با همکاری انجمن مدیریت دولتی ایران، مراسم روز ملی منابع انسانی را در 25 فروردین برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه تاکنون برگزاری این رویداد در سایر استان‌ها اتفاق نیفتاده است، اظهار داشت: با توجه به رایزنی‌های صورت‌گرفته این وبینار امسال با همکاری انجمن مدیریت دولتی ایران و با حضور اساتید برجسته دانشگاه‌های تهران و زنجان برای اولین بار در کشور در استان زنجان نیز برگزار می‌شود.

یوسفی‌امیری خاطرنشان کرد: این وبنیار در حوزه فرصت‌ها و چالش‌های استان زنجان در پیشتازی منابع انسانی و همچنین معرفی استاندارد 34000 منابع انسانی برای سازمان‌های استان زنجان برگزار می‌شود تا مشخص شود که سازمان‌ها چگونه می‌توانند از این استاندارد، استفاده کرده و استاندارد 34000 منابع انسانی در سازمان‌ها و شرکت‌های استان زنجان استقرار پیدا کند.

عضو هیات موسس انجمن مدیریت دولتی ایران در زنجان با اشاره به سخنرانان این وبینار افزود: سخنران کلیدی و اصلی اولین رویداد بزرگ منابع انسانی در استان زنجان، دکتر آرین قلی‌پور (عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و استاد تمام دانشگاه تهران و بنیانگذار استاندارد 34000 منابع انسانی) بوده و سایر سخنرانان نیز به ترتیب دکتر علی‌اله قنبری(رئیس امور آمار، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور)، ناهید نجفی (معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان) و مینا نجفلو (دانشجوی دکتری منابع انسانی دانشگاه شهید بهشتی و متخصص استاندارد 34000 منابع انسانی) هستند.

وی با بیان اینکه این وبینار از ساعت 13 تا 15 روز پنج‌شنبه (25 فروردین 1401) در زنجان برگزار می‌شود، گفت: علاقه‌مندان جهت شرکت در این وبینار می‌توانند از لینک http://vip.ondemy.ir/zanjan وارد شوند.

یوسفی‌امیری اظهار داشت: به دنبال این هستیم که یک شعبه از انجمن مدیریت دولتی ایران را به زنجان بیاوریم که موافقت آن گرفته شده و در حال اقدام است.

*‌ هدف از برگزاری وبینار، بهینه کردن فرآیندهای منابع انسانی است

آرین قلی‌پور، عضو هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و بنیانگذار استاندارد 34000 منابع انسانی نیز که یکی از سخنرانان این وبینار است در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: 25 فروردین بر اساس مدل 34000 منابع انسانی که در بیش از یک هزار سازمان از آن استفاده می‌شود و تمام شرکت‌های بزرگ و سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها از آن بهره می‌برند، روز ملی منابع انسانی نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه فارغ‌التحصیلان منابع انسانی از دانشگاه‌های معتبر کشور در زنجان، زیاد است، گفت: به همین مناسبت طی همفکری با اکثر این فارغ‌التحصیلان مقرر شد با توجه به وجود متخصصان خوب منابع انسانی در استان، حرکتی در زنجان انجام دهیم.

قلی‌پور با بیان اینکه وبینار نیز در این راستا برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: موضوعاتی که در این وبینار مطرح خواهد شد برمی‌گردد به اینکه چگونه فرآیندهای منابع انسانی را در شرکت‌ها و سازمان‌های استان زنجان بهینه‌تر کنیم، نگرش‌های منابع انسانی را بهبود بخشیم، نتایج بهتری از منابع انسانی حاصل کنیم و منابع انسانی داده‌محور داشته باشیم.// آ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *