logo
امروز : شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۹:۰۵
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/4/1 ] [ 10 رمضان 1444 ]
[ شناسه خبر : ۲۵۶۹۶ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 3 دقیقه ]
گزارش موج رسا از تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت توزیع برق زنجان:

استان زنجان رتبه یکم کشوری در بین ۳۹ شرکت‌ توزیع برق را دارد

استان-زنجان-رتبه-یکم-کشوری-در-بین-۳۹-شرکت‌-توزیع-برق-را-دارد
استان زنجان به لحاظ هوشمندسازی در حوزه دیجیتال، بحث انرژی‌های نو، برق من به شاخص‌های بالایی رسیده و این شرکت در رده شاخص‌های جهانی قدم بر می‌دارد.

به گزارش موج رسا; امروز آیین تودیع علیرضا علیزاده مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق برگزار و پیام جوادی به عنوان مدیر‌عامل جدید این شرکت معرفی شد.

در این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس با معاونان صنعت برق برگزار شد؛ همایون حائری، معاون وزیر نیرو با بیان اینکه شرکت توزیع برق استان زنجان در بین سایر شرکت‌ها شرایط برجسته‌ای به لحاظ دانش، منابع انسانی و صنعت دارد، اظهار داشت: اقدامات بسیار مناسبی در شرکت توزیع برق زنجان انجام شده است.

وی با بیان اینکه صنعت برق از تجربیات مدیر عامل سابق شرکت توزیع برق به دلیل سابقه خوبی که دارند استفاده خواهد کرد، گفت: مدیر عامل جدید شرکت توزیع نیز از جمله نیرو‌های متخصص بومی همین استان با سابقه و با تجربه است و دارای رزومه قوی در این مورد است.

معاون وزیر نیرو گفت: با زیرساختی که شرکت توزیع برق زنجان دارد می‌تواند دوباره این شاخص‌ها را ارتقا دهد و این شرکت جزو شرکت‌های نمونه به لحاظ هوشمندسازی در حوزه دیجیتال، مبلمان شهری، خدمات صنعت استان شود و نیاز‌های استان را تامین کنند.

در ادامه جلسه علیرضا علیزاده، مدیر عامل سابق شرکت توزیع برق با اشاره به اینکه در حال حاضر استان زنجان رتبه ۱ کشوری در بین ۳۹ شرکت توزیع برق را دارد اظهار داشت: اگر توفیقی در شرکت توزیع حاصل شده به دلیل سه امر رخ داده است.

وی با بیان اینکه بحث اول تامین زیر‌ساخت‌ها از گذشته تاکنون بوده است، افزود: شبکه برق در استان زنجان در حال حاضر چنان گسترده شده است که هیچ مشکلی به لحاظ سخت‌افزاری و ارایه سرویس به سرمایه‌گذارانی که به اقصی نقاط استان ورود و اقدام به سرمایه گذاری می‌کنند ندارد.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان گفت: رویکرد‌های جدید صنعت برق و توانیر و تلفیق آن با چشم‌انداز صنعت برق جهان در سال ۲۰۲۵ اعمال شده، شرکت توزیع برق زنجان مفتخر بر این است که نیم‌نگاهی به چشم‌انداز‌های جهانی داشته است، بحث انرژی‌های نو، هوشمند‌سازی که اولویت‌های برق جهانی در سال ۲۰۲۵ است در استان زنجان این شاخص‌ها بالا رفته و این شرکت در رده شاخص‌های جهانی قدم بر می‌دارد.

وی تصریح کرد: هوشمندسازی بر اساس چشم‌انداز‌های جهانی است و شرکت توزیع برق نیز هوشمندسازی، ارتباط دو سویه با مشترکان و بحث برق من را انجام ادامه داده است و به یکی از حلقه‌های موفقیت در این زمینه دست یافته است.

وی بخش سوم که عامل موفقیت شرکت توزیع برق شده است را نیروی انسانی اعلام کرد و گفت: نیروی انسانی شرکت توزیع برق زنجان یکی از بهترین نیرو‌های انسانی به لحاظ انسجام و کارایی است.

در ادامه این جلسه محمد شعاعی، معاون عمرانی استاندار زنجان نیز ضمن تقدیر از زحمات مدیر‌عامل شرکت توزیع برق زنجان، اظهار کرد: بی شک آنچه که در نقاط مختلف استان زنجان از بات این نعمت الهی در قسمت‌های مختلف صنعتی، کشاورزی وجود دارد مرهون تلاش‌های شرکت‌توزیع برق است.

وی تصریح کرد: در راستای تحقق اهداف دولت مردمی، مجموعه مدیریتی استان در بحث توسعه و رشد اقتصادی، توسعه عدالت اجتماعی، رفع محدودیت، رفع محرومیت، افزایش بهره‌وری و به لحاظ صنعت و بخش‌های دیگر کاری را بر زمین نخواهد گذاشت و مجموعه مدیریتی استان نیز کامل در این زمینه شرکت توزیع برق را در بحث تسهیلگری کمک خواهد کرد./ب

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر