logo
امروز : پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲:۴۱
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/7 ] [ 7 ذو الحجة 1443 ]
شناسه خبر : ۲۴۲۲۲
نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

آمار فعالیت‌ گروه‌های جهادی زنجان دلخوش کننده است/پیام مقام معظم رهبری تابلوی حرکت گروه‌های جهادی

آمار-فعالیت‌-گروه‌های-جهادی-زنجان-دلخوش-کننده-است-پیام-مقام-معظم-رهبری-تابلوی-حرکت-گروه‌های-جهادی
نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان گفت: آمارهای ارائه شده از فعالیت‌های مثمر ثمر گروه‌های جهادی استان زنجان دلخوش کننده است که باید این فعالیت‌ها ادامه یابد.

به گزارش موج رسا; آیت‌الله شیخ علی خاتمی امروز در رزمایش گروه‌های جهادی استان زنجان، اظهار داشت: پیام مقام معظم رهبری در خصوص گروه‌ها و فعالیت‌های جهادی باید مورد توجه قرار گیرد چرا که دلخوشی بهتر از وجود ندارد که نائب امام زمان از شما تشکر می‌کند.

وی با اشاره به روایتی با عنوان "حَوَائِجَ‏ النَّاسِ‏ إِلَيْكُمْ‏ مِنْ نِعَمِ اللَّهِ عَلَيْكُمْ فَلَا تَمَلُّوا النِّعَمَ فَتَتَحَوَّلَ إِلَى غَيْرِكُمْ" از امام حسین (ع)، ادامه داد: از دیدگاه امام حسین (ع) احتیاجات مردم به شما نعمت‌های خداوند به شما است اما مبادا زیادی نعمت‌ها شما را خسته کند.

امام جمعه زنجان یادآور شد: شاید بعضی وقت‌ها از مراجعه بسیار مردم به خود خسته می‌شوید، اما باید حلال مشکلات مردم باشید چرا که در غیر این صورت این نعمت از شما گرفته می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان ادامه داد: زمانی که شما کارهایتان تمام می‌شود از لذت و نشاط روحی بهره‌مند می‌شوید چرا که رفع حوائج مردم نشاط آور است.

آیت‌الله خاتمی ادامه داد: در روایتی از امیرالمومنین (ع) نیز اگر زیادی نعمت‌ها، خدمت و مراجعات مردم شما را خسته کند، خداوند متعال این نعمت را از شما گرفته و برای شما تبدیل به نقمت می‌شود.

وی بیان داشت: برخی از اصحاب در صدر اسلام از جنگ‌های پی درپی خسته می‌شدند که آیه‌ای با این مضمون نازل شد که " هر کس خسته شود و از دین برگردد، خداوند دین خود را رها نکرده و جایگزین انتخاب می‌کند".

امام جمعه زنجان با بیان اینکه باید شکرگزار خدمت به مردم بوده و با ایمان قوی‌تر و قدرت بیشتری در این زمینه حرکت کرد، افزود: پیام مقام معظم رهبری تابلوی قشنگی است که می‌تواند گروه‌های جهادی را بانشاط و با انگیزه نگه دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان تصریح کرد: از دیدگاه امام سجاد (ع) زمانی که نیازمندی دست نیاز به سوی شما دراز می‌کند دست خدا است که باید دستگیری شود.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه فرهنگ بسیج پویا است و کهنه نمی‌شود، گفت: اگر کسی احساس خستگی کرد خداوند متعال فرموده بهترین‌ها را جایگزین می‌کند .

وی یادآور شد: آمارهای ارائه شده دلخوش کننده بود اما دلخوش کننده‌تر از این خنده و تبسم محرومان جامعه است و با متر دنیا قابل اندازه‌گیری نیست.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *