logo
امروز : جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۳
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/6/2 ] [ 13 ذو القعدة 1444 ]
[ شناسه خبر : ۲۴۰۹۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان زنجان:

دولت تمام تلاش خود را برای برگرداندن امید به جامعه بکار گرفته است/ باید فرصت کافی برای حل مشکلات داد

دولت-تمام-تلاش-خود-را-برای-برگرداندن-امید-به-جامعه-بکار-گرفته-است-باید-فرصت-کافی-برای-حل-مشکلات-داد-
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: تعامل دولت با دنیا به ویژه منطقه شرق و خاورمیانه و احیای مذاکرات به نفع مردم نشان می‌دهد که دولت تلاش دارد امید را به جامعه برگرداند.

حجت‌الاسلام حسن بیگدلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی از نظر شخصیت حقیقی فردی کریم النفس و پاک بوده و کسی نتوانست خرده‌ای به زندگی ایشان بگیرد.

وی با بیان اینکه دولت تلاش می‌کند دولت پاک و کار آمدی را تشکیل داده و مشکلات مردم را مرتفع کند، افزود: اقدامات رئیس جمهور در بحث توجه به سلامت مردم، مبارزه با بیماری کرونا و گسترش واکسیناسیون در کشور امید را در مردم ایجاد کرده است که تا این ویروس منحوس از جامعه ما برچیده شود.

این مسئول با اشاره به کسری 450 هزار میلیارد تومانی بودجه و هزینه شدن 8 میلیارد دلار برای کالاهای اساسی در دولت قبل، یادآور شد: دولت جدید باید با این نداری‌ها باید کشور را اداره کند که این امر سختی‌های خاص خود را دارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: تعامل دولت با دنیا به ویژه منطقه شرق و خاورمیانه و احیای مذاکرات به نفع مردم نشان می‌دهد که دولت تلاش دارد امید را به جامعه برگرداند.

حجت‌الاسلام بیگدلی خاطرنشان کرد: سفرهای استانی و حضور شبانه روزی در کنار مردم و عدم تعطیلی در روزهای جمعه و تعطیلات نشان می‌دهد که دولت می‌خواهد آلام مردم را تسکین دهد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مردم با سختی‌های بسیاری از جمله تورم مواجه هستند اما رفع مشکلات یک شبه حاصل نخواهد شد، افزود: مردم انتظار دارند امید ایجاد شده در جامعه استمرار یافته و نتیجه اقدامات در سفره آنها احساس شود.

این مسئول ادامه داد: در حال حاضر دولت با فشارهای اقتصادی، تحریم، کسری بودجه بودجه و فشار کرونا مواجه هست که باید فرصت کافی به دولت برای حل مشکلات را داد.//ن

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر