logo
امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰:۵۷
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/19 ] [ 21 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۲۳۰۲۸
نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس در گفت‌وگو با موج رسا:

زنجان از استانداران ضعیف آسیب دیده است/ مجمع نمایندگان به دنبال فردی بومی و قوی برای استانداری زنجان

زنجان-از-استانداران-ضعیف-آسیب-دیده-است-مجمع-نمایندگان-به-دنبال-فردی-بومی-و-قوی-برای-استانداری-زنجان-
نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی گفت:به دلیل عدم استفاده از ظرفیت‌های بالقوه، زنجان از استانداران ضعیف آسیب دیده است.

حجت‌الاسلام حسن شجاعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهارداشت: استاندار زنجان باید از نظر اجرایی و عملکردی قوی باشد چرا که استان زنجان متاسفانه از استانداران ضعیف آسیب دیده است.

وی با بیان اینکه با توجه به استعدادهای طبیعی، جفرافیایی و نیروی انسانی هنوز زنجان به جایگاه واقعی خود نرسیده است، افزود: در حال حاضر استان زنجان در مورد شاخصه‌های محرومیت زدائی از جایگاه مطلوبی برخوردار نبوده و از میانگین کشوری پایین‌تر است.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نزدیکی به پایتخت یکی از شاخصه‌های مهم برای توسعه استان زنجان محسوب می‌شود، افزود: برای استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای بالقوه باید مدیران قوی در استان به کار گرفته شوند.

نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: معیار اصلی برای انتخاب استاندار زنجان قوی بومی بودن است تا فردی در جایگاه استانداری قرار گیرد که به پیشرفت استان کمک کند.

حجت‌الاسلام شجاعی بیان داشت: انقلابی و جهادی بودن، پرکار و پر انگیزه بودن، متخصص و داری تجربه کار اجرایی و مدیریتی، قدرت تعامل بالا با مرکز و تنظیم روابط با جریانات و نخبگان استان و  مردمی بودن از شاخصه‌های مهم برای انتخاب استاندار است.

وی گفت: مجمع نمایندگان استان زنجان همه کسانی که برای سمت استانداری زنجان  مطرح و پیشنهاد شده‌اند را در قالب لیست ۲۵ نفره از جریانات و شخصیت‌ها بررسی می‌کند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بیان داشت: به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان زنجان با وزیر کشور صحبت کرده‌ام و با هماهنگی و مشورت استاندار توسط وزارت کشور انتخاب می‌شود.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *