logo
امروز : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵
امام رضا(ع):از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2021/10/20 ] [ 13 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۲۲۷۳۵

استقبال روزنامه اصلاح‌طلب از بازدیدهای سرزده رئیس جمهور

استقبال-روزنامه-اصلاح‌طلب-از-بازدیدهای-سرزده-رئیس-جمهور
روزنامه آفتاب یزد:زمانی که حسن روحانی رئیس جمهور بود از ترس کرونا تقریبا به مدت دوسال (از زمان ورود کرونا به کشور) به هیچ عنوان ملاقات مردمی نداشت

به گزارش موج رسا; سه بازدید سرزده رئیسی در ۱۰ روزگذشته از مرکز تزریق واکسن، بیمارستان امام خمینی(ره) و داروخانه شبانه روزی ۲۹ فروردین مورد استقبال جدی افکار عمومی قرار گرفته است. نکته قابل توجه این بازدیدها حضور سرزده رئیس جمهور در اماکنی است که جولان شیوع ویروس کرونا و عصبانیت مردم به دلیل مشکلات، ویژگی برجسته‌ آنهاست.

در همین باره، روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد هم از رفتارهای رئیس جمهور تقدیر کرده است و این موضوع را با یک سال و نیم یکجانشینی روحانی مقایسه کرده است و به این موضوع اشاره کرده است که اتفاقا وضع کنونی و ۵۰۰ کشته کرونایی نتیجه مدیریت روحانی است.

متن کامل گزارش آفتاب یزد را در در ادامه خواهید خواند:

مدت زمان زیادی نیست که سید ابراهیم رئیسی بر مسند ریاست جمهوری نشسته است اما در همین زمان کم اقداماتی را انجام داده است که رئیس جمهور پیشین کشورمان یعنی حسن روحانی از آن واهمه داشت. ماجرا از این قرار است در شرایطی که وضعیت کرونا ترسناک شده و اوضاع را برای مردم و کشور فوق بحرانی کرده است، سید ابراهیم رئیسی به بخش کرونایی‌های بیمارستان امام خمینی(ره) و داروخانه ۲۹ فروردین تهران بدون اعلام قبلی مراجعه کرده تا از نزدیک جویای مشکلات مردم و کادر درمان باشد. او در این دیدارها ضمن تقدیر و تشکر از کادر درمان و دلجویی از مردم بابت شرایط پیش آمده از بسیج شدن دولت برای حل موضوع کرونا خبر داده است. این در حالی است که زمانی که حسن روحانی رئیس جمهور بود از ترس کرونا تقریبا به مدت دوسال (از زمان ورود کرونا به کشور) به هیچ عنوان ملاقات مردمی نداشت.

یا حتی سال گذشته در زمان جلسه تقدیم بودجه به خاطر کرونا در مجلس حاضر نشد. همچنین جلسات هیئت دولت را یا به صورت ویدئو کال برگزار می‌کرد یا اگر هم در جلسه حضور داشت با فاصله زیاد از دولتمردانش می‌نشست. نکته جالب توجه این جاست که اگر الان شرایط کشور وخیم است و روزانه ۵۰۰ نفر به کام مرگ فرو می‌روند و از در و دیوار بیمارستان‌ها بیمار کرونایی می‌ریزد به خاطر سوء تدبیرهای مدیریتی ایشان است که نتوانست از پس این بحران بر بیاید. به همین خاطر هم است که حضور رئیسی در بیمارستان‌ها به مذاق کاربران شبکه‌های اجتماعی خوش آمده و واکنش‌های مثبت آن‌ها را در پی داشته است. به هر حال ایشان هم از وجود کرونا در امان نیست حتی اگر دو دوز از بهترین واکسن کرونا را زده باشد. اما حضورش در کنار مردم آن هم در این شرایط تا حدودی از دردهایشان کاسته است.

یکی از کاربران در این باره نوشته است: «ابراهیم رئیسی از توی ماشین شیشه دودی از وضعیت و مشکل مردم بازدید و نظرسنجی نمیکنه بلکه با حضور و بازدید سرزده بین مردم از مشکلات آن‌ها با خبر می‌شود».

دیگری نوشت: «روحانی هم آخوند بود اما حتی یکبار نرفت خط مقدم جنگ کرونا ببینه چه خبره. درود بر ابراهیم رئیسی».

کاربر دیگری گفته است: «من از این کار آقای رئیسی واقعا تقدیر می‌کنم و مطمئنم که بعد از شروع واقعی کار دولت با این همه مشکلات در پیش رو از این وقت‌ها نخواهد داشت».

یکی دیگر از کاربران اینطور می‌نویسد: «خط مقدم کجا بوده. روحانی از صندلیش جدا نشد بره مجلس، خط مقدم که هیچی».

کاربران دیگر نوشته اند: «دمش گرم که رفته... روحانی که کلا قرنطینه بود»، «بازدید سر زده دکتر رئیسی از داروخانه ۲۹ فروردین تهران نوید بخش این مطلب بود که قوه مجریه دوباره رنگ و بوی مسئولینی از جنس بهشتی‌ها و رجایی‌ها گرفته است»، «از حسن و معاون اولش یاد بگیر، مراقب خودشون بودن و بی‌خیال مردم! دو سال قرنطینه بودن و دور کار! پاشدی رفتی و مسائل رو در میدان میبینی که چی!؟»، «آفرین خیلی خوشم اومد به این میگن کسی که با مردم واقعا همدرده»، «سرزده یا هماهنگ شده از قبل فرقی نداره. مهم اینکه شخص دوم مملکت راه افتاده وسط بیماران کرونایی از نزدیک ببینه چه اوضاعی دارن.

نه مثل بعضیا از اتاقشون هم بیرون نیان»، «آقای روحانی همش تو ستاد ملی کرونا می‌نشست و هیچ دردی از درد مردم کم نمی‌کرد. خوشا به غیرتتان سید بزرگوار»، «خیلی وقت بود ندیده بودیم مقام رئیس جمهور از پاستور خارج بشه و بازدید سر زده داشته باشه خدا خیرت بده آقای رئیسی. ان شاء ا... موفق باشی در حل مشکلات مردم»، «سلام خدمت جناب رئیس جمهور. هنوز یک هفته نیست که مشغول بکار شدند آمدند و جویای وضعیت شدند. همین حضور و قوت قلب و بودن در اون بخش خطرناک در بین کادر درمان و مردم خیلی می‌ارزد. چقدر واقعا تفاوت هست تا اینکه دوسال یکجا بشینی و فقط حرف بزنی و بخندی در حالی که هموطنان دارن از دست میرن»

منبع: مشرق

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *