logo
امروز : پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲:۴۱
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/7 ] [ 7 ذو الحجة 1443 ]
شناسه خبر : ۲۲۳۲۰

حقوق کارمندان با وجود تعطیلی ۶ روزه بانک‌ها به موقع پرداخت می‌شود

حقوق-کارمندان-با-وجود-تعطیلی-۶-روزه-بانک‌ها-به-موقع-پرداخت-می‌شود
دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها اعلام کرد: با وجود ۶ روز تعطیلی در استان‌های تهران و البرز و روزهای پایانی تیرماه، تعداد اندکی از شعب بانک ها برای پرداخت حقوق کارکنان و بازنشستگان فعال خواهند بود.

به گزارش موج رسا; علیرضا قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با اشاره به ضرورت تعطیلی تمام شعب بانک‌های دولتی و خصوصی در این دو استان برای مقابله با کرونا، اظهار کرد: قرار است تمامی شعب بانک‌ها دستگاه‌های خودپرداز خود را بروزرسانی کنند، تا مردم در این مدت در نقل و انتقال پول و دریافت آن از دستگاه‌های یاد شده مشکلی نداشته باشند.

وی به ضرورت اجرای ابلاغیه ستاد ملی کرونا و قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا تاکید کرد و افزود: فقط تعداد اندکی از شعب بانک‌ها در این ۶ روز به عنوان شعب کشیک در استان‌های تهران و البرز برای پرداخت حقوق و انجام عملیات ضروری فعالیت خواهند داشت که تعداد آن حدود ۳ تا ۴ درصد شعب خواهد بود.
 
قیطاسی تاکید کرد: با وجود تعطیلی همه بانک‌ها (دولتی و خصوصی) در دو استان تهران و البرز در روز‌های پایانی تیرماه، حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان به موقع پرداخت می‌شود./مهر

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *