logo
امروز : سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/7/27 ] [ 17 ذو الحجة 1442 ]
شناسه خبر : ۲۱۸۴۸
فرماندار ماهنشان در گفت‌وگو با موج رسا:

ارائه تسهیلات ویژه برای پرورش دهندگان ماهی در ماهنشان/ پوشش ضعیف بیمه‌ها از صنعت آبزی پروری

ارائه-تسهیلات-ویژه-برای-پرورش-دهندگان-ماهی-در-ماهنشان-پوشش-ضعیف-بیمه‌ها-از-صنعت-آبزی-پروری
فرماندار ماهنشان با اشاره به حضور ضعیف بیمه در حوزه پرورش ماهی گفت: بیمه مزارع پرورش ماهی در دستور کار قرار گرفته است.

جلیل جزونقی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در مورد مدیریت قطعی برق در شهرستان ماهنشان اظهار کرد: طی جلسه‌ای با حضور توزیع برق و جهادکشاورزی تاکید شده نباید قطعی برق موجب خسارت پرورش دهندگان ماهی شود.

وی با بیان اینکه مزارع پرورش ماهی حتما باید برق اضطراری داشته باشند که در مواقع حوادث برق نیز با مشکل مواجه نشوند تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم انجام شده تا در مواقع قطعی برق اگر واحدی دچار خسارت می‌شود بلافاصله از طریق اتحادیه پرورش دهندگان ماهی جهت برقراری برق واحد مورد نظر اقدام شود.

فرماندار ماهنشان در ادامه با تاکید براینکه جهادکشاورزی مکلف شده برای پرورش دهندگان ماهی برای خرید ژنراتور تسهیلات ویژه‌ای ارائه دهد ادامه داد: تا به امروز مشکلی در حوزه پرورش ماهی به فرمانداری گزارش نشده است.

وی همچنین به موضوع بیمه مزارع پرورش ماهی تاکید کرد و افزود: حضور و مشارکت بیمه در حوزه پرورش ماهی ضعیف است.

جزونقی با بیان اینکه بیمه مزارع پرورش جزو برنامه‌های اولویت‌دار شهرستان ماهنشان است افزود: در خصوص جلوگیری از متضرر شدن پرورش دهندگان در اثر بیماری و یا سایر حوادث احتمالی بیمه مزارع پرورش ماهی در دستور کار قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم بیمه به این حوزه با قدرت وارد شده و با حضور بیمه جلوی خسارت‌های احتمالی و متضرر شدن پرورش دهندگان گرفته ‌شود.

فرماندار ماهنشان با بیان اینکه افزایش سرمایه‌گذاری در حوزه پرورش ماهی در دستور کار قرار دارد ادامه داد: در حوزه تولید خوراک سرمایه‌گذاری خوبی انجام شده و همچنین سرمایه‌گذاری در تولید بچه‌ ماهی و ایجاد واحدهای فرآوری برنامه‌ریزی شده است./ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *